Spiknutia a modlitby za šťastie pri práci a priťahovaní peňazí

Veľa ľudských životov je potrebná veľa šťastia.Hrá dôležitú úlohu v oblasti práce.Výsledok, ktorý človek dosiahne pri svojom zamestnaní, prispieva k jeho sebarealizácii a priamo ovplyvňuje úroveň finančného blahobytu.

Bez ohľadu na to, aký talent môže byť človek, bez ohľadu na jeho schopnosti, bez šťastia však v kariére nedosiahne veľké výšky.Magické sprisahania a modlitby za šťastie pri práci a priťahovanie peňazí pomôžu prilákať šťastie v podnikaní.

Ako používať sprisahania a modlitby?

Biele sprisahania a modlitby za šťastie vo svete práce vykonávali kúzelníci a obyčajní ľudia už od pradávna.Správne vyslovený text môže zásadne zmeniť život umelca, stabilizovať jeho finančnú situáciu.

Všetky rituály, ktoré propagujú šťastie v podnikaní, sa vykonávajú v súlade s určitými požiadavkami:

  • Je potrebné vysloviť takéto sprisahania počas celej fázy rastu mesiaca alebo za splnu.Rituály uvedené vspln
  • Interprét musí text vysloviť.Rituál nemusí fungovať, ak sa o neho namiesto toho stará iná osoba;
  • Predpokladom je viera v moc modlitby.Rituály vykonávané s nedostatkom viery v ich efektívnosť, zvyčajne zo zvedavosti alebo túžby testovať, nekončia ničím dobrým.

Aby rituály správne fungovali, výkonný umelec musí tieto rituály vykonávať presne v súlade so všetkými podmienkami pokynu.

Ako urobiť pre vás šťastie: 6 osvedčených spôsobov

Nasledujúce grafy a modlitby sú prevzaté z arzenálu bielej mágie.V praxi ich otestovalo značné množstvo ľudí a väčšinou si zaslúžili iba pozitívne recenzie.Ich použitie je veľmi jednoduché: vyberte sprisahanie alebo rituál vhodný pre váš prípad, vykonajte ho v úplnom súlade so všetkými odporúčaniami a počkajte na výsledok.A tiež nezabudnite veriť v ich konanie, ako aj vo svoje silné stránky, a mágia vás nesklame!

Jednoduchá modlitba na prilákanie šťastia v práci

Zvláštnosťou tejto modlitby je, že funguje bez ohľadu na mesačnú fázu.Môžete si ju prečítať v ktorýkoľvek lunárny deň, trikrát za sebou.Text:

„Bože, dej mi, aby výstup bol prahom, a tak aby na tomto prahu nestúpil (zakopnúť).Modlím sa za to, veľa šťastia v mojom podnikaní.Nechajte to bežať ako strojček, bez príliš veľkého a bez závesu.Amen. “

Spiknutie s perom

Ak je vaša pozícia súvisiaca spapiere a často sa musia používaťplniace pero, môžete si z neho urobiť svojho maskota tým, že budete hovoriť špeciálnymi slovami.Počas spriazneného mesiaca sa číta sprisahanie na prilákanie peňazí.Text:

„Tomuto peru mi slúžim pravda a viera.Som s týmto perom priateľom, žijem a neobťažujem ma, píšem listy a riešim problémy.Mám v pere toľko atramentu, toľko sily.K tomuto peru - písať a písať, a pre mňa - nájsť potrebnú prácu.Aby som mohol byť zaplatený, milovaný a cenený, nebolo to nuda, bolo to užitočné.Ako bolo uvedené (a), bude to tak.Amen! “

Zoberte bielu niť a okolo nej zviažte zviazanú rukoväť.Vložte pero do vrecka a nechajte ho tam celý deň.Nevyťahujte sa a neukazujte žiadnemu z vašich kolegov.Vo svojej práci používajte iba toto pero celý mesiac po vyhlásení sprisahania.Pozitívne zmeny v kariére budú nasledovať veľmi skoro.

Video je o cukre

Toto video tiež popisuje skvelý spôsob, ako prilákať peniaze a šťastie v živote pomocou cukru :

Pravoslávne sprisahanie pre šťastie v podnikaní

Pred použitím nižšie uvedeného pozemku pripravte si svoje pracovisko.Dajte veci do poriadku, zbavte sa všetkého zbytočného.Vložte potrebné predmety na svoje miesto.Oddeľte a povedzte:

„Pán Ježiš Kristus, Syn Boží.Milovaj sa nad nami - teraz, po stáročia a po celú dobu.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.V Adamovej záhrade stojí strom, pod ním rastie tráva, kvitne raz za 1000 rokov.Idem k nejbližšie, sklonim sa nižšie: „Prekonaj trávu, nenarodil som ťa (a), nekrstil som ťa menom (nie), nezavlažoval som ťa (a), neochválil som ťa (a).Zem vás porodila, rosou a napojenou dažďom.Pýtam sa vás, prosím vás, oslavujem vás.Pomôž mi, Boží služobník (Boží služobník)(moje meno) .Nech všetko prechádza okolo mňa, zlé oko to nenúti.Duch trávy, ľudia zlých duchov.Aby som bol pri svojej práci veľmi vážený. “V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.Teraz a navždy a navždy.Amen. “

Wangiho rituál na vode s cieľom získať peniaze

Vhodnépre tých, ktorí práve začínajú podnikať prvé kroky v kariére alebo uvažujú o začatí vlastného podnikania.Obdobie pokračovania obradu je 30 dní bez prestávky.Musíte začať s novým mesiacom.Každé ráno si prečítajte nasledujúci graf vody pripravený na pranie.Text:

„Vodná voda, mocný prvok, očarujem, hovorím za úspech a veľa šťastia Božieho otroka (Božieho otroka)(jehonázov) .Takže všetko, čo ste nezačali ísť do kopca, aby všetko, čo neprinášate výhody.Moje slovo je hrad, moje slovo je zákon.Amen. “

Spiknutie sa odčíta raz, potom sa umelec umyje hovorenou vodou.Na zjednodušenie tohto obchodu môžete najskôr nasať vodu do malej nádoby a potom si prečítať dôležité slová.

S cieľom prilákať zákazníkov o niť

Kúpiť3 cievky nití: biela, čierna a zelená .Vyberteosiky a brezy z vetiev .Urobte rituál pre rastúci mesiac.Postup:

  1. Naviňte celú čiernu niť zo cievky na osikovú vetvu a povedzte: „Nepoznám prekážky v práci, nestretávam sa s problémami a poruchami“.
  2. Celú bielu niť zabalte na vetvičku brezy slovami: „Nechajte prácu plynúť ako hodinky, priniesť peniaze a zisk“.
  3. Zložte obidve vetvy a zabalte ich zeleným vláknom, pričom povedzte: „Nech je to tak, ako hovorím, nech je to tak, ako prikazujem.“
  4. Udržiavajte zabalené a hovorené konáre blízko svojho pracoviska ako talisman.