Súlad sa uskutoční pred školskou skúškou - čo sa dá a nemôže urobiť

Ak študent pozná znaky pred skúškou, ktoré sa musia dodržať, jeho šance na absolvovanie testu sa výrazne zvyšujú.Skúšky v škole môžu spôsobiť vážny stres, čo uľahčuje zmätenie alebo zabudnutie materiálu.To platí najmä pre skúšku alebo skúšku.Dodržiavanie bude mať energetickú úroveň a bude predstavovať ďalšiu psychologickú pomoc, ktorá pomôže prekonať vzrušenie.

Čo znamenia sľubujú šťastie

Vesmír nás neustále vysiela.rôzne príznaky osudu.Obdobie pred skúškou nie je výnimkou.Ak ich môžete počúvať a spoznať ich, môžete z toho získať veľa výhod.

Znaky, ktoré naznačujú, že ste predurčení na úspešné absolvovanie skúšky:

  • Stretnutie so ženou, ktorá nosí čistú nádobu naplnenú vodou (fľaša, vedro);
  • slabý dážď;
  • Náhodné stretnutie s tehotnou ženou;
  • Vzhľad mravcov v byte;
  • Ráno zvonenie zvonov;
  • Náhodne rozliaty čaj;
  • Divoký vták letí vysoko.

Tiež by ste mali venovať pozornosť svojim susedom, ak ste už dlho bývali na jednom mieste.Určite ste si to už z nejakého dôvodu všimlipríjemné, ale niekto - z neznámych dôvodov vyvoláva odporný dojem, hoci pre vás neurobil nič zlé.Dobrým znamením bude stretnutie so susedmi z prvej kategórie, zlé - z druhej.

Známky pred spaním

Deň pred skúškou, pred spaním, by ste si mali dať pod vankúš otvorené učebnice alebo zápisníky s poznámkami.Táto metóda pomôže vedomostiam získať oporu v pamäti študenta.

Predtým, ako pôjdete spať, si môžete položiť čokoládovú tyčinku vedľa svojich nôh v posteli, ktorú neskôr budete musieť jesť v škole pred samotnou skúškou.Podstata metódy spočíva v tom, že pamäťová energia môže prúdiť cez energetický kanál cez nohy a čokoláda ju vezme do seba.

Pod vankúš môžete vložiť kúsky papiera, na ktoré musíte vopred napísať čísla lístkov.Ráno, bez toho, aby ste sa pozreli, vytiahnite jeden z týchto kúskov papiera - jeho číslo sa bude zhodovať s číslom lístka, ktorý dostanete na skúšku, alebo bude k nej veľmi blízko.

Ako zvoliť správny lístok

Existujú spôsoby, ako pritiahnuť šťastie zamerané na konkrétny cieľ - vybrať správne číslo cestovného lístka, na ktoré je študent najlepšie pripravený.Pri implementácii prvej metódy musí mať študent najprv to šťastie - na ceste do školy musíte stretnúť tehotnú ženu.Ak sa to stalo - musí sa opýtať na náhodné číslo, ktorým bude číslo lístka.

Ďalším spôsobom je vziať autá na cestu do školy na skúšku.Aké číslo študent počíta - mal by si zvoliť taký lístok.Tiež odporúčanézaklopte na stôl alebo dvere pred vytiahnutím lístka.

Ďalšou účinnou metódou je vykonanie všetkých úkonov s ľavými končatinami v deň skúšky.Po prebudení stojí za to vstať predovšetkým na ľavú nohu, rovnako sa oplatí ísť do ktorejkoľvek miestnosti a nechať ich.

Pri výbere letenky musí byť lístok vytiahnutý ľavou dlaňou, pričom dva prsty pravej dlane stláčajú za chrbát do kríža.Akcie v domácnosti v tento deň by sa mali vykonávať aj ľavou rukou - čistenie zubov, česanie vlasov, jedenie.

Odporúča sa, aby ste pred skúškou držali vo svojich rukách niečo lepkavé - môže to byť sladká cukrík alebo marmeláda, takže požadovaný lístok je „prilepený“ na vaše ruky.

Čo by ste nemali robiť pred skúškou

Existuje zoznam akcií, ktoré nemožno vykonať pred skúškou, aby ste neriskovali svoje vlastné šťastie.V období, ktoré je najbližšie k testu, sa neodporúča účes, pretože tento proces môže „odrezať“ vedomosti študentov.To isté platí pre osobnú hygienu - oplatí sa vám vlasy najmenej deň pred nadchádzajúcou skúškou.

​​

Nemali by ste nosiť nové oblečenie, ktoré ešte nebolo šťastné, alebo naopak, priniesť smolu.Je lepšie nosiť veci, v ktorých mal študent už šťastie v predchádzajúcich skúškach.Vhodné sú aj veci, v ktorých študent pocítil pozitívne emócie - ich energia pritiahne aj šťastie.

Po dokončení učenia sa materiálu by ste nemali nechávať otvorené zápisníky s poznámkami alebo učebnicami.Môženegatívne ovplyvňujú vedomosti uložené v pamäti.

Neodporúča sa tlačiť hotové cheatové listy sťahované z internetu.Je lepšie si ich pripraviť sami - spracovať materiál a napísať to najdôležitejšie.Bude to užitočné z hľadiska energetiky a objektívne posilní vedomosti.

Priťahujeme šťastie pomocou talismanu

Talismany nám môžu pomôcť v rôznych životných situáciách a v období pred skúškou sa stanú obzvlášť užitočné.Populárnym talizmanom, ktorý bol testovaný niekoľkými generáciami školákov, je sovietska škvrna, ktorá musí byť umiestnená pod pätou a nesmie byť dosiahnutá až do konca skúšky.

Môžete sa tiež uchýliť k pomoci mestských talismanov, ktorí existujú v každom meste.Môže to byť šťastná socha, ktorej sa musí dotknúť ruka, alebo obchod, ktorý plní túžby, na ktorom musíte sedieť.Pred skúškou by nebolo zbytočné získavať magickú podporu takýchto vecí.

Populárny amulet sa tiež perfektne hodí - niť zviazaná okolo zápästia.Najlepšie je vybrať červenú niť.Uzly by mali byť zmiešané „pre pamäť“.

Niekoľko ďalších spôsobov, ako pritiahnuť šťastie

Ak sa študent zúčastní skúšky a zrazu si pamätá, že niečo nechal alebo neurobil niečo doma,v žiadnom prípade by ste sa nemali vrátiť.Táto akcia je takmer zaručená, aby odrazila veľa šťastia.

Tiež by sa malo uprednostniť trasa, ktorá je obvyklá pre študenta, po ktorom kráča.vždycky.Cesta na skúšku nie je najlepším časom na skrátené cesty alebo hľadanie nových pasáží.Na ceste stojí za to vyhnúť sa všetkým prekážkam - nekročte cez kaluže alebo diery.

Ticho je tiež skvelý spôsob, ako pritiahnuť šťastie.Ak študent s nikým v deň skúšky nehovorí od okamihu, kedy sa prebudí do samotného okamihu skúšky, všetko bude úspešné a ľahké.

V predvečer skúšky je možné urobiť veľa dobrých skutkov - pomôcť priateľom, príbuzným, náhodným ľuďom na ulici.Nepodľahnite negatívnym emóciám a nevstupujte do konfliktov.V tomto prípade nahromadená pozitívna energia určite pomôže študentovi úspešne zvládnuť skúšku.