Snívanie snov - interpretácia podľa rôznych snov

Prečo snívate o holubici, holubici, dvojici holiacich holubov.Holubica vo sne je všeobecne priaznivý symbol, to znamená dobrá, mier, dobrá správa.K vám môžu prísť dlho očakávaní alebo jednoducho veľmi vítaní hostia.Pre slobodné ženy holubica vo sne často predstavuje šťastné manželstvo.

Dobrá hodnota spánku nemá nič spoločné s vaším skutočným postojom k holubom.Nemusíte milovať holuby ani sa ich nemusíte báť.Každopádne holubica vo sne je vždy dobrým znamením.Najmä ak je holub zdravý a šťastný.

2. Zranený alebo usmrtený holub sny.Ak snívate o tom, že holubovi ublížite alebo ho zabijete, vaše srdce sa zatvrdilo a ste schopní nenapraviteľných činov, ktoré budete ľutovať, ak ich necháte.

Hlavné interpretácie spánku s holubicou

Interpretácia spánku je ovplyvnená všeobecným významom sna a správaním holubice.Biele holubice sú dobrými správami, môžu však byť aj poslami smrti dobrého človeka.Šedé holuby, wyahiri prinášajú prosperitu a dobré správy.Viacfarebný exotický holub - novinky vás môžu prekvapiť a potešiť.

Čaká na vás poštový holub s písmenom na labke.

 • Ak sú holuby coo, tento sen sa jasne interpretuje ako šťastné manželstvo alebo úspešný a dlhotrvajúci milostný pomer.
 • Vírenie a lietanie nad vamiholuby - riešenie problémov príde zo strany.Ak holuby pristanú doma pri zrútení, dobrá správa bude pre vás priamo relevantná.
 • Holubica lietajúca do domu je bezprostredným nebezpečenstvom, možnosťou zrady, ohovárania.Tomu je nepríjemné a je ťažké mu zabrániť, najmä na veľké vzdialenosti.Zachovajte pokoj a buďte v pokoji.Potom nebude urážka a urážka na cti spôsobiť značnú škodu.
 • Kŕmiť alebo napájať holuba znamená robiť dobrý skutok, ktorý si nevšimne.Sledovanie holubového nápoja predstavuje rýchle riešenie zložitých problémov.
 • Ak holubica sedí na vašom ramene, na ruke potrebujete podporu a pomoc.Kontaktujte svojich priateľov, pokúsi sa vám pomôcť.
 • Nájdenie holubice nie je dobrým znamením.Máte súpera v láske, možno aj pár.
 • Ak vám holub priniesol predmet, skúste si spomenúť, čo to bolo.Vetvička, rastlina - dostanete správy od vzdialených priateľov.Zavraždená myš, veľká chyba - vaši nepriatelia budú porazení takmer bez vašej účasti.Páska, kúsok papiera - starajte sa o dom.Možno to budete čoskoro musieť vyzdobiť na slávnostnú a dôležitú udalosť.Dieťa, mačiatko, kuriatko - vaši priatelia budú mať čoskoro dlho očakávané dieťa.

Holubica vo sne z hľadiska psychológie

V ľudskej mysli bola holubica pevne zakorenená ako symbol mieru, priateľstva,jednota.Z hľadiska psychológie sú holuby vaše želania a túžby vašej duše.Ak holuby vo snepáchať neobvyklé činy, napríklad sa správať ako draví vtáci - zažívate silný stres.

Len aby som videl holubicu vo sne - bezvýhradne sa usilujete o mier a pozorujete viditeľné výsledky svojho úsilia.Holuby sú trpezlivé, inteligentné, problematické a starostlivé vtáky.Ak chcete vidieť holuba vo sne, musíte tieto vlastnosti zodpovedať skutočnému životu.Ak vidíte holubicu vo sne - úprimne si ju zaslúžite a dobrá správa je vaša.

Interpretácie snov

 • Podľa ženských snov je holubica znakom šťastného rodinného života, svadby, prosperity a pokoja v duši.Zavrčanie a hádzanie holubov vo sne posilňuje priaznivé predpovede.
 • Kniha snov spoločnosti Veles zaobchádza s holubom ako s dobrým ženíchom alebo skutočným priateľom.
 • Apoštolská kniha snov sa domnieva, že vidieť holubicu znamená mať opodstatnenú nádej, silnú a jasnú túžbu.Teoreticky by vás takýto sen mal inšpirovať a dať silu.
 • Freudova kniha snov skúma holubicu, a najmä holubicu, ako náznak platonických, nemoderných vzťahov, hlbokých a jemných priateľských pocitov.Výklad snov o veľkom tlmočníkovi snov odporúča považovať holubicu za čakaciu dobu.Pred časom by ste nemali prejavovať násilné pocity.Ostré činy a neočakávané priznania môžu vystrašiť vznikajúce pocity a dokonca spôsobiť oddelenie.
 • Kniha védskych snov považuje holubicu za dobrého posla.Stádo lietajúcich holubov je zásah vplyvných ľudí, ktorí môžu zmeniť váš osud.
 • Keby na teba vo sne zasiahla holubicaruky alebo na hlavu - napodiv, je to za peniaze.
 • Kniha Millerových snov je úplne jednohlasná s inými výkladmi hroziacej svadby a dobrých správ.Miller varuje pred poľovnými holubmi - to je znak krutosti a neústupnosti.Takýto sen by sa mal považovať za varovanie.
 • Chytanie holubice a chytanie šťastia v láske je spoločným významom pre všetky knihy snov.Vzťahuje sa to na šťastný rodinný život, pár.
 • Kniha snov bez výnimky interpretuje zabíjanie holuba ako zradu milovanej osoby.Pokúste sa tomu zabrániť.Považujte sen za varovanie a upúšťajte od podozrení a tvrdých akcií.V skutočnosti sa nemusíte hádať so svojimi susedmi len preto, že ste videli sen zabitého vtáka.Dávajte pozor na seba a ostatných.

Záver

V interpretácii snov je holubica jedným z najpriaznivejších a najpríjemnejších znakov.Ak snívate o holuboch, máte vo svojom srdci pokoj a všetko je vo vašej rodine bezpečné.Pripomeňme si, že holubica je tiež znakom nádeje a dúfame, že prosperita zostane na dlhú dobu.

Holuby snívajú o sebavedomých a pokojných ľuďoch.Nezabudnite, že šťastie miluje ticho, tajomstvo a tiché buchotanie.Pred svadbou nehovorte o svojom sne s jemne zakrývajúcimi holubicami, ak nechcete mať problémy.