Spiknutia a obrady o ochrane blahoslavenej Panny Márie (14. októbra)

14. októbra oslavuje pravoslávna cirkev ochranu Panny Márie - kresťanského sviatku, ktorý sa právom považuje za ženský, pretože blahoslavená Panna Mária vždy sponzorovala spravodlivejší sex, ako aj tých, ktorí trpia a potrebujú.Spiknutia, ktoré čítal Pokrov, sú veľmi silné a môžu sa uplatniť v rôznych oblastiach života.Najčastejšie ich používajú nezosobášené dievčatá, ktoré snívajú o stretnutí s snúbencami, s ktorými sa ukáže šťastná rodina.

Z histórie sviatkov

Na príhovor Najsvätejšieho Teotokosa sa slávi na počesť udalosti, ktorá sa podľa legendy stala v Konštantínopole v 10. storočí.Mesto bolo zajaté Saracénmi.Tam bol tiež chrám, v ktorom sa obyvatelia Konštantínopolu modlili v tomto ťažkom období, vrátane svätého blázna Svätého Andreja.Keď Višperi kráčali, náhle sa pred ním objavil zázrak: uvidel blahoslavenú Pannu Máriu, ktorá kráčala vzduchom, obklopenú nebeskými anjelmi.

Božia matka sa modlila za bežných ľudí apo tom, čo jej modlitba skončila, zložila závoj (na jeho počesť, mimochodom, meno svätej hostiny dostalo svoje meno) a rozšírilo ho po ľudoch stojacich v chráme.Tento závoj bol viditeľný, až kým Božia matka zostala v svätom dome.Keď odišla, stalo sa neviditeľným, ale ctitelia stále cítili vo svojich srdciach milosť vychádzajúcu z tohto krytu.

Neskôr sa slávnosť príhovoru oficiálne uznala a stala sa jedným z milovaných a uctievaných ľudí.V tento deň je zvykom, že celá rodina navštevuje kostol, požiada nebeského patróna o príhovor.14. októbra sa v Pokrove konajú špeciálne rituály a sprisahania - k ich realizácii prispieva sama Panna Mária.

Aké rituály a sprisahania sa používajú na ochranu Panny Márie?

Rituály a sprisahania, na ktoré sa ľudia obracajú na príhovor, sa môžu veľmi líšiť.Existujú aj rôzne aspekty života, na ktoré majú vplyv.Stále však môžeme zvoliť niekoľko typov rituálov, ktoré dostali medzi ľudí najväčšie rozdelenie.Sú to:

  • rituál prechodu za láskou. Dievčatá sa sprisahajú proti láske, aby urýchlili osudové stretnutie s milenkou;
  • rituály manželstva. sa právom považujú za najobľúbenejšie medzi dievčatami, pretože existuje presvedčenie, že pomáhajú slobodným ženám, aby sa oženili do jedného roka po stretnutí.Okrem toho bude toto manželstvo šťastné, pretože sa na neho vzťahuje Najsvätejšia Matka Božiatvoja ruka;
  • rituály týkajúce sa finančnej stability a materiálnej pohody. Spiknutie za peniaze čítané v Pokrove sa vyznačuje veľkou mocou a priťahuje výkonného umelca peniaze v čo najkratšom čase;
  • sprisahania a rituály na ochranu. Ochranné rituály najčastejšie vykonávajú ľudia vo vzťahu k svojej rodine a domovu.Robia s úmyslom chrániť svojich blízkych pred nešťastiami a ťažkosťami, pred ťažkosťami a zlyhaniami života, pred účinkami tmavého čarodejníctva (kazenie, zlé oko) a všetkých negatívnych;
  • rituály pre šťastie. Ak ich držíte pod ochranou, akékoľvek záväzky výkonného umelca budú odsúdené na šťastie, úspech a prosperitu;
  • ​​
  • sa obracia z ťažkostí. Liečebné parcely majú terapeutický a profylaktický účinok, pomáhajú zbaviť sa niektorých chorôb alebo zmierniť ich priebeh.

Jesenné sviatok blahoslavenej Panny Márie dáva ľuďom jedinečnú šancu využívať magické efekty a čo najpriaznivejšie ovplyvniť ich život.

Najobľúbenejšie rituály a sprisahania uskutočnené 14. októbra

Kúzlo o láske

Toto sprisahanie uľahčuje stretnutie s druhou polovicou anásledné úspešné manželstvo.Čítali to 14. októbra.Slová:

„Požehnaj Boha!Bože, pomôž mi!Moja spravodlivá viera.Kamenná hora, stáť okolo mňa.A obliekam sa do jasných lúčov a požehná ma Božia Matka.Otec Pokrov, pre mňa, služobníka Božieho(jeho meno) , koruna odišla.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.Teraz a vždy a navždy a navždy.amen (trikrát) ! “

Modlitba za manželstvo za slobodné dievčatá

Osamelé dievčatá snívajú o skoroženatý, môže využiť túto modlitbu.Slová by sa mali vyslovovať 14. októbra, za úsvitu, trikrát a predstaviť sa vo svadobných šatách pri oltári.Modlitebný text:

Verí sa, že dievča, ktoré si túto modlitbu prečítalo, sa ožení v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov.

Obrad manželstva, ak už existuje manželstvo vybrané

Toto sprisahanie a rituál používa dievča na svadbu už existujúceho milenca.Ceremónia sa koná v predvečer sviatku, 13. októbra, večer.Pre neho musíte pripraviť nádobu svodouakošeľou (tričko) milovanej osoby .Najprv voda začína hovoriť trikrát:

„Matka Božia, žehnaj mi na korunu koruny.Nech sa moje priateľstvo skončí.Už viac nepotrebujem dievčenské vrkoče - nech ich nechajú slobodné dievčatá.Výmenou za to žiadam dámsku vreckovku a snubný prsteň.Požehnaj ma, Bože Bože, na Svätú ochranu.Amen. “

Dievča by si najprv malo umyť tvár, potom si umyte tvár a potom ju utrite dosucha svojho milenca.Tričko po ceremónii sa musí uschnúť na skrytom mieste a vrátiť sa na vami vybrané miesto.

Peňažná modlitba k ochrane Panny

Táto modlitba patrí medzi najsilnejšie z modlitieb a sprisahaní k ochrane.Musíte si ju prečítať naminci akejkoľvek hodnoty umiestnenej na vrchnej časti otvorenej peňaženky s peniazmi .

V prvom rade výraznýPravoslávna modlitba „Je hodné jesť“, chváliac Pannu.Jej text:

Po nej sa prečíta samotná modlitba, ktorá priťahuje financie.Text:

Rituál sa končí modlitbou „ Panna Mária, Zdravas “.Do peňaženky sa vloží očarená minca a bude naďalej plniť funkciu talismanu za peniaze.

Zdravotné sprisahanie

V deň ochrany Panny Márieby sa malo umyť pred večerouv kúpeľnom dome. Osoba trpiaca akoukoľvek chorobou musí vstúpiťkúpeľný dom a vysloviť sprisahanie trikrát:

„Kúpeľný dom, dovoľte mi umyť sa a napariť sa v parnom kúpeli, aby som nestarol.Košťia, aby udreli biele telo a dostali jeho zdravie pod ochranu Otca-Otca.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.Teraz a vždy a navždy a navždy.Amen. “

Ochorenie by malo čoskoro ustúpiť.Zdravý človek môže sprisahanie využiť - v takom prípade sa mu poskytne ochrana pred chorobami po celý rok.

Ochranné sprisahanie pre rodinu

Pod ochranou hlavy rodiny alebo staršej ženy by sa mala posypať voda (prípadne svätá) na všetkých členov rodiny bez toho, aby by niekto nechal nikoho odísť.Musíte to urobiť cez sito, ktoré tento proces sprevádza slovami sprisahania:

„Blahoslavená Matka Panny, kúpte sa, bojím sa a ja a moja rodina všetko pre dobré zdravie, bohatá zmes, na celý životdlhá a šťastná.Nenechaj nás všetkých nepriateľov nepriateľmi a aby sme si z tohto domu nebrali vodu z tohto sita.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.Teraz a vždy a navždy a navždy.Amen. “