Snívanie o procese konzumácie mäsa: tlmočíme do rôznych kníh snov

Prečo snívať o konzumácii surového mäsa?Musíte sa pozrieť do knihy snov, on dá presný popis takého sna.Môže to byť duševná úzkosť a nadchádzajúca choroba a veľké šťastie.

Všeobecná interpretácia

Pamätajte si podrobnosti o sne,Sú kľúčom k interpretácii spánku.

Vidieť a nebrať

Ak snívate o surovom mäse, ktorého ste sa nedotkli, nejedli ste:

(45
 • Čerstvé mäso - pre blaho v dome, pre zisk, dobrý život.
 • Bravčové, hovädzie mäso s problémami s krvou, niekto blízko môže ochorieť.Ak je už chorý, je možný závažný priebeh choroby.
 • Varené, vyprážané mäso, jedlá z neho - sen, ktorý má varovnú hodnotu.Neukončíte prácu, ktorú ste začali, iný ju prevezme.Nebojujte s nepriateľmi, nájdite nový cieľ.
 • ​​
 • Mäso z mäsa - starajte sa o svoje zdravie.
 • Ak dievča sníva o mäse, láske, rande, pred ňou čaká búrka pocitov.Mäso vo sne mužov - na apatiu, rozpad.Potrebujete relaxovaťpauzu od nahromadených vecí.Bolo surové mäso videné vo sne tehotnou ženou?Existuje iba jedna odpoveď: narodí sa chlapec.

  Variť a jesť

  Rezanie mäsa vo sne je spor, ktorému sa nedá vyhnúť.Ak roztrhávate kúsky rukami, čaká sa rozlúčka s príbuznými a blízkymi.Keď kupujete mäso vo sne, v skutočnosti čakajte na darčeky, hotovostný zisk.Ak dostanete mleté ​​mäso - život sa rozruší, v podnikaní bude panovať chaos.

  Žena, ktorá varí mäso vo sne, čaká na neistotu.Bude si musieť vybrať, hlavnou vecou je upokojiť sa, nie sa odrezať v zhone.

  Robiť mäsové gule alebo knedle vo sne - ste sebecké, musíte sa zmeniť.Kŕmte niekoho v snovom mäse - chorobe.Dajte kúsok mäsa - urobíte ostatným radosť, finančne im pomôžete.

  Jedzte uvarené mäso - zdravie, zisk z kuracieho mäsa, veľa šťastia v podnikaní.Neľakajte sa, ak jete ľudské mäso, sľubuje to lásku.

  Jesť surové mäso vo sne - buďte opatrní.Môžete očakávať straty, finančné výdavky, smrť.Ak pacient zje surové mäso v snoch, bude to fatálne.Človek, ktorý vo sne sníva surové mäso, bude v skutočnosti bohatý a slávny.

  Ženská kniha snov

  Žena, ktorá sníva o surovom mäse, čaká na nezvyčajné udalosti, neuveriteľné známosti.Ak bude jesť varené mäso - zlyhania, nedokončené podnikanie zostane nedokončené.

  Ruská kniha ľudových snov

  Mäso vo sne - symbolizuje pocity.Surové mäso - starať sa o priateľov, príbuzných.

  Rómska kniha snov

  Podľa Rómovsurové mäso ohlasuje bohatstvo, prosperitu.Tam je varené - zisk, surové - strata.Mäso z mäsa - túžba a smútok.

  Dream Book of Medea

  Čarodejka Medea interpretovala jedenie surového mäsa vo sne ako symbol bezuzdnej vášne.Vidieť kus mäsa je nepríjemnosť, choroba.Tam je varené, vyprážané mäso - ste pod vplyvom niekoho, robte, čo chcú ostatní.

  Aesopova kniha snov

  Literárny Aesop interpretoval surové mäso, videné vo sne, ako znak niečoho zlého a prijímania zlých správ.Veľké množstvo mäsa na tenkých kostiach - klebety, zrada priateľov.Ak je kúsok mäsa zhnitý - počkajte na skoré ochorenie.

  Interpretácia snov Meneghetti

  Psychológ A. Meneghetti opisuje surové mäso, ktoré sa vo sne považuje za agresiu.Má negatívny význam.

  Ukrajinská kniha snov

  • Sen o mäsových chorobách, problémoch.
  • Pacient vidí surové hovädzie mäso - smrť, zdravé zdravotné problémy.
  • Lard sníva - opravte svoje chyby.
  • Existuje surové mäso - ťažkosti, klebety, neúspech v podnikaní.

  Výklad snu E. Tsvetkovej

  Pri konzumácii surového mäsa vo sne sa interpretácia ezoteriky interpretuje ako prijímanie zlých správ a problémov.

  Výklad snu 21. storočia

  Vidieť mäso vo sne - čakať na rodinné šťastie.Varte zo surového produktu - neistoty, očakávajte niečo dobré alebo zlé.

  Jesť varené mäso - vynikajúce zdravie, bohatstvo, surové straty.Jedzte vtáka - budete šťastní, hovädzie mäso - na hostinu,jahňacie - k úspechu.Ak vo sne sníte niekoho mäso - stratíte dôveru druhých.

  Žena sníva o obrovskom kúsku mäsa - láska čaká pred nami, muž - k smútku.Smažiť steak vo sne je veľa šťastia v práci, je tu - nová pozícia, dobrá práca, veľký príjem.

  Fry mäsové gule vo sne - pozvi priateľov na hostinu.Videná šunka - predzvesť vzhľadu bohatej rodiny, ktorá od nej dostáva pomoc.Vo sne je slanina - do strát.

  Je to sen, že varíte varené bravčové mäso - dostanete zvýšenie platu.Dusené mäso vo sne - vy a vaša rodina jete zle.Vylepšite svoju stravu, doplňte zásoby.Predaj duseného mäsa v snoch - v skutočnosti máte finančné ťažkosti, na jedlo nie sú peniaze.

  Snívaný mäsiar je nebezpečné stretnutie, ak krája mäso - na klam.Mäsiarstvo vo sne - doplnenie, zisk, veľa šťastia v podnikaní.

  Ak je na grile grilovaný gril, domáce práce a starosti sa v skutočnosti očakávajú.Mali ste mlynček na mäso - nudíte sa, ste unavení.Musíte sa uvoľniť, byť v prírode.

  Millerova kniha snov

  Podľa knihy snov psychológa Millera bude šťastná žena, ktorá v sne vidí surové mäso.Ak sa mäso uvarí, môžete očakávať neúspech v podnikaní.

  Ezoterická kniha snov

  1. Čerstvé mäso je telesná bolesť.
  2. Varené je príjemný výlet.
  3. Zničená choroba.

  Moderná kniha snov

  Surové mäso videné vo sne je predzvesťou problémov, varených - zrútenie vášho podniku.Snívanie o mäsiari v krvi - o chorobepríbuzní.

  Nepodpíš nič, nehovor s dokumentmi, ak si vo sne videl mäsiara sekajúceho mäso.Môžete byť zarámovaný.

  Kniha moslimských snov

  Surové mäso znamená zakázaný majetok a varené mäso znamená majetok patriaci kráľovi.