Snívanie o žene v bielych šatách: tlmočíme do rôznych snov

Biela farba symbolizuje nevinnosť, spravodlivosť, materské obavy, dobré.Biele dievča predstavuje ženskosť, neprístupnosť.O čom žena v bielom sne sníva?V knihe snov neexistuje jediná odpoveď.

Obsah
 1. Biele šaty vo sne
 2. Mama, dcéra, priateľka vbiele šaty
 3. Millerova kniha snov
 4. Kniha Wangiho snov
 5. Moderná kniha snov
 6. Kniha snov Sigmunda Freuda
 7. Kniha rodinných snov
 8. Kniha snov pre ženy
 9. moslimkakniha snov

Biele šaty vo sne

Jednou z najbežnejších interpretácií je zvýšenie morálnej povahy, dôstojnosti a úcty k ľuďom.To všetko sa dosahuje postupne.Musíte tvrdo pracovať, pracovať na sebe.

Ak sa vo sne snažíte o biele šaty, potom snívate o manželstve, ktoré sa bojí zostať bez milovaného.Pamätajte si, kto bol v tej chvíli vo vašom okolí.Budú to tí ľudia, ktorí nechcú, aby ste boli šťastní.

Ak sa pokúsite obliecť niekoho iného do snu, odstránite pre seba všetky problémy svojho vlastníka.Môžu to byť intímne problémy, nedostatok romantických vzťahov.

Dievča v bielych šatách vo sne symbolizuje odhodlanie, hrdosť, aroganciu, ale iba pre ženy, ktoré ju vidia.Ak má človek taký sen, očakávajte klam nielen od iných, ale pravdepodobne od príbuzných.

Nevesta vo sne symbolizuje láskavosť, nevinnosť, zvýšené pocity.Na druhej strane sa to všetko môže ukázaťlož, maska, pod ktorou sa ukrýva zlý a sebecký človek.

Sen, v ktorom mladý muž vidí ženu v bielom, symbolizuje jeho úprimnosť, úprimnosť, úprimné úmysly.Možno onedlho stretne svoju lásku, začne nový vzťah.

Čipka na šatách hovorí, že vo veľmi blízkej budúcnosti budete mať sviatok, dlho očakávané stretnutie, dátum so svojím blízkym alebo s niekým, ktorého ste dlho nevideli, ale naozaj sa s ním chcete stretnúť.Krátke biele šaty - klebety, klebety.

Ak cudzinec v bielych šatách dá snílek niečo v jeho rukách a on to vezme, získate zisk.Papier, peniaze - finančná pohoda, šperky - láska, mier v rodine.Ak ide o plavidlo s vodou - starajte sa o svoje výdavky viac, môžete sa zbankrotovať.

Plačiaca žena v bielej farbe varuje pred nadchádzajúcimi zlyhaniami, ktoré sa začnú v blízkej budúcnosti.Tehotné v bielych šatách - na vás čaká darček, môžete si kúpiť niečo veľmi dôležité a potrebné.

Mama, dcéra, priateľka v bielych šatách

 1. Snívate o mame v bielych šatách - nebezpečenstvo.Tento sen je varovaním: v skutočnosti môže mať vaša matka vážne zdravotné problémy.
 2. Krásne a čisté oblečenie vo sne je radosť.Ak je látka špinavá, na vašej povesti sa objavia škvrny.
 3. Biela priateľka je jej rýchla choroba.
 4. Dievčatko sa snaží šaty - ochoriete.
 5. Ak dobyjete mladého muža, sen v bielom oblečení pre vás je predzvesťou príjemnej zmeny.Budete uspieť.
 6. Ste matka a svoju dcéru vidíte v bielom - môžete sa radovať.Život dcéry sa ukáže dobre.Bude úspešná, v dopyte po práci sa stretne s pekným mužom.
 7. Ak ste na sebe videli biele šaty a zafarbili ich - rozdelenie, oddelenie.

Millerova vysnívaná kniha

Ak ste snívali o bielych šatách, mohli by ste čoskoro úspešne dokončiť veci skôr, ako ste snívali o bielych šatách.to sa nestalo.Získajte odmenu od šéfa za úspešnú prácu, získajte rešpekt zamestnancov.Čakajú na vás pocty a sláva.

Biele šaty vo sne sú príjemnou poznámkou a prijímajú dôležité správy.Ľudia okolo vás vezmú príklad od vás, vzdajú chválu.Dostanete to, o čom ste už dlho snívali.

Výklad snu Wangi

Výklad snu Wangi interpretuje biele šaty ako stretnutie s priateľmi, blízkymi, príbuznými, pozvanie na romantickú večeru.Ak sa pokúsite na oblečenie, máte súpera, ktorý váš priateľ alebo priateľ pomôže odhaliť.

Moderná kniha snov

Víziou bielych šiat vo sne je sláva, úspech, rozprávanie na verejnosti.Ak ste snívali o tom, že ste sa snažili o biele šaty, znamená to, že chcete byť nezávislí, usilovať sa o víťazstvo vo svojom osobnom živote.Vo svojom pláne očakávate šťastie, svadbu.

Pre muža nie je sen o bielej dievčati dobre.Očakáva zradu, zradu osoby, ktorej predtým dôveroval.

Ak si vo sne šijete šaty pre seba, počkajte na povýšenie, zlepšenie vašej finančnej situácie.

Interpretácia snov Sigmunda Freuda

Podľa Freudovej teórie.Čo sa týka podvedomia sexuálnej povahy, biele šaty vo sne sú symbolom ženského nahého tela.Ak sa žena vidí v bielom, v skutočnosti je hrdá na svoju postavu, snaží sa ju všetkým ukázať.

Úhľadne zložené šaty alebo zavesenie v skrini - nie ste spokojní, nemáte sexuálny vzťah, chcete sa stretnúť s partnerom.Ak vo sne vidíte biele šaty visiace v obchode, zvážte jeho podrobnosti - máte tajné fantázie, tendenciu k spokojnosti.

Kniha rodinných snov

Ak človek sníva o bielych šatách, chýba mu pozornosť, celebrita a uznanie.Usiluje o slávu a snaží sa ju dosiahnuť nie vždy úprimnými spôsobmi.

Keď žena stredného veku kúpi biele šaty vo sne, znamená to, že v skutočnosti závidí vzťahom iných, ich mladosti.Pokúsi sa ublížiť, narušiť vzťahy iných ľudí.

Ak máte biele šaty, čakajte na ponuku.Čoskoro budete svadbou nevesta.

Dámske snové knihy

Biele šaty ženskej snovej knihy sa interpretujú ako:

 • bezprostredné manželstvo;
 • podvádzanie, ak ste mladé dievča;
 • pokrytectvo - jedna osoba z vášho prostredia bude obojstranná;
 • žiarlivosť, závisť od priateľiek, vášeň pre vydatého muža, ak sa pokúsite na bielom oblečení.

Moslimská kniha snov

Podľa knihy muslimských snov, ak sa žena vidí v bielej farbe, jej manžel ju ctí.Je zbožný, spravodlivý, náboženský.