Svätý týždeň - to, čo sa nedá urobiť, a znamenia zo dňa

Tento sviatok sa začne 10. apríla.Verí sa, že sviatok je zasvätený posledným dňom života Ježiša Krista.Je potrebné brať ohľad na každý deň iba jeho vlastné, povolené a zakázané výrobky, inak sa nebude konať svätý týždeň.

Opis sviatkov cirkvi

Existuje veľa spôsobov, ako osláviť vášnivý týždeň. V tomto článku sa skúmajú hlavné činnosti veriaceho v tomto období.Samozrejme nemôžete hovoriť o charte cirkvi takým suchým spôsobom - koniec koncov, svätý týždeň je predchodcom veľkej Veľkej noci, ktorá predznamenáva nové kolo vášho života, nemôžete byť tak suchému medveďovi.

Napríklad Veľký pondelok si vyžaduje dodržiavanie zásady „suchého stravovania“, ktoré zanedbáva rôzne druhy ovocia, spracované potraviny by sa nemali jesť.Môžete sa však tiež venovať športu a vykonávať svoje bežné činnosti, samozrejme, nezabudnite, že veriaci musia dodržiavať veľké množstvo pravidiel.

Musíte jesť výlučne podľa predpokladov.To znamená, že nemôžete dobrovoľne určiť svoju stravu, ste veriaci!Musíte pochopiť a uvedomiť si svoje miesto v tejto neustále sa meniacej spoločnosti.inak sa týmto spôsobom môžete stratiť a ísť do túžby.úplne zabudnúť, ako žiť správne.A to je veľmi zlé, pretože každý v srdci potrebuje Boha a vy ho nemôžete hnevať - ​​môžete si poslať hroznú kliatbu.

Áno, tým, že nerešpektujete vášnivý týždeň podľa všetkých pravidiel, môžete tiež vzbudiť hnev.Ježiš, a potom môžeš veľmi často ľutovať jeho zhubné rozhodnutie, a to nielen za fyzické, ale aj za morálne zdravie, ktoré ťa stálo taký trest, nemal by si byť v tomto rozhodnutí veľmi istý, inak môžeš úplne zabudnúť na svoje rozhodnutie.pozície.Veriaci si musí byť vedomý svojho miesta.

Až do 16. apríla sa bude môcť tento sviatok, ktorý prináša najvyššie osvietenie všetkým veriacim rodinám, neprinášať nič zlé a je jedným z najsvätejších týždňov na svete.

Popis podľa dní v týždni

Musíte piť iba vodu, pre Veľký pondelok je voda najdôležitejšia vec.Spolu s vlhkosťou musíte z nás vytiahnuť všetko násilie, ktoré sa veľmi dobre používa na rôznych miestach, ale možno si nevšimnete, ako sa všetko ihneď vyriešilo - musíte pochopiť, že v pondelok je tiež nemožné hrešiť.Musíme pochopiť všetko, čo existuje na svete.

  • V stredu sa nemusíte vôbec obťažovať - ​​stačí jesť to, čo ste už mali.Prostredie sa vôbec nelíši, to znamená, že zatiaľ neexistuje „hladovka“.Nemusíte zmierovať svoje hriechy, doslova ste posvätení samotným Bohom, ibaže, samozrejme, nerozumiete svojej viere.
  • Čistý štvrtok sú potrebné rastlinné potraviny, tu sa už začína populárne „chudnutie“.Musíte použiť rastlinný olej na jedlo, aby ste sa nezlepšili, ale aby ste mali pocit, že aj vy môžete žiť rovnako ako predtým.

  • Piatok je najsmutnejším dňom, v tento deň nemôžete piť.Cahors.Rozhodne nie, môžete hnevať Boha, ktorý je už nešťastný, že v tento svätý týždeň prichádza piatok.Čo robiť?Rozhodne sa vzdajte Cahorov, aby ste nemuseli robiť nič také, musíte na to prísť sami, nie iba „Každopádne“, ale jednoducho urobiť to, čo musíte urobiť.
  • Sobota je veľký deň, keď sa začína úplné očistenie duše, víťazstvo nad zlom.Nezanedbávajte to, pretože víťazstvo nad zlom vám môže dať nový, božský vzhľad.Nie je to ako v piatok, v piatok k vám nemusí prísť ani vhľad, ale ak sa dokážete normálne obetovať Kristovi, potom pre vás bude božské pokánie, nezabudnite na obrady!
  • Mali by ste zabudnúť na hazardné hry a z rôznych druhov udalostí sa vyskytnú iba problémy, inak pre vás bude sviatok nesmierne zbytočný, zabudnete na svoju božskú príslušnosť a stanete sa iba zbytočnými hriešnikmi voči božským silám, ktoré budú vo vás sklamané.a už nebudete sponzorovať vaše úsilie, a to je veľmi hrozné, nezanedbávajte túto záležitosť.