Sumec vo sne - predpoveď slávnych populárnych kníh snov

Najväčším obyvateľom riek a nádrží je sumec.Takáto ryba spôsobuje prekvapenie aj hrôzu, jej veľkosť je veľká a obrovské dravé čeľuste.O čom sa sumec sníva, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od sumca vo sne:
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. )Básnik Aesop
Všeobecný výklad

Som je sladkovodnou predstaviteľkou vodného prvku.Ako spoločný znak akejkoľvek ryby zosobňuje hojnosť, bohatstvo, harmónia, prosperita.Takýto symbol môže odrážať aktívny sexuálny princíp človeka, jeho trpezlivosť, zdržanlivosť a ticho.U žien zdôrazňuje plodnosť, múdrosť, vynaliezavosť, pohostinnosť, šetrnosť.Vodné prostredie dravca je spojené s plodnosťou, prosperitou, materstvom a pôrodom.

Som sám o sebe môže znamenať podporu zeme, rodiny a všetkých vecí.V snoch je predzvesťou vzhľadu osoby, ktorá prevezme úlohu vodcu.Odvážne prevezme povinnosti a zodpovednosť za ostatných, bude sponzorovať a viesť k lepšiemu životu.Tento ideologický inšpektor dokáže vzbudiť sebadôveru, prinútiť vás veriť vo svoju vlastnú silu a neobmedzené možnosti.

Mal som sa vo sne stať dravcom v sladkej vode - v skutočnosti sa vysoko ocení vaša poisa, pokoj, vytrvalosť, odvaha, vynikajúce zdravie.Okrem toho bude snílek schopný mať sexuálnu silu a počaťzdravé potomstvo.

Existuje však negatívny výklad takého pozemku.V niektorých interpretáciách môže sumec odrážať hrabivosť, nedostatok, chlad a ľahostajnosť.Blízki príbuzní si budú myslieť, že snílek nemá temperament a pocit emocionálneho pripútania.

Čo ešte čaká od sumca vo sne:

 • čistí a odstraňuje droby - pripravuje sa na testy na ceste k šťastiu;
 • kúpiť chybu - mať strach z podvodu a podvodu;
 • jesť surové - utrpieť straty a neočakávané výdavky;
 • dotýkajú sa života - úprimnej lásky a reciprocity;
 • soliť chytenú koristnú bolesť a utrpenie;
 • dusiť kosti - dôverujte milovanému, ktorý bude veľmi sklamaný svojou zradou a klamstvom;
 • Dievča, ktoré má chytiť, je očariť svojou ženskosťou a príťažlivosťou dôstojnej predstaviteľky opačného pohlavia.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Soma, akotlmočník zosumarizuje ďalšie veľké ryby pomocou falusu.Čím väčšie sú dravé ryby, tým aktívnejší je sexuálny život sníva.Obyvatelia mŕtvej rieky sú spájaní s impotenciou, impotenciou alebo mrazivosťou.

Nedostatok intímnych väzieb predpovedá sen, v ktorom ste snívali o dlhom posedení na pláži s rybárskym prútom a oslabení bolesti chrbta.Vízia zvyčajne prichádza k tým, ktorí majú nepravidelný pracovný deň, venujúc sa pracovným dňom a zabúdajúc na mládež, ich sexualitu a príťažlivosť.A teraz to najlepšieobdobie na implementáciu ich genitálnych funkcií a koncepcie budúceho dediča.

Žena, ktorá svojimi rukami chytí veľkého sumca - v skutočnosti otehotnie.Vzhľad ryby, jej veľkosť bude naznačovať činnosť dieťaťa a zdravie matky.

Človek, ktorý loví, ale nič nezachytáva, je znakom vašej neistoty a strachu z vášho prvého sexuálneho zážitku.Takáto vízia môže naznačiť osamelosť zrelého človeka z dôvodu nezáujmu opačného pohlavia o neho.Možno vaše správanie núti dievčatá myslieť si, že nemáte čo ponúknuť.Neukazujete primeranú pozornosť mladým ľuďom, nevyjadrujete súcit a túžbu po intimite.

Sledujte obrovského dravca, ktorý chytro chytí malé ryby - symbol maskulinity, zrelosti, nespokojnosti.Pre snívača nie je ťažké zviesť človeka, ktorý spôsobuje erotické fantázie.

Gustov Miller

Sníval som o veľkej siluete rýb v sladkej vode - čoskoro budem cítiť zhovievavé zmeny.Mŕtvy sumec je príznakom straty, problémov a problémov.Ak chcete vidieť, ako ryby na pobreží otvára svoje ústa, dusí - zažiť finančný hlad.Existujú veľké výdavky, ktoré vás nakoniec zničia.

Príjmy ďaleko presiahnu vaše skutočné príjmy.Veritelia túto situáciu zhoršia a včas si pripomenú splatnosť dlhu.Aby ste neskončili v dlhovej diere, mali by ste sa o rezervný fond starať vopred.Čím viac sa vám podarí odložiť, tým ľahšie bude prevádzať finančné prostriedkykríza.

Veľký sumec zasiahol ženu do chvosta vo vode v ženskom sne - to je znak harmónie a rodinného šťastia.Náhodou som chytil bez rybárskeho prútu a náradia - znamenie, že v skutočnom živote si na seba príliš veľa.Ak sa nezaoberáte súčasnými povinnosťami, ocitnete sa vo veľmi ťažkej situácii.Bremeno zodpovednosti vám nedovolí odpočívať, pričom si vezmete svoju poslednú silu.Blízki príbuzní pomôžu vyhnúť sa vyčerpaniu, depresii.

Pozorovať, ako sa niekto snaží chytiť sumca, je poučiť sa z chýb druhých bez opakovania negatívnych skúseností.Pre mladé ženy tento scenár odráža márne hľadanie oligarchov pre budúce manželstvo.Neočakávajte úspešný súbor okolností pre šťastné zoznámenie.Táto rozprávka nie je pre cieľavedomé, odvážne dievčatá, ktoré sa usilujú o nezávislosť, stabilitu a prosperitu.Nájdite iný spôsob sebarealizácie.

Neúspech v rybolove znamená, že vaše túžby nie sú určené na splnenie.Za zmienku stojí realistickejšie plány, stanovenie priorít a konanie.

Básnik Aesop

Skutočná situácia sa odráža v tom, že ešte stále leží na dne jazera.Vo vašom živote nedochádza k žiadnym zmenám, pretože ich jednoducho nechcete.Chýba vám dynamika, aktivita, jazda.

Aby človek mal záujem žiť zaujímavo, získavať nové dojmy z každého dňa, musíte si pre svoj cieľ, účel, identifikovať schopnosti a talent niečo určiť.Nabíjanie s pozitívnou energiou a optimizmom pomôže novým cestáma datovania.

Chytanie veľkých rýb je dobrým znamením.V práci sa objavujú pozitívne zmeny, ale iba vtedy, ak sa príliš nerozprávate o svojich úspechoch, plánoch, nápadoch a príjmoch.Môže sa objaviť mnoho závistivých ľudí, ktorí sa pokúsia odobrať vašu slávu a materiálne bohatstvo.

Existuje snaha rýb, ktoré ste sami chytili - symbol skutočnosti, že ste náhodou priviedli prácu, ktorú ste začali, k jej logickému záveru.Po sérii prekážok a prekážok na vás čaká dôstojná odmena.Je čas na odpočinok a zábavu.

Nechajte malé ryby ísť do rieky vo sne - v skutočnosti zanechajte prázdne nápady, nezmyselné túžby a plány potrubí.