Snívanie hnisu a abscesov - interpretácia podľa rôznych snov

O čom je hnis, je to dobrý sen alebo má odlišný výklad.V závislosti od všeobecného kontextu sa môže hodnota hnisu líšiť.Interpretácia spánku je vo všeobecnosti dosť priaznivá.Budete môcť odhaliť podvod, nedovoliť, aby ste sa lichotili, staré problémy budú dokončené.

Aj keď zápal zostáva v mieste hnisu, je to stále dobré znamenie, pretože problém sa odhalil.Skryté problémy sú omnoho horšie ako už otvorené a zrejmé.Hnis je znakom uzdravenia.Skutočné, finančné, vo vzťahu.Bohaté uvoľnenie hnisu vo sne vám umožní zotaviť sa a žiť naplno.

Z hľadiska psychológie je hnis vo sne znakom vážnych problémov, ktoré je potrebné riešiť.Ľudia často snívajú o radosti z prelomenia varu, uvoľnení toku.V skutočnom živote zažijete radosť.

Miesto výskytu hnisu

 • Záleží na mieste, z ktorého sa hnis objaví.Napríklad absces na nose sľubuje vysokú pravdepodobnosť milostného dobrodružstva.
 • Ak je absces na neprístupnom mieste, napríklad na chrbte, podvedomie vám odporúča prestať robiť zbytočné veci a sústrediť sa na to dôležité.Nadmerná práca vám môže dokonca ublížiť.
 • Ak snívate o abscese na prste, ide o peniaze a príležitosť zarobiť si slušné peniaze.
 • Hnis z nechtu je rodinný problém, ktorý bude vyriešený.Ak nedokážete preukázať náležitý takt a porozumenie, sú možné vážne hádky.Aj keď je na vine váš milovaný, potrebuje zo všetkých výčitiek a výčitiek.Zrušiť intonácie slova „Rozumiem všetkému, ale“ až do priaznivejších období.
 • Festering eyes - pokúsia sa vás oklamať, ale budete schopní zistiť lož.Hnis z uší znamená klamlivé a lichotivé prejavy.Niekto sa s vami snaží dôverovať so zlými úmyslami.
 • Flux, hnis v ústach.Raz ste niečo povedali bez premýšľania a stali ste sa príčinou vážnych a hlbokých problémov.Teraz sa o všetkom rozhoduje a opúšťa sa.Ak ste obviňovaní zo starých slov - neobhajujte sa, ale nepreukazujte príliš veľa ľútosti.Áno, mohlo to byť.Možno to nepochopili, nesprávne vyložili a vymysleli.Môže sa stať čokoľvek, je dobré, že sme to dokázali objasniť.
 • Hnis a akné v intímnej zóne vo sne patria do osobitnej kategórie.Pre pokoj v duši choďte k lekárovi.Možno len pochybujete o sebe, nie ste si istí svojou príťažlivosťou.Priame varovania sú však lepšie pochopené doslovne.Telo môže priamo signalizovať možný problém.
 • Vidíš hnis na milovaného človeka - to znamená, že sa mu niekto snaží ublížiť, možno sa ho pokúšajú urovnať a obviňujú ho z niečoho, čo nespáchal.Neponáhľajte sa povedať pri raňajkách: „Videl som na vašej hlave hnis, nie, nemyslím si, že váš mozog je zhnitý, chcem vás len upozorniť na nebezpečenstvo“.Ak chcete chrániť svojich blízkych pred vyrážkami, dajte nám vedieť, že podľa vás niektosnaží sa lichotiť a ležať za ňou.Netrvajte na tom.Len to povedz.
 • Ak snívate o tom, že absces otvára lekár, budete pri riešení problémov potrebovať pomoc príbuzných alebo odborníkov.V skutočnosti môže byť hanebným abscesom vo sne dokonca únikový vodovodný kohútik, ktorý si nemôžete sami vyriešiť.Zavolajte inštalatéra a problém vyriešte.
 • Bolestivé hnisavé akné a vria, ktoré nie sú vytlačené.Počkajte, až problém dozrie a vyrieši sa.
 • Hnijúce predmety sú znakom zrúcaniny a úpadku.
 • Hnilá voda - na choroby, nezdravé vzťahy.
 • Festovanie rán u psov a iných zvierat - pochybnosti, neistota, nebezpečenstvo nerozhodnosti.

Hlavné významy hnisu vo sne

Bezbolestná cesta z hnisu, očistenie rany - budete schopní vyriešiť problém, ktorý vás trápi po dlhú dobučas.ak po vymiznutí hnisu vo sne zostane čistá a hladká pokožka - pre šťastie.Budete mať nové právomoci.Zdravie môže byť lepšie.

Ak hnis zanechal stopu alebo otvorenú ranu, dávajte pozor na seba.Teraz ste zraniteľní.Vyhnite sa hádkam, na chvíľu sa nezúčastňujte zložitých a jednoduchých intríg, zostaňte mäkkí, bezmocní a zraniteľní.

Ak hnis vyjde zo zápalu vo sne, buďte trpezliví.Situácia sa rieši, je však dosť komplikovaná a vyžaduje si trpezlivosť.Možno, že niekto proti tebe skrýval zášť, zarmútenú tvojou nepozornosťou.

Hnis je vytlačený z pupienku - to znamená, že problém je zrelý a je potrebné ho riešiť.Nechať to tak, ako je nežiaduce.Aj keď je napríklad rozhodnutie nepríjemné, musíte sa ospravedlniť, stále ísť a robiť, čo musíte.Samotné o všetkom sa dá rozhodnúť s časom, ale rozhodne nie vo váš prospech.

Zrazu vidíte hnis, celé rany hnisu vychádzajú z rany, hoci v poslednom čase ste ani nemali podozrenie na zápal - to je dobrý sen.Problémy sa vyriešia bez vašej účasti a bez najmenšieho úsilia.

Purulentná chrasta, šupky, purpurové kôry a dokonca ich aj žuť.Napodiv, je to tiež veľmi dobrý sen s najpriaznivejšou interpretáciou.Budete mať skvelý nápad súvisiaci s peniazmi a zárobkami.Ak budete s implementáciou zaobchádzať rozumne, budete môcť zbohatnúť.

Čo hovorí kniha snov o hnisu

 • Čínska kniha snov sa domnieva, že hnis s krvou, najmä na rukách, je veľkým ziskom.Možno Číňania znamenali tvrdú prácu, ale chápeme, že tvrdá práca a bohatstvo nie sú vždy to isté.
 • Hnis z túžobnej knihy snov sľubuje prielom starých ťažkostí.
 • Freudova kniha snov považuje hnis vo sne za vášnivú vášeň, stopu mladistvých alebo detských trás.
 • ​​
 • Miller Dream Book považuje hnis za aktualizáciu a príležitosť na rýchle zotavenie.

Záver

Hnis je znakom vizuálneho riešenia problému, nenávisti, uzdravenia.Napriek nepríjemnému vzhľadu a zápachu je hnis ochrannou reakciou tela na zápal, čo je znakom boja proti hlbokým infekciám.Radovať sa z pohľadu hnisu vo sne nie je to za to, ale tiež sa báť.Všetko je v poriadku, všetko bude rozhodnuté, život bez problémov všeobecnedokonca aj v kráľovských rodinách.