Stone hovorí: minerálne vlastnosti a liečivé vlastnosti

Govit sa dá ľahko zamieňať s tyrkysovým alebo koralovým kvôli prítomnosti žíl.Bezohľadní podnikatelia maľujú kamienky v modrej alebo červenej farbe a odovzdávajú ich ako výrobky z tyrkysových a koralových.Hovorí, že je to kameň vytrvalých a cieľavedomých ľudí so zvedavou mysľou a vyváženou psychikou.Minerál je pomenovaný po Henry Gowovi, geológovi z Kanady.Bol to on, kto prvýkrát objavil svet tento úžasný klenot.

) Charakteristika minerálu

Howlite je vo svojom zložení borosilikát vápenatý.Prirodzená farba minerálu je svetlo šedá so žilami a prasklinami tmavého odtieňa.Neatraktívne sfarbenie núti klenotníkov a remeselníkov maľovať kamienky v rôznych farbách.Howlite sa najčastejšie maľuje v modrej a modro-zelenej farbe, aby simuloval tyrkysovú farbu.Napodobenina je veľmi uveriteľná a modro maľované vytie vyzerá bohatšie ako prírodné tyrkysové.

Iné názvy kameňa:

  • kaulit;
  • Turkuenit;
  • lisovaná tyrkysová;
  • kremíkoborokalcit.

Howlite sa tiež nazýva „biely byvol“ a symbolizuje vytrvalosť a vôľu zvíťaziť.Kameň dáva sebavedomie, sebadôveru a stabilitu.

Liečivé vlastnosti

Minerál bol objavený relatívne nedávno, ale už si získal slávu liečivého kameňa.Existuje veľa vápnika v govlit, tak onmôžu pomôcť pacientom s nedostatkom tohto stopového prvku.Govit odstraňuje bolesti zubov, pomáha pri problémoch s kostrovým systémom a tehotnými ženami.Počas bolesti zubov sa na tvár nanáša minerál.Tehotným ženám sa odporúča nosiť minerálne guličky.

Kameň dobre absorbuje negatívnu energiu, preto sa používa v praxi čistenia tela av boji proti depresii a neurasténii.Ak je osoba narušená nespavosťou, howlite pomôže posilniť spánok.Minerál tiež pomáha zbaviť sa celulitídy - preto sa vykonávajú masážne sedenia s loptičkami.

Minerál sa tiež široko používa v boji proti kŕčovým žilám a blokovaniu žíl.Kameň tiež pomáha pri bolesti kĺbov.A pre batoľatá to bude vynikajúci talisman, ktorý pomáha pri tvorbe kostrového systému.

Kúzelné použitie

Howlit sa začal používať v rituálnej mágii ako amulety a amulety z dôvodu poškodenia a zlého oka vďaka svojej schopnosti absorbovať energiu.Kameň však neabsorbuje iba negatívne, ale premieňa ho na jasnú pozitívnu energiu.

Govlit sa môže používať v meditatívnych technikách, pretože čistí myšlienky a duše, odstraňuje únavu a apatia a dáva pozitívny postoj.Na meditáciu je potrebné pripevniť kameň k oblasti tretieho oka.Ak počas meditácie držíte gowlite v ruke, pomôže vám to dostať sa do kontaktu s vyššou mysľou.

Existuje ďalšia úžasná vlastnosť gowlit - pomôcť človeku spoznať seba, prijať seba a cítiť svoju zvláštnosť.Avšak je to takodkazuje na prírodný biely /sivý kameň.

Biely minerál zvyšuje informovanosť človeka, pomáha vrhnúť sa do sveta krásy, nasmeruje ho na pravú cestu a eliminuje pochybnosti.Kameň ovplyvňuje ľudskú psychiku a prebúdza v nej zmysel pre krásu.Dokonca aj v najnepriaznivejších situáciách majiteľ maskota nestratí svoju prítomnosť ducha a nepodľahne negatívnemu vplyvu.

Govlit je kameň tých, ktorí poznajú.Pomáha človeku sústrediť sa na určité myšlienky, uvedomiť si hĺbku študovaných informácií, zapamätať si veľké množstvá textu.Vládca vlády sa bude snažiť poznať celý svoj život, nebude si odpočívať na vavrínoch.Pri skúškach vám minerálny talisman pomôže rýchlo sa sústrediť a zapamätať si potrebný materiál.

Govit pomáha odhaľovať mimosmyslové schopnosti, ktoré sú vlastné osobe, a tým prehlbuje intuitívne vedomosti.Vďaka svojim čistiacim vlastnostiam uvoľňuje minerál myšlienky z rozruchu a uvoľňuje cestu k porozumeniu transcendentálneho poznania.

Astrológia

Kto môže používať vlastnosti gowlitu?Tento minerál sa stane najlepším talizmanom pre znaky Zeme a Škorpióna.Minerál pomáha Panne zmierniť hnev a vyrovnať sa, Taurus pomôže nastoliť mier sám so sebou, kameň pomáha Škorpiónom, aby sa zbavili nálady a neznášanlivosti.

Kto je kontraindikovaný pri vytie?Kameň sa nekombinuje s energiou ohnivých znamení zverokruhu.Zástupcovia požiarneho prvku sa nebudú páčiť mäkké aupokojujúca minerálna energia - povedie ich do depresívnej nálady.Minerál nie je kontraindikovaný k iným znameniam zverokruhu, môže ho používať ako talizman alebo na liečenie chorôb.