Sny bradavíc na tele: ako zistiť význam

Nevieš, pre čo sú bradavice?Obráťte sa na knihu snov a zapamätajte si všetky podrobnosti o sne pre jeho presnú interpretáciu.

Čo znázorňujú bradavice?

Vo sne sme videli telá bradavíc - máte nepriateľov.Snažia sa vás diskreditovať, ohovárať.Všetko je možné opraviť.Je potrebné vynaložiť veľké úsilie na identifikáciu nepriateľov, obnovenie reputácie.

Kniha Dream Book radí, aby ste nezúfali, verili vo svoje schopnosti.Ak vo sne bradaviciach spôsobí úzkosť - v skutočnosti bude potrebné bojovať s nepriateľmi, ktorí budú veľmi silní.

Umiestnenie bradavíc

Venujte pozornosť miestam, kde sa nachádzajú bradavice.

 1. Na druhej strane - bohatstvo, materiálna pohoda, zisk.
 2. Na tvár - lži, ohováranie.
 3. Blízko ucha - počuť klebety, povesti šírené chorými.
 4. Na nohách - dosiahnutie cieľa.
 5. Blízko pier - odložte záležitosť.
 6. Na bruchu - ste chamtiví, nievzdať sa ostatných, budete trpieť kvôli tomu.
 7. Vzadu sa zhoršujú rodinné a pracovné vzťahy.

Ak vidíte bradavice v mnohých častiach tela - v skutočnosti sa môžete vyhnúť nebezpečenstvu, pomôcť príbuzným dostať sa z ťažkej situácie.V skutočnosti na tele nie sú bradavice a vo sne sa nachádzajú po celej koži, čakajú na veľké množstvo peňazí, drahý darček.

Ak v iných vidíte bradavice, počkajte na stretnutie s priateľom, ktorého zisk skončí.Sníva o tvári s bradavicami - márne úsilie o zlepšenie finančnej situácie.Všetky pokusy nepovedú k úspechu, je lepšie neriskovať.

Žena, ktorá vidí na svojich rukách bradavice, je frivolná.Človek sa vyhýba vzťahom s opačným pohlavím.

Snívate, že vaše ruky sú úplne posiate bradavicami?Pamätajte na ich vzhľad a farbu.

 • Jedným z problémov sú problémy, ktoré ste rýchlo prekonali;
 • Mnohé - choroby kože, pohlavných orgánov;
 • Mnohí a veľkí - obávajú sa vašich príbuzných;
 • Jedna veľká vec je zisk, dedičstvo;
 • Čierna je smútok;
 • Obvykle je nešťastie;
 • Červené - dajte si pozor na nepriateľov.

Bradavice umiestnené vo sne na pravej dlani - prijímajú dobré správy.Ak vás to trápi, bojíte sa možných porúch.Keď je rast príliš veľký - prírastok v rodine.

Sen, v ktorom liečite bradavice liekmi, znamená mier.Chceš ticho, oddýchnite si od zhonu.Ak si odrezáte bradavice, vyriešite problémy v skutočnosti, ale vzdajte sa silových metódvyjednávať s ľuďmi.

Snívam sa, že aj napriek veľkému mučeniu na odstránenie bradavíc máte stále vážne problémy.Iba veľká vôľa pomôže vyriešiť všetky problémy.

Ezoterická kniha snov Tsvetkova

Bradavice sú zlé správy.Ak sú v rukách - bohatstvo a bohatstvo, ostatní ľudia majú hrozbu, ktorá sa za vás náhle objavila.

Dream Book Z. Freuda

Podľa Sigmunda Freuda znamená rast na tele pohlavný styk.Ak mladé dievča vidí bradavice na seba - je veterné, nestretáva sa dlho so žiadnym partnerom, nie je presvedčená.

Pre mužov je všetko veľmi zlé.Na výzvu má rád jednotlivcov svojho pohlavia, nepovažuje sa za atraktívneho, myslí si, že ženy iba urážajú, smejú sa mu.

Odtrhávanie bradavice vo sne - potlačenie túžob človeka, odmietnutie sexuálneho styku, považovanie za niečo hanebné.

Miller Dream Book

Bolestivé bradavice - ste ohováraní a nebudete si môcť obnoviť svoje dobré meno.Ak bradavice zmizli samy o sebe vo sne - uspejete, ľahko zvládnete všetky prekážky.

Pozri bradavice v iných - hľadajte nepriateľov vo svojom okolí.Vyberte si z rastu sami - všetko dopadne dobre, nepriatelia vás nebudú môcť ublížiť.

Výklad snu Hasse

Spánok s bradavicami na tele cudzinca sa považuje za negatívny.Vaši nepriatelia sú príliš nebezpeční na to, aby proti nim bojovali sami.Rast, ktorý máte - bohatstvo a prosperita.

Ezoterická kniha snov

Ezoterické deciféry snov o knihách snov, ako napríklad prijímanie darov, nájdu bradavice.Cudzinec v bradaviciach - v skutočnosti sa stretnete s človekom, ktorý vám pomôže dosiahnuť tento cieľ a získa bohatstvo.

Veľká kniha snov

Vo Veľkej knihe snov znamená bradavice zlé správy.Všetko záleží na mieste:

 • na rukách - blahobyt;
 • na inú osobu - zisk;
 • len preto, aby ste videli rast - budete sa radovať.

Interpretácia snu 21. storočia

Bradavice znamenajú úspešný boj o česť.Mnoho bradavíc - ten, kto nevyhovuje, môže odhaliť vaše tajomstvá, tajomstvá.V skutočnosti ste absolútne zdravý a vo sne pokrytý bradavicami - rýchle bohatstvo.Zmiznutie rastu samo osebe - menšie problémy rýchlo zmiznú, všetko bude v poriadku.

Kniha islamských snov

Bradavice sľubujú bohatstvo tým, ktorí ich vidia vo sne.Bude to také veľké, že sa budete báť stratiť to.

Moon Dream Book

Bradavice sú zlé správy.

Kniha snov Malého Velesova

Bradavice snívajú o správach rôznych druhov.Ak sú rasty po ruke - získajte peniaze.

Kniha rodinných snov

Máte bradavice - vaši nepriatelia víťazia.Ukázalo sa, že pred nami bolo nebezpečenstvo.Ak vidíte, že samotné bradavice začali miznúť - ešte pred úspechom budete čeliť všetkým ťažkostiam.Muž s bradavicami sníva - je nepriateľom.

Francúzska kniha snov

Bradavice snívajú o tajnom mučení, pochybnosti.

Interpretácia snovWanderer

Rast v rukách je za peniaze, na tvári sú klebety, ohováranie proti tebe.Bradavice iných sú nepriatelia, ktorí sa vás snažia hanobiť.

Ukrajinská kniha snov

Ak na niekoho vidíte bradavice, neverte svojmu prostrediu, v ňom je nepriateľ.Výklad snu predpovedá bohatstvo, keď sú na tele bradavice.