Snívalo sa o tom, ako dobre interpretovať knihy snov

Dobre snívaný človekom je nejednoznačným, mnohotvárnym symbolom.Na jednej strane je to zdroj vody, života.Zároveň je to hĺbka, tma a napätie.Na pochopenie toho, o čom sníva, stačí otvoriť knihu snov a porovnať podrobnosti vášho nočného videnia s interpretáciou, ktorá je tam napísaná.Chápať dostupné interpretácie týmto spôsobom nie je ťažké.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Dobré znamenie
 3. Zlé znamenie
 4. Miller Dream Book
 5. Russian Dream Book
 6. Aesop's Dream Book
Všeobecná interpretácia

Studňa plná vody, o ktorej snívala žena, jej predurčuje vzhľad veľkorysého obdivovateľa.Takýto sen sľubuje človeku známosť s osobou, ktorá má vplyv, peniaze a moc.Z takéhoto zoznámenia bude možné získať veľa výhod.

Dobrý znamenie je dobre naplnené chutnou studenou vodou: predpokladá sa, že bude mať väčší úžitok z vykonávania projektov, rodinné bohatstvo, podpora a porozumenie.

Ak však snívanie dobre vyschlo - nie je to najpríjemnejší symbol.Taký sen vyvoláva úzkosť v oblasti práce a romantických vzťahov.Vo vyhláseniach by sa malo postupovať opatrne, aby sa nevyvolával konflikt od nuly.Takýto sen si vyžaduje opatrnosť aj s cudzími ľuďmi - jeden z nich dokáže okradnúť rojko, ak preukáže neprimeranú dôveru.

Studňa s bránou ohlasuje nepriaznivé obdobie, neúspech v podnikaní,depresia, smútok, nespokojnosť.Sen, v ktorom človek videl svoj vlastný odraz v studni, ho predurčuje na lezenie po kariérnom rebríčku, na nové pracovné miesto.

Dobré znamenie

Studňa vo sne ako symbol života, ženskosť, prosperita, bohatstvo a energia má veľa pozitívnych interpretácií, ktorých špecifickosť závisí od zápletky sna.

 • Dobre skonštruovaný dobre udržiavaný a upravený a elegantný darček, ktorý prináša darčeky alebo prekvapenia, ktoré sú drahé alebo príjemné ako prejav pozornosti.
 • Krinitsa, plná krištáľovo čistej vody, sľubuje zasnené šťastie, zvýšenie finančného zisku.
 • Pitná voda, zvlášť chutná a studená, alebo sa s ňou umývate, je to znamenie, ktoré predpovedá zdravie, rôznu pohodu, šťastie a radosť.
 • Aby táto voda mohla dať niekomu inému - v reálnom živote dostane táto osoba podstatnú pomoc, za ktorú následne zaplatí tou istou mincou.
 • Nezvyčajný sen, v ktorom sa studňa nachádzala na mieste, ktoré je pre neho úplne nezvyčajné (napríklad v strede púšte), ukazuje, ako sa sníva javí ako zdroj veľkého zisku.Recepcia nebude musieť vynaložiť značné úsilie.
 • Snívaný žeriav nie je o nič menej priaznivým znakom ako krinitsa s golierom.Sen s takými dobre snívanými srdečnými romantickými vzťahmi, po ktorom nasleduje šťastné manželstvo.Ak rodinný sen už taký sen vidí, treba očakávať otepľovanie vzťahov s manželom.
 • Samostatne klesaťdo studne, pomocou lana alebo rebríka - nebojte sa v skutočnosti ťažkostí.Vďaka nenápadným a náhlym, ale kompetentným a presným činnostiam snívača sa zničia plány škodlivých ľudí.Rojko dosiahne svoje ciele.
 • Keby osoba mala možnosť vykopať studňu vo svojom nočnom videní, čoskoro by dostala výhodnú ponuku na odmietnutie, čo je výška nerozumných.

Zlé znamenie

Nejednoznačnosť tohto symbolu už bola uvedená.Okrem snov, v ktorých sa objavila krinitsa, ktoré naznačujú radosť, šťastie a mier, existujú aj sny, ktoré sú spojené aj so studňou, ale s tmavšou interpretáciou.

 • Bahenná voda v studni predstavuje úzkosť, ktorá vznikla v dôsledku hroziacich katastrof.Stojí za zváženie, ako prevziať kontrolu nad situáciou.
 • Pitie takejto vody vedie k prepracovaniu, chorobe.
 • Pád do studne je mimoriadne zlým znamením, ktoré naznačuje ťažkú ​​depresiu, zúfalstvo, emocionálnu bolesť.
 • Pre ženu vidieť dobre opustené a pokryté vegetáciou je zlyhanie srdcových záležitostí.
 • Ak tehotná žena vo svojom sne vezme vedro z studne, je to varovanie pred možnosťou predčasného pôrodu.
 • Aby sa objekt dostal do studne - v skutočnosti musí tiež niečo stratiť, spravidla nie je niečo také významné, takže by ste sa nemali báť.
 • ​​
 • Zalievanie niekoho bahnitou vodou zo studne - oplatí sa konať opatrnejšie, opatrnejšie, nezúčastňovať sa na konfliktoch a nevyprovokovať.nepríjemné situácie, pretože následky takýchto akcií môžu byť veľmi nepríjemné.

Millerova kniha snov

Podľa výkladu vysneného knihou snov je studňa, ak ju museli používať, symbolomže snívateľ vytvorí nepriaznivé prostredie zneužitím svojho vplyvu.Vytvorené nepohodlie znáša snílek a bude pod vplyvom iných.

Sledovanie ľudí, ktorí čerpajú vodu z väzenia - podľa nových perspektív a príležitostí.Získať vedro vody zo studne sami - uspokojiť sexuálne potreby.

Ruská kniha snov

Pitná voda - nezabudnite, kto ste, a vráťte sa ku koreňom.Zahoďte niečo do studne - zapojte sa do reálneho života alebo straty niečoho.Zničený dobre naznačuje, že v skutočnosti snílek pri dosahovaní svojho cieľa nepracuje správne.

Aesop's Dream Interpretation

Ak spiaci človek vo sne dobre pije vodu, v dohľadnej budúcnosti bude musieť požiadať o pomoc svojich príbuzných a priateľov.Získať vedro vody zo spodnej časti krynity - stráviť čas príjemne s blízkymi priateľmi, vrelú a úprimnú komunikáciu, príjemné emócie.Zničená studňa varuje pred spáchaním nie tak dobrého a spravodlivého konania proti kamarátovi.Ak sníva taký sen, priateľstvo sa zničí, stratí sa dôvera.