Snívalo sa o posteľnej bielizni - čo znamená verzie niekoľkých kníh snov

Snový svet je bizarný a úžasný.Niekedy na obrazoch, ktoré pozorujeme v noci, sa nám môže snívať o atmosfére, v ktorej spíme, najmä posteľná bielizeň.Tento obraz je spojený s relaxáciou, spánkom, intímnymi chvíľami a často spôsobuje príjemné emócie.Výklad snu pomôže pochopiť, prečo posteľná bielizeň sníva, ak s ňou porovnáme podrobnosti o sne, ktorý videl.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia akcií
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Výklad snov Tsvetkov
 5. Výklad snov podľa Millera
 6. ) Francúzska kniha snov
Všeobecný výklad

Priaznivým znakom je sen, v ktorom sa nachádzal čistý bielizeň - taký sen predstavuje zlepšenie v rodinných záležitostiach., nastolenie harmónie a porozumenia vo vzťahoch medzi manželmi, útulnosť a pohodlie doma.Vzájomný rešpekt a silná láska vás nenechajú celé desaťročia, kým sa výrazne zlepší aj vaša finančná situácia.Nerobte si starosti - užite si nekonečné šťastie a pokoj.

Sen, v ktorom boli znečistené plachty, obliečky na vankúše a obliečky na prikrývky, povzbudzuje snívanie, aby zostalo múdre a pokojné.Tieto vlastnosti sa hodia v nadchádzajúcom období hádok a škandálov.Nemali by ste robiť tvrdé a vyrážkové rozhodnutia a mali by ste sa pokúsiť viniť partnera za všetky problémy.Ak beriete všetko pokojne a múdro - ťažké obdobie sa skončí dosť rýchlo.

AkPosteľná bielizeň vo sne bola rozmaznaná škvrnami hrdze - v blízkej budúcnosti očakajte návštevu hostí.Možno to budú ľudia, ktorých ste dlho nevideli.

Nezdravé znamenie je sen, v ktorom vidíte roztrhané posteľnú bielizeň.Takýto sen predpovedá zhoršujúcu sa verejnú mienku o rojko - sú možné nepríjemné fámy.Stojí za to správať sa dôstojne a byť v pokoji - ľudia budú presvedčení o klamstvách takýchto slov.

Interpretácia akcií

Správna interpretácia sna bude závisieť aj od toho, ako spiaci človek interagoval s predmetom spánku.

 • Priaznivé znamenie - sen, v ktorom ste hladili posteľnú bielizeň - vám takýto sen sľubuje úspešné manželstvo.Mladé slobodné dievčatá sa môžu pripraviť na stretnutie so svojím budúcim manželom.V prípade vydatých žien predstavuje taký sen zlepšenie vzťahov s manželom.
 • Nočné videnie, v ktorom snívateľ vymaže posteľné prádlo, naznačuje, že v reálnom živote sa snívateľ pokúša odčiniť chybu, odstrániť následky chýb a čoskoro uspeje.
 • Dobré znamenie je sen, v ktorom snílek urobil posteľ.Tento obrázok predstavuje šťastné obdobie.Možno vznik nového priateľa alebo začiatok romantického vzťahu.
 • Výstraha je sen, v ktorom snílek rozprestrel bielizeň na podlahe.Po tomto sne by ste si mali dávať pozor na náhodné spojenia alebo intríg.
 • Dobré znamenie je nočné videnie, v ktorom ste chceli sušiť svoje šaty zavesením obliečok na vankúš a plachiet na lano.V blízkej budúcnosti sa zlepší vaše životné podmienky.Život bude pohodlnejší, budete šťastnejší.
 • Nočné videnie, v ktorom ste stlačili spodnú bielizeň, hovorí, že v skutočnom živote sa dozviete nejaké tajomstvo.Kniha snov odporúča, aby ste si ju nechali.

Interpretácia ďalších podrobností

Sen, v ktorom ste pozorne sledovali posteľnú bielizeň elegantne rozloženú na policiach skrinky, vyvoláva harmóniu.a poriadok vo vašom živote.Nemenej láskavé znamenie - sen, v ktorom ste si kúpili obliečky alebo plachty - na vás čakajú rodinné radosti.

Nočné videnie, v ktorom spiaca osoba videla posteľnú bielizeň, ktorá už visí na lane, symbolizuje jeho túžbu zmeniť situáciu v skutočnom živote.Je možné, že zmena bydliska nie je najvhodnejšou cestou, ale určite by ste túto túžbu nemali zanedbávať.Bolo by skvelé, keby išiel na dovolenku.

Krásne znamenie je sen, v ktorom snílek pozoruje snehovobiele a svieže lôžko.V živote prichádza jasný pruh, všetky obavy a problémy ustupujú.

Nepriaznivým znakom je nočné videnie, pri ktorom ste pozorovali horu nepratej podstielky.Takýto sen vás varuje pred hrozbou podvodu a zrady zo strany obchodných partnerov.

Výklad snu Tsvetkova

Podľa výkladu tohto výkladu snov je posteľná bielizeň nejednoznačným symbolom a interpretácia jej vzhľadu závisí od snov.z mnohých detailov.Ak ste vo svojom sne náhodou prali plachty a obliečky na vankúše - v skutočnosti to bude ťažkéúloha.

Otvory v plachte alebo obliečke pokrývajú poruchy romantických vzťahov, ktoré sa začnú na základe vzájomného nedorozumenia.Špinavá posteľná bielizeň nesie choroby.

​​

Drahé a luxusné bielizeň naznačujú zlepšenie materiálnej pohody.Vyrobené lôžko predstavuje finančnú stabilitu a bezpečnosť.

Ak posteľ rozložíte na miesta, ktoré nie sú pre ňu určené - na trávniku alebo na zemi - v skutočnom živote nájdete neštandardnú cestu z ťažkej situácie.

Miller Dream Book

Priaznivé znamení je nočné videnie, ktoré obsahuje čerstvé bielizeň, biele a čisté.Takýto sen sľubuje spiacemu veľa šťastia v nových snahách a všeobecne priaznivom období života.

Ak mala žena možnosť urobiť posteľ vo svojom sne, v skutočnom živote ju čakajú záležitosti týkajúce sa domácnosti spojené s príjemnou udalosťou, ako aj vzhľad solídneho a bohatého priateľa.

Francúzska kniha snov

Posteľ elegantne pokrytá posteľnou bielizňou predstavuje pokojné a pokojné obdobie života, počas ktorého nikto nebude rušiť nikoho, kto spí.Menej priaznivý znak - sen, v ktorom sa náhodne pokrčená alebo rozptýlená bielizeň objaví - sa v blízkej budúcnosti ľudia okolo vás dozvedia o tom, čo ste starostlivo a starostlivo udržiavali v tajnosti.