Snívanie o spodnom prádle: čo to znamená

Snívalo sa o spodnom prádle, na čo je?Detaily snu sú niekedy také intímne, že sa niekedy hanbíme, že si ich pamätáme, a to oveľa menej.Naša zvedavosť a túžba poznať budúcnosť nás však vždy vedie k rôznym tlmočníkom snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia spánku
 2. Význam podľa autorovych snov.
 3. Dream Book of Sigmund Freud
 4. Dream Book of Gustov Miller
 5. Dream Book of David Loff
 6. ) Tematické knihy snov
Všeobecná interpretácia spánku

Spodná bielizeň vo sne rôznych interpretov snov je predovšetkým zosobnením ženy.začína.Všetky druhy variácií na tému farby, čistoty a novosti ľanu v knihách snov mnohých autorov znamenajú vzťah medzi mužom a ženou, rodinné scény, zrada alebo naopak láska, nové romantické rande a šťastie.

Umývať sa - klebety a závisť, zavesiť na lano znamená vystaviť na výstave osobný život, intímne vzťahy a milostné vzťahy.A tu je dôležité pamätať na to, čo bola voda na umývanie: ak je vám špinavá, spôsobia sa problémy a čisté, klebety sa skončia a zabudne sa.

Vidieť veľa krásneho nového spodného prádla je pre mnohých komentátorov dobrým znamením.V moderných knihách snov venujú veľkú pozornosť farbe bielizne:

Biele plátno je v živote symbolom otvorenosti, niekedy na pokraji dôveryhodnosti.Čierna je znakom vašej neistoty, pasivity, letargia, ktorá môže vášho partnera sklamať.Červená znamená čakať závraty román.

Dôležitosť podľa autorových snov

Kniha snov Sigmunda Freuda

Spodná bielizeň - do pravéhotúžba nájsť partnera mladšieho ako jeho vek.Pranie, žehlenie, šitie spodnej bielizne - vaša túžba po intímnych pokusoch v skutočnosti.Mal som sen o kúpe nového oblečenia, čakal som na prerušenie vzťahov s naším predchádzajúcim partnerom.

Ak vidíte visieť oblečenie na lane - k vašej tendencii neskrývať milostné úspechy.Ak vo sne dáte darček svojim milovaným - potom sa v reálnom živote obávajú, že vaša druhá polovica o vás bude premýšľať.

Výklad snu Gustova Millera

Mal som sen o praní spodnej bielizne, užívam si výsledku, je to rýchle víťazstvo alebo šťastný výsledok.Ak ste sa na verejnom mieste videli v spodnom prádle, znamená to strach z chyby urobiť závažnú záležitosť.Ale chôdza po ulici bez oblečenia znamená, že sa čoskoro môžete dostať do problémov.

Návšteva v tom istom spodnom prádle znamená: vaši priatelia spôsobujú nedôveru a neistotu.

Ak ženíc sníval o tom, že bude vidieť svadobné šaty nevesty, potom v reálnom živote bude mať nevesta čo skrývať.

V skutočnom živote je nevyhnutné sa vidieť na spodnom prádle na dôležitom stretnutí.Ale vidieť sami seba v davu okoloidúcich a nebáť sa, ale vychvaľovať sa a byť na to hrdí, je znakom úspechu a veľkej sebavedomia.

Kniha snov Davida Loffa

Sen o špinavom spodnom prádle, klebetách a urážkach, pre ktoré ste sami uviedli dôvod.Dôkladne sa umyte - to znamená, že niečo máteschovávať sa pred ostatnými a hanbiť sa.

Krásne spodné prádlo hovorí o vašej rafinovanej chuti, sofistikovanosti, dobrých mravoch a túžbe po kráse.

Vidieť sa vo vysnívanom spodnom prádle - k úspešnému manželstvu.

Tematické knihy snov

 • Výklad snov dvadsiateho prvého storočia. Mať sen s čiernou bielizňou je krátky smútok s príjemným výsledkom.Ak sú na jej milovanej šaty šaty niekoho iného - k nelojálnosti a sklamaniu.Vyzliecť sa cudzími ľuďmi znamená prežiť svoju vlastnú hanbu kvôli svojmu frivolnému správaniu;
 • Klasická kniha snov. Sníval som o tom, ako sa dostanete do výťahu vo svojom spodnom prádle a ako idete hore, v živote nájdete veľký zisk a úspech, ale zároveň čakáte na klebety a škandály.Roztrhať sa na ľan vo sne - nezaslúžené poníženie a urážky.Nákup - na túžbu nadviazať vzťahy s blízkym.Ale spodná bielizeň s krvou škvrny od stresu, nevoľnosti alebo chirurgického zákroku.Ak nosíte krásne veci pred zrkadlom, sen sľubuje iba smútok a rozhorčenie, oddelenie od druhej polovice.
 • Kniha psychologických snov. Videli nové spodné prádlo - v živote si cenia vzťah so svojím blízkym a nehľadajú iné.Vyskúšať menšie spodné prádlo alebo detský štýl znamená vaše detstvo.Musíte vyrastať a naučiť sa riadiť svoj osud.Ale žena, ktorá sa chystala zmeniť svoje spodné prádlo, v reálnom živote sa nemôže rozhodnúť o výbere jediného z davu fanúšikov.
 • Kniha rodinných snov.Sníval som o cudzincovi v spodnom prádle - o znamení, že sa musíte zdržať spontánnych myšlienok, ktoré vyvolávajú problémy.Ak muž sníval o škaredej žene - je to hrozba pre autoritu.Manžel sníval o žene v spodnom prádle - o lákavej ponuke.Nenechajte si ujsť šancu.Prezrite si hodvábne a čipkové spodné prádlo - čoskoro úspešné manželstvo.
 • Ukrajinská kniha snov. Úhľadne zložené čisté prádlo je znakom prosperujúcej budúcnosti.Videli sen o špinavej bielizni - hádkach a škandáloch.Sníval som o roztrhaní spodného prádla, dajte si pozor na poníženie a problémy v práci.Čisté obliečky v spánku skrine znamenajú pohodu, špinavú rodinu.Závesné oblečenie na lane je sen o víťazstve alebo zdedení.
 • Moderná kniha snov. Sníval som o roztrhnutej a špinavej bielizni - buďte pripravení na degradáciu, pozastavenie, zrúcaninu.Vidieť silne opotrebovanú bielizeň vo sne - rozvedenie, sklamanie, prekážky a rad nepriaznivých účinkov.Obliecť úhľadnú bielizeň - na spoločnú túžbu oženiť sa, úprimnosť pocitov a skutkov.Outsideri ťa vidia v spodnom prádle - po škandále a hádke.