Snívalo sa o ponorke - o tom, čo predstavuje, niekoľko verzií

Obrazy, ktoré pozorujeme vo snoch, môžu byť úchvatné a nápadité.V našich snoch vidíme dokonca niečo, čo sa v skutočnom živote nikdy nepozorovalo.Akýkoľvek jav pozorovaný v noci má však symbolický význam.Výklad snu pomôže pochopiť, o čom ponorka sníva, a určiť správnu interpretáciu spánku.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia ponornej ponorky
 3. ]
 4. Interpretácia ďalších podrobností
 5. Dream-kniha Simeona Prozorova
 6. Dreamova kniha Raida
 7. Interpretácia snov v Ivanove

Všeobecná interpretácia

Ponorka vo sne spravidla nehovorí o budúcich udalostiach a neoznačuje zmenyv osude spiaceho človeka.Často je stelesnením stavu jeho záležitostí v reálnom živote, jeho zdravotného stavu a iných okolností.

Nočné videnie, v ktorom toto vozidlo s veľkým úsilím prechádza cez vodný stĺpec alebo sa dokonca zastaví, naznačuje, že v skutočnosti má spiaci človek ťažké časy.

Rojko je nespokojné so svojím pracovným alebo osobným životom, ale nesnaží sa zmeniť okolitú realitu, ale jednoducho pokračuje v toku.

Ak sa ponorka pohybuje vo vysokej rýchlosti vo sne, nie sú v jeho ceste žiadne prekážky a emócie sníva pozorujúce tento obrázok sú pozitívne - v tomto prípade sen naznačuje, že osoba bola vybraná v skutočnostisprávna cesta.

Obraz ponorky však môže súvisieť aj s konkrétnou oblasťou života - rodinným životom, prácou alebo koníčkom.Stojí za to premýšľať o tom, čo vás v súčasnosti najviac vzrušuje, a pamätať na vaše emócie počas spánku: ak boli pozitívne, v tejto oblasti sa očakáva úspech, naopak - naopak.

Interpretácia ponornej ponorky

Nočné videnie, keď ponorka padá a klesá na dno, môže byť zároveň tragické a vzrušujúce.Takýto sen má tiež svoj vlastný výklad.

 • Byť vo vnútri ponorky, na ktorej stenách sú otvory, ktoré prepúšťajú vodu na palubu, predstavuje v skutočnom živote nepríjemnú udalosť.Neprinesie to významné škody, ale zanechá nepríjemné emócie.Nerobte si tým veľa starostí.
 • Nepriaznivým znakom je tiež sen, v ktorom ste sa utopili na celej a nepoškodenej ponorke.Predstavuje chaos a straty.Zabráneniu negatívnym udalostiam bude vyžadovať veľa úsilia, ale treba pripomenúť, že je to možné.
 • Oheň v ponorke symbolizuje pocity skryté snívateľom.Spiaci človek s najväčšou pravdepodobnosťou nemôže povedať niekomu niečomu blízko.Vyžaduje to odvahu a otvorenie.
 • Ponorka, doska ktorej je naplnená vodou, je znakom, ktorý varuje snílka, že v súčasnosti nestojí za to ponoriť sa do akýchkoľvek projektov a zamerať sa na ne.Je lepšie ho dočasne nechať tak, ako jeNenechajte sa naraziť na veľké ťažkosti.

Interpretácia ďalších podrobností

Vidieť ponorku vo svojich snoch je často privádzané k tým, ktorí sú nadšení z toho, čo majú radi aúplne si nevšimne, čo sa deje okolo.Takáto horlivosť môže viesť k úžasným výsledkom, ale občas by ste sa mali rozhliadnuť, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie alebo neboli sami.

Existuje verzia, podľa ktorej sny týkajúce sa ponoriek podvádzajú klam a intriky, ktoré sa zločinní ľudia okolo spiace osoby plávajú.Stojí za to byť menej dôveryhodní a pozerať sa na svoje okolie - možno sa pod maskou priateľa skrýva závistlivá osoba, ktorá ukáže svoju podstatu v najnepríjemnejšej situácii pre vás.

Nepriaznivé znamenie je sen, v ktorom sa ponorka nachádza na hladine vody.Hovorí, že klebety, ktoré už boli známe mnohým ľuďom, kvitnú okolo roja.

Ponorenie ponorky predznamená začiatok nového úspešného podnikania, ktoré prinesie nielen finančné blaho a stabilné zisky, ale tiež zvýši autoritu spiaceho človeka, jeho sociálne postavenie a sociálne postavenie.

Kniha snov Simeona Prozorova

Podľa výkladu tejto knihy snov symbolizuje ponorka plávajúca pod vodou skryté talenty a schopnosti spiaceho človeka.Ak sa snílek sám vznáša na ponorke - jeho plachosť a plachosť mu bránia dosiahnuť úspech.

Výklad snov Raido

Obraz ponorky -nepriaznivý znak, ktorý poukazuje na mimoriadne nebezpečnú situáciu.V niektorých prípadoch trpí chorobou.Najčastejšie by sa však od ľudí vo vašom okolí malo očakávať nebezpečenstvo - kritici proti vám vypracovali šikovný a zákerný plán.Stojí za to byť veľmi pozorný a opatrný.

Interpretácia snov o Ivanovi

Ak sa spoliehate na interpretáciu, ktorá je uvedená v tejto knihe snov, ponorka predstavuje neobvyklé obdobie v oblasti romantických vzťahov.Pre mužov tento obrázok sľubuje romantiku s vydatou dámou a pre ženy vášeň s vydatým mužom.