Sny od štvrtka do piatka - prorocké?Napĺňajú sa?

Ľudstvo je už dlho zvedavé na sny.Zvláštne ocenenie dostali predpovede snov (tzv. Prorocké).Stále sa verí, že prorocké sny snívajú ľudia v noci od štvrtka do piatka.

Venuša je piatkovou patrónkou a prorockými snami

Sny,vypadávate od štvrtka do piatka, musíte si pamätať čo najpodrobnejšie podrobnosti.Majú sklon plniť sa oveľa častejšie ako tie sny, ktoré človek vidí v iných dňoch týždňa.

V jednu noc môže človek snívať o niekoľkých snoch.Avšak iba tí, ktorí boli videní ako videní od polnoci, bližšie k piatkové ráno, budú prorockí.Astrológovia nemôžu poskytnúť jednoznačné vysvetlenie dôvodov tohto javu.Niektorí spájajú mystické vlastnosti piatkových snov s ukrižovaním Ježiša Krista, pretože táto udalosť sa stala v piatok.Iní veria, že prorocké schopnosti snov sa v súčasnosti prejavujú vďaka ochrane Venuše.

Zmyselná Venuša symbolizuje lásku a harmóniu.Pod jeho vplyvom ľudia začínajú vnímať svet okolo nich jemnejšie a jemnejšie.Sny v tieto dni v týždni sú väčšinoučasti odrazu zmyselnej strany spiaceho človeka.Intuícia snívača v túto noc je mimoriadne akútna, a preto jeho vízie nadobúdajú prorocký charakter.

Charakteristické rysy prorockých snov

Sen, ktorý vyšiel od štvrtka do piatku, sa môže spájať s akoukoľvek stránkou života: osobný a rodinný život, materiálna sféra, sociálne kontakty atď.Bližší vzťah s emóciami a skúsenosťami človeka sa však pozoruje.Vízie tejto noci majú tendenciu odrážať tie najtajnejšie a najdôležitejšie túžby snívačka, jeho sny, tajné závislosti, úzkosti a pochybnosti.

Spánok v takýchto snoch často vidí tie činy a činy, o ktorých by sa v skutočnom živote nikdy nerozhodol.Prorocké sny niekedy môžu rozprávať o tvorivých schopnostiach človeka.Stáva sa, že piatkové sny predpovedajú deň, kedy sa splnia priania človeka.

Prorocké sny, ktoré vidí spáč od štvrtka do piatka, sa takmer vždy vyznačujú jasom a po prebudení sa spomínajú.Spravidla ožívajú do 2 až 3 mesiacov, ale môžu sa prejaviť aj po rokoch.Vízie, ktoré navštívili spiaceho muža v predčasnej hodine, sa splnia rýchlejšie ako iné, niekedy dokonca v ten istý deň.V niektorých prípadoch sa to isté môže snívať aj niekoľko nocí za sebou, preto je potrebné venovať zvýšenú pozornosť práve tomu, čo si treba pamätať, snažiť sa pamätať na najmenšie podrobnosti a svoje pocity.

Sny v týchto dňoch nie vždy slúžia ako proroctvo.Niekedy sú kľúčompomôcť človeku nájsť riešenie jeho problémov, určiť správny smer, varovať pred možnými chybami.

Význam snov

S snami, ktoré padli v piatok v noci, by sa malo zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou.

 • Dobré znamenie, ak je sen jasný, farebný a príjemný. Takéto sny sľubujú dni plné nezabudnuteľných udalostí.Znamená to, že tajné želanie snívateľa sa čoskoro splní.
 • Ak boli vízie tej noci namaľované čiernobielo,varuje to pred blížiacou sa rutinou a uniformitou.S najväčšou pravdepodobnosťou bude snílek čeliť tvrdej práci na ceste k požadovanému cieľu.
 • Ak spáč vo svojich nočných snoch dostane alebo získa požadovanú vec,v blízkej budúcnosti pozoruje, ako sa jeho drahocenný sen splní.Pre osamelých ľudí podobný pozemok predstavuje stretnutie s druhou polovicou.
 • Mali ste veľký nákup alebo veľkú hotovosť? ​​Je čas pripraviť sa na niečo podobné v skutočnom živote.
 • Pokusy o nájdenie niečoho alebo o dosiahnutie niečoho neboli úspešné? Toto upozorňuje na hroziace veľké výdavky, dlhy a finančnú nestabilitu.Niekedy to môže tiež symbolizovať nespokojnosť s vašim osobným životom.
 • Že životné plány spiacej osoby zlyhajú, hovorí sen, v ktorom človek niečo stratil alebo ukradol. Najistejším krokom v tejto situácii je odloženie pokusu a návrat k nemu neskôrnejaký čas.

Prorocké sny často vznikajú z konania a konania osoby v reálnom živote a niekedy ukazujú udalosti, ktoré sa mu stanú v budúcnosti, ak nezmení svoju taktiku správania a činnosti v súčasnosti.Je potrebné si uvedomiť, že prorocké sny nie sú absolútnou pravdou, ktorú človek nedokáže zmeniť.Budúcnosť človeka leží iba v jeho rukách a je schopný ho ovplyvniť.A prorocké sny sa môžu v tejto veci stať dobrými pomocníkmi.

Spoločné dejiny prorockých snov a ich interpretácia

Medzi prorockými snami, ktoré ľudia vidia od štvrtka do piatka, vyniká niekoľko najčastejších pozemkov.Všetky z nich sú do istej miery schopné ovplyvniť skutočný život snívača.

Láska

V živote každej slobodnej ženy sa láska stane raz - objaví sa človek, ktorý vyvolá citlivé pocity,preberá srdce a myšlienky.Ak chcete zistiť, či je skutočne ten istý partner duše, pomôžu prorocké sny od štvrtka do piatka.Astrológovia veria, že v prorockých snoch vidí spáč iba toho, ktorého úprimne miluje a oceňuje.

 • Mal som sen, kde si spolu so svojím milovaným (milovaným)? To znamená, že osud je podporný a vy musíte len počkať v krídlach a nechať udalosti vyvíjať samy od seba.
 • Hádali ste sa s nadšením vo sne alebo ste ho videli s iným? Bohužiaľ, sen varuje, že to nie je tvoja osoba a nie si predurčený stať sa šťastným párom.

Svadba

 • Sen, v ktorom ste pozorovalisvoju svadbu , je dobrým znamením.Bude dobré, ak si pamätáte všetky nepríjemné chvíle z tohto sna, ak vôbec nejaké sú.To vám v skutočnosti pomôže vyhnúť sa im.
 • Sníval som o svadbe svojej milovanej (milovanej), ale nebola si nevesta (ženích)? To sľubuje rozchod a oddelenie.

Smrť

 • Vidieť smrť blízkej osobyje varovaním pred závažnými problémami, tragickými udalosťami (vražda, smrť).

Aby sa vízia nenaplnila, je potrebné sa v nadchádzajúcich mesiacoch pokúsiť žiť v pokojnom prostredí a urobiť všetko, čo je v jej silách, aby sa zabránilo udalostiam vo sne.

Práca

 • Vo sne, získajte zvýšenie, pozrite si veľký plat- za bohatstvo a úspech.
 • Došlo k hádke s nadriadenými alebo kolegami, prepusteniu alebo ponižovaniu- za drastické zmeny.Neskúšajte sa dostať do konfliktu s manažmentom, svedomite plniť svoje povinnosti a držať svoje ústa zatvorené - a potom sa môžete vyhnúť negativite.

Problémy

 • Snívanie o všetkých problémoch, ktoré sa vám mohli vyskytnúť(nehoda, nehoda, problémy s domácnosťou), zdravotné problémy atď.), - na podobné udalosti v skutočnom živote, prítomnosť hrozby, akýkoľvek existujúci problém.V takom prípade potrebujete maximálne úsilie, ktoré zníži pravdepodobnosť týchto problémov na nulu.

Keby si mal prorocký senod štvrtka do piatka je vašou úlohou brať to so všetkou vážnosťou a prijať ho ako tip od vyšších síl.