Strecha vo sne - predpoveď slávnych snov

Útulný a pohodlný dom nemôže existovať bez spoľahlivej a pevnej strechy.Chráni pred dažďom a snehom, chráni pred vetrom a prachom, ohrieva domov v chladnom počasí a poskytuje chlad v horúčave.Aký je sen strechy, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Autorské knihy snov
  3. Sigmund Freud
  4. Gustov Miller
  5. Jurij Longo
  6. Evgeny Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Strecha predstavuje určitú ochranu osoby pred ťažkými životnými okolnosťami.Vidieť ju vo sne má veľa priaznivých momentov, ak strop neunikol, nezrútil sa a nespôsobil strach z jeho chátrania.V tejto situácii sa oplatí obávať osudov osudu a pripraviť sa na to, čo nie je najlepšie.

V niektorých náboženstvách je dom identifikovaný s ľudským telom a strecha je v tomto prípade hlava.Má ženský princíp, je zodpovedná za obozretnosť, vedomie, bezpečnosť, vážnosť a účelnosť.Lezenie na strechu v snoch znamená dosiahnuť úspech v živote vďaka vašej vytrvalosti, zodpovednosti a odhodlanosti.

Odtrhnutie zhnitej rímsy, pošmyknutie, pád - to všetko má vo sne negatívny význam.Takéto vízie priamo varujú pred nebezpečenstvom spôsobeným snílkom.Možno ste zašli príliš ďaleko vo svojich skutkoch a skutkoch a verili v šťastie a šťastie.Príliš veľa sebavedomia amárnosť rozšíriť váš úspech a zostať na vrchole úspechu.V každom prípade to odráža skutočný stav spáča.Naposledy ste boli v centre pozornosti, zatienení vašou popularitou, ale teraz nezaujímate ostatné.Možno vás prekvapí aj ľahostajnosť a ľahostajnosť milovaných.

Horiaca strecha môže predstavovať rodinné problémy.Hádky, konflikty, neustále objasňovanie vzťahov povedú k zvestiam o vašich škandáloch v celom okrese.Oplatí sa viesť mierový dialóg bez uchyľovania sa k urážkam a ponižovaniu.Rozvod v tomto prípade môže byť prospešný pre oboch manželov.

Uvedením dlaždice do sna - v skutočnosti sa pokúste obnoviť predchádzajúci vzťah s niekým, kto nie je ľahostajný a drahý k vám.Je však ťažké získať späť to, čo už nevlastníte.Nemajte nádej na opätovné stretnutie s bývalým milovaným.Pokúste sa začať život od nuly.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Strecha predstavuje ľudskú hlavu.Pre snívača takéto znamenie zosobňuje skutočnosť, že nemá sklon k bezohľadnosti, inštinktívnej túžbe a žiadostivosti.Sex pre týchto ľudí sa berie celkom vážne.Ste plne zodpovedný za seba a svojho partnera.Táto pozícia je dobrá pre tých, ktorí sú v manželstve a potrebujú vašu záštitu.

Ale pre jedného človeka takýto sen naznačuje, že sa nemôžete na chvíľu oddýchnuť, užite si intimitu s niekým, koho sa vám jednoducho páčilo.Pre aktívny sexuálny život na vrchole jeho zrelosti a sexuality nie je potrebné dávať prchavé vášne a kontakty tak vážnemu významu a premýšľať o ich pokračovaní.

Gustov Miller

Byť vo sne vo sne znamená dosiahnuť náhly a rýchly úspech.Stojte na tom, ale nebojte sa výšok - aby ste boli nepripravení na neprimeranú pozornosť a popularitu vašej osoby.Postupom času k vám dôjde dôvera a vy si začnete užívať obľúbený vzhľad fanúšikov.

Snívalo sa mi o tom, ako rám spadol a strecha odišla - toto poukazuje na rad životných ťažkostí, ktoré umiernia vašu postavu a ukážu vám vôľu a odvahu.Dobrá príležitosť ukázať, čo dokážete.V kariére táto situácia sľubuje získať neoceniteľné skúsenosti.

Výstavba nového domu je dobrým znamením pre tých, ktorí začínajú nový veľký projekt v nádeji, že prinesú veľké zisky.Čím vyšší je strop budovy, tým ambicióznejšie sú vaše plány, čo sa určite splní.Nemali by ste venovať svojmu podnikaniu veľké množstvo cudzincov, zapojiť tých, ktorým sa dokážete vyhnúť.Tým sa zníži riziko neúspechov a prekážok pri dosahovaní cieľa.A zisk nemusí byť zdieľaný so všetkými.

Sníval som o zaspávaní na streche - aby som bol chránený vyššími silami pred machináciami chorých a falošných priateľov.Vaša intuícia v čase vám povie, koho sa zbaviť a koho priblížiť k spoločnej práci.Zdravie v tomto období bude veľmi príjemné.

Yuri Longo

strop - pokúste sa vyhnúť hádke s niekým drahým.Hádka môže priniesť veľa utrpenia a úzkosti, ale nebudete sa zmierovať, pretože sa nepovažujete za vinných.Tieto negatívne emócie môžu mať veľa sily a energie, ktoré sa dajú minúť na niečo užitočné pre vás a vašu rodinu.

Prepustná a netesná strecha poukazuje na nestabilné rodinné vzťahy.Rozpor je spôsobený neverou jedného z manželov.V druhej polovici cítite ochladenie pocitov a nedostatok emócií.Naše sebectvo a narcizmus nám niekedy bránia v budovaní jednoduchých a úprimných vzťahov.Zbaviť sa týchto vlastností znamená dať nádej na prímerie.

Dom bez kameňov vo sne je predzvesťou udalostí, ktoré pre vás budú neočakávané.Niektoré okolnosti môžu spôsobiť náhly odchod, čo nepochybne vzrušuje a znepokojuje blízkych rodinných príslušníkov.

Ak snívate o tom, že by strecha odfúkla hurikán, realita prinesie neočakávané prekvapenia vo forme javov, ktoré nemôžete ovládať.Kto vie, možno by to zmenilo váš osud a prinútilo vás dosiahnuť viac.

Chôdza s niekým na hrdzavej rímse - v skutočnosti vám niekto ponúkne pochybné, ale lákavé veci.Ak si nie ste istí úspešným výsledkom podnikania, nesúhlasíte so spoluprácou.V opačnom prípade môžete trpieť vy a vaša rodina.

​​

Pád zo strechy - nadhodnocujte svoje schopnosti a spoliehajte sa na šťastnú kombináciu okolností.Možno, že nejaká nedbanlivosť a ľahkomyseľnosť povedie k nedbanlivosti, za ktorú stebudeš potrestaný.Tomu sa dá zabrániť predvídaním dôsledkov udalostí, ku ktorým sa vás snažia prilákať.Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, nepreberajte veľkú zodpovednosť.

Evgeni Tsvetkov

Teplá a spoľahlivá strecha domu je predzvesťou dobrých udalostí týkajúcich sa rodinných hodnôt.Budete sa cítiť pohodlne a útulne, ak je dom vo sne potešený svojou majestátnosťou a luxusom.To znamená, že rodina je vaša spoľahlivá zadná časť.Vždy môžete dúfať v príbuzných a priateľov aj v najťažších situáciách.

Postavenie sa na vyhliadkovej platforme viacposchodovej budovy je znakom úspešných vyhliadok.Mnoho ciest je pre vás otvorených, ostáva len určiť skutočné túžby.