Snívanie o daždi: čo to môže znamenať, interpretujeme podľa kníh snov

Prírodné javy, ako sú zrážky, majú svoju osobitnú krásu a sú schopné vzbudiť ľudské emócie.Ich vystúpenie v snoch má svoj symbolický význam.Aby ste pochopili, prečo sa sprchovací kút sníva, je potrebné pamätať si, kde presne zúrila živel, kto bol pod ním, kde bol snílek, potom otvorte knihu snov a porovnajte s ňou tieto a ďalšie podrobnosti.

Obsah
 1. Všeobecné tlmočenie
 2. Ďalšie informácie o tlmočení
 3. Interpretácia snových činov
 4. Aesopova snová kniha
 5. Freudova snová kniha
 6. ) Ezoterická kniha snov
Všeobecná interpretácia

Ak je vysnívaným dažďom „Lil ako vedro“, tento sen symbolizuje úzkosť snívateľa.Vodný prvok predstavuje ľudské emocionálne pozadie.Ďalšia interpretácia takého sna predstavuje človeka, ktorý ho vidí, nepríjemné emócie: smútok, smútok, sklamanie.

Lejak liaty múrom stelesňuje existujúcu bariéru, ktorá bráni tomu, aby snílek dosiahol to, čo chce.Táto prekážka tiež bráni dobrým vzťahom s vonkajším svetom.Z tohto dôvodu sa človek cíti osamelosť, odcudzenie.

Sám padne na nespočetné množstvo kvapiek a namočí sa na kožu - na prázdny chatrč.Toto správanie môže byť spôsobené rôznymi okolnosťami života.Namiesto nezmyselných rozhovorov, ktoré nikomu nič nedajú, je lepšie zamerať sa na riešenie závažnejších problémov.

Nočné videnie, pri ktorom mal snílek šancuradostne putovanie v lejúcom daždi je dobrým znamením, ktoré sľubuje snívateľovi povýšenie smerom nahor v jeho pozícii alebo zvýšenie jeho mesačného príjmu.

Chlad a studený dážď s vetrom fúkajúcim do kostí sľubujú smútok.Ak spiaci človek nevidel iba dážď, ale pozoroval ho aj hrom a blesky, ktoré ho sprevádzajú, nočné videnie symbolizuje objasnenie, pochopenie a pochopenie zdanlivo zmätenej situácie.

Ak cestujúci snívajú o silnom pretrvávajúcom daždi, nejde o príjemné znamenie, čo naznačuje ťažkosti na ceste pred nami.

Ďalšie podrobnosti tlmočenia

Existujú aj ďalšie nuansy, ktoré ovplyvňujú výklad nočného sna:

 • Ak existuje vnútorný pokoj po silnom daždi,upokojenie - taký sen predstavuje nadbytok pocitov.
 • Ak silné riasy zasiahnu sníva do tváre, v skutočnosti ho čaká konfliktná situácia, v ktorej je najlepšie zachovať pokoj.Ďalšia interpretácia tohto sna sľubuje sklamanie.
 • Spánok, ktorého hlavným detailom boli dažďové zrážky, mohol by viesť k sexuálnemu styku, ak ho dievča uvidí.Ak bol človek spokojný s dažďom - intimita prinesie potešenie, šťastný sen bude mať aj sen.Studené kvapky sľubujú chladné pocity, nespokojnosť partnera.
 • Teplé kvapky vody osprchujúce spiaceho človeka ho vedú k zlepšeniu ich materiálnej situácie.
 • Podľa iného výkladu sna sa dážď vo sne môžezosobniť požehnanie vyšších síl, zjavenie.

Výklad činnosti snívateľa

Správny výklad sna môže závisieť aj od toho, čo osoba, ktorá ho pozorovala, urobila.V závislosti od konania osoby sa symbolický význam spánku môže zásadne zmeniť:

 • Postavenie, chôdza alebo tancovanie pod vodou vytekajúce z neba - symbol
 • Ak snílek ukrýva pred dažďom pod dáždnikom, je toznamená, že v reálnom živote má všetky potrebné prostriedky na to, aby sa chránil pred účinkami nepríjemných situácií.Jeho život a emócie sú pod kontrolou.
 • Ak spiaci človek pozoruje prvky oknom - je to znamenie, sľubný život sa zmení v blízkej budúcnosti.Zmeny ovplyvnia hlavnú alebo doplnkovú oblasť činnosti.Možno vznik nového hobby, záujem, hobby.Názory na ľudí vo vašom okolí sa môžu zmeniť.Po dokončení zmeny v živote sa snílek nahliadne späť do minulosti a nechápe, ako sa môže takto správať.
 • Rojko, ktorý kráča v lejúcom daždi a zároveň sa cíti pokojne, chce tiež zobudiť napätie, aby upokojil zúrivé emócie.

Aesopova snová kniha

V interpretácii tejto snovej knihy symbolizuje dážď nádej, jasné a čisté myšlienky, túžbu.zbav sa ohovárania a klebiet, rutinného a špinavého bytia.Muž unavený v bežných obavách, ak nemôže uniknúť z nekonečného kruhuproblémy a problémy, môže očakávať začiatok nového, jasného životného štádia, keď uvidí taký sen.

​​

Ak chcete byť v lejúcom daždi, ale nie zvlhnúť - splniť sny, zrealizujte svoje plány.Dlho ísť pod dlhotrvajúci lejak je v skutočnosti tvrdohlavý a vytrvalý človek.

Skrytie pred poveternostnými podmienkami na neznámom mieste je varovaním, ktoré vás vyzýva, aby ste boli pozorný k ľuďom vo vašom okolí.Možno sa snažia narušiť plány snívateľa.

Kúpanie pod sprchou v rieke predstavuje významné zlepšenie finančnej situácie.

Freudova kniha snov

Dážď je symbolom sexuálnej energie: snílek sa snaží získať veľa zo intimity - neobmedzte sa.Mladé dievča vo sne, kúpajúce sa v rybníku, nad ktorým je lejak, bude v skutočnom živote obklopené nespočetnými priateľmi.

Slnko lámajúce silné oblaky symbolizuje koniec ťažkého obdobia, začiatok jasného životného pásma.Lejak, prichádzajúci v teplom počasí, hovorí o duchovnom očistení, degenerácii romantických vzťahov.

Ezoterická kniha snov

Aby ste padli do dažďa v spoločnosti svojho priateľa - v skutočnosti sa môžete stať obeťou jeho zlých návrhov.Ak sa snílek, ktorý upadol do nočného videnia, vidí ako dieťa, potom taký sen naznačuje, že korene problémov, ktoré dnes existujú, by sa mali hľadať už v ranom detstve.