Spiknutia a modlitby za šťastie a peniaze a ich dôsledky

Ľudia sa vždy usilovali o šťastie, prosperitu a osobnú pohodu.Niekto tvrdo pracoval, snažil sa o dosiahnutie svojho cieľa, a tí najnaliezavejšie použité magické sprisahania pre šťastie a peniaze.V dnešnej dobe sa však nič nezmenilo.Modlitby a sprisahania za šťastie a peniaze sú medzi obyvateľstvom stále veľmi žiadané.

Špecifiká sprisahania a modlitby určené na pritiahnutie oudachu a peniaze

Väčšina sprisahaní a modlitieb, ktoré pomáhajú získať šťastie a materiálnu pohodu, je biela mágia.Existujú temné rituály, ale sú veľmi nebezpečné v rukách človeka, ktorý je ďaleko od mágie - výsledky z ich použitia môžu byť najviac nepredvídateľné a niekedy dokonca opak.Preto nechajme čiernu mágiu na profesionálov a prebývajme podrobnejšie na svetlých čarodejniciach.

Hlavným účelom bielych sprisahaní je pomôcť výkonnému umelcovi dosiahnuť jeho plán stanovením udalostí v jeho živote tak, aby sa vyvíjali pre dobro zamýšľaného účelu vv tomto prípade - pre šťastie a bohatstvo.Cenné slová pritiahnu výsledok iba vtedy, ak človek nečinne sedí, ale urobí všetko pre čo najskoršie priblíženie želaného a správne využije príležitosti vytvorené mágiou, najmä pre neho.

Počas narastajúcej fázy mesiaca sa tradične prejavujú sprisahania a modlitby za šťastie a finančnú prosperitu.Rituály sa však vykonávajú v iných fázach nočného svetla.Najlepšie obdobie na dokončenie je zvyčajne uvedené v rituálnom vysvetlení.Je samozrejmé, že výkonný umelec musí prísne dodržiavať pokyny rituálu - iba v tomto prípade povedie sprisahanie k požadovanému výsledku.

Je veľmi vhodné si zapamätať a prečítať si z pamäti vybrané sprisahanie alebo modlitbu za šťastie a peniaze, aby tento proces prebehol bez váhania.Uctievané slová získajú silu a začnú konať, iba ak umelec verí v ich mágiu a vloží do nich všetku svoju túžbu.Na pritiahnutie energie peňazí a veľa šťastia do vášho života je užitočná vizualizácia - mentálne kreslenie obrázkov vašej vlastnej pohody.

Určite je potrebná malá príprava na vyhlásenie sprisahania za šťastie a bohatstvo.Aby ste to dosiahli, musíte sa vzdať všetkých svojich minulých sťažností, odpustiť svojim páchateľom a požiadať o odpustenie tým, ktorých ste urazili.Okrem toho musí byť impulz na odpustenie úprimný a musí vychádzať zo samotnej duše.Na to, aby sa sprisahania využili na šťastie a peniaze, musí konať s čistou dušou a ľahkým srdcom, s vnútornou harmóniou,iba potom bude mágia reagovať na jeho túžbu a vo všetkom bude uspieť presne tak, ako má.

Najlepšie sprisahania a modlitby za šťastie a finančnú pohodu

Najjednoduchšie sprisahanie za peniaze

Jednoduché, pretože pozostáva iba z jednej vety: „Rozvod!“ Tento krátky záznam by sa mal vyslovovať vždy, keď existuje nejaká alebopár mincí zmeny.Tieto mince musíte vložiť do svojej peňaženky oddelene od ostatných a je lepšie ich skryť v tajnom priestore.Odteraz budú pracovať ako magnet pre iné peniaze.

Spiknutie o majetku podivnými číslami

Spiknutie sa číta v noci, na nepárnych číslach, na zlatých minciach alebo na veľkých účtoch.Text sa vyslovuje trikrát:

„Rovnako ako veľa rýb vo vode, aj toľko peňazí pre mňa.Pretože v lese je veľa stromov, nech je pre mňa toľko peňazí.Noc, rast a rast, podľa mňa, Boží služobník(vaše meno),dáva bohatstvo.

Keďže sa pozemok opakuje trikrát, musíte v pravom východnom rohu vášho domu schovať mincu alebo účet.Nech tam ležia očarované peniaze 12 dní.Po uplynutí tohto obdobia sa musí minúť.

Zápletka o peniaze a šťastie od Vanga (pre vtáčie perie)

Zápis sa číta u 3 vtákovperie.Hovorené perie musí byť ukryté vo vašej peňaženke ako talizman peňazí.Text sprisahania:

„Ako nepočítam perie, nemôžem počítať ani peniaze.Je to ako keby si skočil späť na vtáka a nebol na ňom,takže moje peniaze nejdú preč.Amen.Bez ohľadu na to, koľko vtákov sa narodilo na svete, koľko peria je na nich, koľko vedcov existuje a nikto na svete peria ich nemôže spočítať.Takže v mojej peňaženke nebudú moje peniaze nemerané, nebudú sa čítať a nebudú sa počítať.Amen. “

Spiknutie, ktoré priťahuje peniaze do vašich rúk

Musíte zhromaždiť veľa malých vecí - dosť na naplnenie stredne veľkej misky.Keď bude dosť málo vecí, obaľte si ruky medom, potom ich niekoľkokrát ponorte do misy a vyslovte sprisahanie:

„Keď muchy lietajú na med, peniaze na mňa lietajú.Keďže sa všetko drží na mede, peniaze by sa držali aj mojich rúk.Amen. “

Silný stredný ranný rituál

Účelom tohto sprisahania je stabilizovať život umelca, naplniť ho šťastím, šťastím, bohatstvom, priniesť úspech.vo všetkom úsilí.Rituál sa koná každý mesiac každú stredu.Fáza mesiaca nie je pre tento rituál významná.Ak veríte v konanie sprisahania a urobíte všetko správne, po prvej stredu budú nasledovať pozitívne zmeny v živote.

Text sprisahania sa musí vysloviť ráno, po prebudení, pred umývaním.Znie to takto:

„Streda, v strede, jedným slovom, choď k vode.Som pokrstený menom Kristom.Strážny anjel ma chráni.Milovaj sa, anjel!Zobral by si odo mňa všetky smútok, poslal by si mi úspech a šťastie.Sadnite si na moje pravé rameno, strážte ma a strážte ma samého: pred zlými ľuďmi, pred lesnými zvieratami, špinavými jazykmi, pred súdom a predrepresálie z klebetov a jedov čarodejníc.Pane Bože, pridaj mi storočie, uľahčuj život!Amen. “

Konšpirácia na odstránenie čierneho pruhu

Používa sa, ak je osoba stíhaná nešťastím a zlyhaním.Nový mesiac sa koná rituál.

Choďte na cintorín a nájdite bezmenný hrob.Zanechajte zosnulého na hrobe kúsok koláča, pohár mlieka a pár mincí.3 krát sa klaňajte a povedzte:

„Ak si spomeniete, mŕtvy muž by mi zobral všetko zlé a zlé, donekonečna a navždy.Môže to byť teraz a navždy.Amen. “