Stojí za to nechať si doma orchideu - znamenia a povery o kvete

Teraz sa stalo módnou pre ženy, keď doma na parapete rastie vynikajúca a sofistikovaná orchidea.Znaky a povery, ktoré súvisia s prevádzkou, existujú aj napriek dnešnému technologickému veku.Pre každú domácnosť bude skvelým darčekom na dovolenku a hrdo zaujme svoje miesto na polici vedľa iných izbových rastlín.Orchidey ľudia obdivovali už od staroveku.Bola symbolom krásy, luxusu a uctievania.Fanúšik, ktorý dal orchideu, preukázal žene svoju úprimnú sústrasť.

Negatívne účinky na ľudí

Ženy sú vždy poverčivejšie ako muži.a venujte veľa pozornosti.Povery a znamenia týkajúce sa orchideí sú rôzne.Pre začiatočníkov zvážte tie, ktoré majú pravdepodobne zlý vplyv na ostatných.

Vyčerpanie energie

Existuje názor, že orchidea dokáže absorbovať energiu ľudí v okolí.To možno vysvetliť dvoma možnosťami:

  1. Orchidey patria do rodiny epifytov - rastliny, ktoré nemôžu rásť na zemi, napríklad na kmeňoch okolitých rastúcich veľkých rastlín, najčastejšie stromov.Vyvíjajú sa a absorbujúvzduch a voda, absorbujúce a absorbujúce ich závesnými koreňmi.Na tomto základe sa nazývajú „upíri“, čo naznačuje, že orchidey tiež absorbujú jeho energiu a silu od človeka svojimi koreňmi.Najnebezpečnejšie je spať pri kvetine, pretože spiaci človek je slabší a nedokáže sa chrániť.Znaky tohto energetického „vampirizmu“ môžu byť po prebudení únava.
  2. V niektorých odrodách tejto kvetiny sa peľ hromadí na lístkoch, ktoré môžu pôsobiť na ľudí ako prášky na spanie.V takom prípade sa môžu vyskytnúť bolesti hlavy a slabosť.Najbežnejší typ orchidey Phalaenopsis sa na tieto odrody nevzťahuje.

Je kontraindikovaný pre mužov

Keďže je krehká, sofistikovaná a jemná rastlina, dáva orchidea rovnaké vlastnosti tým, ktoré sú okolo nej.To znamená, že muži, ktorí sú neustále pri kvete, sa môžu stať vlastníkmi týchto vlastností.Táto rastlina bude pre človeka absolútne nevhodný darček, pokiaľ to nebude tvrdší tyranský šéf, ktorý by mal byť mäkší.Pre chlapcov a mužov je kontraindikovaný postoj vedľa orchidey.

Pozitívne účinky na ľudí

Nebojte sa negatívnych účinkov kvetu.Existujú povery, podľa ktorých kvety priaznivo ovplyvňujú človeka.

Obohatenie aury

Krásna rastlina v Indii je obzvlášť uctievaná.Indovia veria, že to chráni dom pred zlom a negativitou, pomáha vytvárať atmosféru priateľstva, vzájomného porozumenia, rešpektu.Podľa budhistických vyznaníOrchid pomáha priblížiť sa k nebeským silám, sústrediť sa a obohatiť auru.

Vplyv na ženu

Krásna polovica ľudstva potrebuje iba získať orchideu, pretože bude symbolom príťažlivosti ženskosti, krásy, šarmu a inšpirácie, ktorá je nevyhnutná pre každú ženu.Orchid bude chrániť ženské zdravie tela a duše.

Orchidea nie je samčím kvetom

Existuje presvedčenie, že orchidea môže odradiť mužov od ženy, z ktorej rastie.To je zásadne nesprávne.Možno, že táto teória vznikla z vyššie opísaného vplyvu na mužské pohlavie, údajná konštantná bytosť v blízkosti kvetu ju môže trochu rozmaznávať a zraniť.Ale to je jediná vec, ktorú kvetina dokáže.Rastlina nie je schopná vystrašiť mužov svojej pani za predpokladu, že sa o neho dobre postará.

Úspešné umiestnenie kvetu

Ako potom získať kvetinu a kam ju dať rodinám, ak ovplyvňuje mužov ako ženy a slúži pre ženy ako silný amulet?Táto nádherná kvetina môže byť v akomkoľvek dome, stačí si pre ňu správne vybrať miesto.

Najdôležitejšou vecou nie je umiestňovať orchidey do spálne, najmä vedľa postele, pretože v noci je orchidea aktívna a môže absorbovať energiu.Tiež sa nehodí miesto, kde človek trávi najviac času.Ideálnym miestom by bola spoločenská miestnosť alebo kuchyňa na východnej alebo západnej strane.

Pre mladé slobodné ženy môžu byť umiestnené orchideykdekoľvek chcete.Najdôležitejšia vec je starostlivá starostlivosť o rastliny.

Orchidey Feng Shui

Podľa Feng Shui môžete rastliny pestovať doma.Najdôležitejšie je zohľadniť jeho farbu a miesto:

  • Kvôli posilneniu zdravia musí byť kvetina umiestnená vo východnom rohu;
  • Pre úspešnú kariéru na severnej strane;
  • Na naplnenie želaní na juhovýchode;
  • Na oživenie vzťahu - dať kvetinu do juhozápadnej časti domu;
  • Za mier a harmóniu na severozápadnej strane.
  • Oranžová alebo žltá orchidea je ideálna pre kreatívnych ľudí, aktivuje vnútorné sily a energiu, predpovedá zlepšenie finančnej situácie;
  • Červené a fialové pomôžu pokorným nerozhodným ľuďom získať dôveru a odvahu.
  • Biele a ružové kvety dodajú harmóniu a pokoj.

Po získaní ďalších informácií o tejto nádhernej rastline si ju môžete bezpečne kúpiť domov bez strachu, že pokazíte život seba i ostatných.Pomôže vám zlepšiť váš život a váš domov, krajší a šťastnejší.