Svrbiace prsty: podrobná interpretácia znakov

Svrbenie prstov u väčšiny ľudí je spojené s chorobou.Ale tí, ktorí veria v povery, vedia, že týmto spôsobom telo dáva stopy o blízkej budúcnosti.Babička mi povedala, že svrbenie pravého prstenca mladého dievčaťa bolo v jej mladosti poslom bezprostredného manželstva.Zaujímalo ma toto znamenie a rozhodol som sa o ňom dozvedieť čo najviac.V tomto článku vám poviem, prečo prsteň na ľavej strane je svrbenie, o tom, čo sa prejavuje svrbením pravého malíčka a oveľa viac.

Prečo sa dotýkajú prsty pravej ruky?

Prsty na pravej strane vyčesané - čakajte na dobré udalosti a priaznivé zmeny.Ale s akou oblasťou života bude znamenie spojené, podrobný tlmočník pomôže objasniť:

 • Palec.Náhle, bez príčiny svrbenie sľubuje začiatok priaznivého obdobia.Veľa šťastia bude na vašej strane, takže môžete bezpečne pokračovať v nových projektoch, riešiť dlhodobé náročné problémy a realizovať svoje sny.V najbližších dňoch sa okolnosti ukážu najlepším spôsobom - vždy budete na správnom mieste a na správnom mieste.Môžete sa tiež spoľahnúť na hotovostné príjmy, navyše z úplne neočakávaného zdroja.Nezabudnikúpte si lotériový lístok alebo sa zúčastnite ktorejkoľvek lotérie, pretože šťastie je na vašej strane.
 • Ukazovátko.Svrab na ukazováčku je spojená s odbornou oblasťou, takže práve ona bude ovplyvnená dôležitými zmenami k lepšiemu.Značka často označuje kariérny rast, zvýšenie miezd alebo prijatie priaznivej pracovnej ponuky, ak bola osoba predtým hľadaná.Ale aj svrbivý prst môže naznačovať, že plánované obchodné rokovania alebo služobné cesty pôjdu dobre.Pre študentov alebo školákov predstavuje táto značka úspešné absolvovanie skúšok alebo získanie dobrých výsledkov v teste.
 • Stredný prst.Stredný prst vyčesaný - druhý deň získate neočakávané zisky.Je potrebné poznamenať, že deň odíde tak náhle, ako sa zdá, preto by sa malo zvážiť, ako ich správne zlikvidovať, aby sa maximálny úžitok z takého daru osudu získal čo najlepšie.Ezoterici odporúčajú minúť peniaze na to, o čom dlho snívali, ale nemohli si to dovoliť.
 • Prstenec.Ak sa prstenec prstu poškriabe na pravej strane, veľmi skoro sa stanú zásadné zmeny v osobnom živote.Pre slobodných ľudí toto znamenie predpovedá osudové stretnutie a tí, ktorí sú vo vzťahu, sa chystajú ísť dole uličkou s blízkym.U rodinných príslušníkov môže prstenec svrbieť skôr, ako dosiahne obrovské zisky.Toto znamenie tiež často naznačuje vzhľad tajného obdivovateľa, ktorý sa čoskoro preukáže.
 • Malíček.svrbeniemalý prst na pravej strane varuje pred dočasnými ťažkosťami a problémami, ktoré môžu ovplyvniť ktorúkoľvek oblasť života.Tí, ktorí sú vo vzťahu, sa stretnú s nepochopením blízkej osoby a osamelými ľuďmi s nedorozumeniami s jedným z ich príbuzných.U mužov tento znak často spôsobuje problémy pri práci, konflikty s kolegami alebo nadriadenými.Našťastie je možné každú negatívnu situáciu vyriešiť pomerne rýchlo a nemusíte na to vynaložiť veľa úsilia.

Prečo sa dotýkajú prsty ľavej ruky?

Znaky spojené s ľavou rukou majú negatívnu farbu, ale nemali by ste byť naštvaní, ak je nejaký prst česaný.Svrbenie spravidla varuje pred zlými udalosťami a varuje pred spáchaním vyrážok.V dôsledku toho môže byť výsledná predpoveď zabalená v jej prospech.Napríklad, ak znamenie naznačuje finančné problémy, nemali by ste míňať peniaze hospodárnejšie, nepožičiavať si neznámych ľudí a neinvestovať peniaze do pochybných projektov.

 • Palec.Neprimerané svrbenie varuje pred životnými ťažkosťami.Série problémov môže zničiť to, čo ste už dávno vytvorili, takže až do skončenia „čiernej línie“ je lepšie neriešiť dôležité problémy, nezačínať nové projekty a odložiť všetky obchodné rokovania o týždeň.Pre mužov tento znak niekedy symbolizuje príjem ľahkých peňazí, ktoré sa tiež rýchlo premrhajú.Mladé dievča vo vzťahusvrbenie palca môže sľúbiť, že dostane ponuku od milenca a darček vo forme zásnubného prsteňa.
 • Ukazovátko.Tento znak naznačuje ťažkosti v profesionálnej oblasti.Je potrebné usilovne pracovať, aby nikto nemal žiadne sťažnosti.Mali by ste tiež komunikovať s kolegami zdržanlivejšie, inak môžu vzniknúť konfliktné situácie, ktoré negatívne ovplyvnia vašu kariéru.V niektorých prípadoch môže svrbenie ukazováka naznačovať, že niekto z rodiny potrebuje pomoc alebo starostlivosť.Ak ste už dlho nevideli svojich rodičov alebo ste nehovorili s inými príbuznými, potom je čas to urobiť.
 • Stredný prst.Prostredný prst je svrbenie - na hotovostné výdavky, ktoré môžu byť plánované aj spontánne.Znak zvyčajne varuje, že človek by sa mal naučiť opatrnejšie zaobchádzať s financiami.Ak túto radu neuposlúchnete a podľahnete impulzu - finančná situácia sa výrazne zhorší a budete sa musieť zadĺžiť.
 • Prstenec.Ťažké svrbenie varuje pred zmenami vo vašom osobnom živote, ale nie všetky z nich môžu byť dobré alebo budete musieť čeliť ťažkostiam na ceste k šťastiu.V prípade vydatých ľudí je znakom dedičstva.Náhle svrab môže ľudí varovať pred klebaním, ktoré sa jeden z vašich priateľov šíri za chrbtom.Manželia svrab prstencom sľubujú problémy v rodine, ktorých riešenie si bude vyžadovať veľké finančné investície.
 • Malíček.Svrbiaci malý prst je predzvesťzlyhania, takže by ste nemali brať v nadchádzajúcich dňoch dôležité veci.Obchodné rokovania, dlhé cesty a seriózne rozhodnutia by sa mali odložiť najmenej o týždeň.Ak viete, čo malý prst svrbí po ľavej ruke, môžete sa vyhnúť problémom vo svojom osobnom živote, pretože znamenie môže varovať pred stretnutím so zlou osobou.Ak je svrbenie veľmi silné a nezastavuje sa dlho - nepriaznivé obdobie vo vašom živote sa bude predlžovať, mali by ste teda získať silu a byť trpezliví.

Lokalizácia svrbenia

Na objasnenie predpovedí na nasledujúce dni je potrebné venovať pozornosťna ktorom mieste je svrbenie cítiť najsilnejšie.Napríklad, ak sa prejaví svrbenie prstov, znamená to, že druhý deň sa uskutoční stretnutie, ktoré dá veľa pozitívnych emócií za predpokladu, že sa svrbenie pociťuje na pravej strane.Ak bola zapojená ľavá ruka, potom sa niečo môže pokaziť alebo po stretnutí zostane na duši negatívna zrazenina.

Svrab na spodku prsta naznačuje zradu niekoho blízkeho.Je potrebné poznamenať, že to môže súvisieť nielen s milovaným.Znak varuje pomerne často, že niekto blízko vás spôsobí morálnu traumu, napríklad pracovný kolega, priateľ alebo príbuzný.

​​

Prítomnosť závislých osôb sa prejavuje silným svrbením medzi prstami.Navyše, ak je cítiť na ľavej strane, je možné, že nepriateľ plánuje niečo zlé, aby vám ublížil.U žien toto znamenie zvyčajne varuje pred prítomnosťou súpera, ktorý chce od nej vziať svojho milenca.Pre mužov môže byť svrab medzi prstami predzvesťou nebezpečenstva - v najbližších dňoch by ste nemali uzatvárať obchodné zmluvy, brať alebo dávať veľké sumy peňazí a chodiť na dlhé cesty.

Tlmočenie podľa dňa a času dňa

Význam znamienok do značnej miery závisí od toho, v ktorý čas dňa došlo k svrbeniu prsta:

 • ráno - na priaznivé udalosti, dobré správy a pozitívne emócie;
 • popoludní - existuje seriózny rozhovor, ktorý pomôže vyriešiť dôležité otázky;
 • večer - na stretnutie s priateľmi alebo príbuznými, ale ak je svrbenie veľmi silné, potom na stretnutie s blízkym;
 • v noci - dostávať dôležité správy.

Malá predikcia pre tento deň sa dá získať pomocou tlmočníka v dňoch v týždni:

 1. pondelok.Svrbenie prstov pravej ruky sľubuje priaznivé správy a zľava - zisk.
 2. Utorok.Ak prst svrbí na pravej strane - pripravte sa na hostí, na ľavej strane - vrátiť starý dlh.
 3. Streda.Stretnutie s blízkym alebo novým známym predznamenáva svrab prstov pravej ruky a zľava - finančný zisk, ktorý neprináša očakávanú radosť.
 4. Štvrtok.Prst ľavej strany svrbí - do konfliktu s priateľom alebo príbuznými z finančných dôvodov, na právo - na dlho očakávané stretnutie.
 5. Piatok.Svrbiace prsty ľavej ruky sľubujú zriedkavú šancu, ktorú však nemožno vynechať, ale ak je pravá ruka vyčesaná, príbuzní prídu čoskoro alebo vás niekto požiada o pôžičku.
 6. Sobota.Svrab prsta na ľavej strane - k zaslúženej odmene, napravo - k uzavretiu výnosného obchodu alebo k stretnutiu s rešpektovanou osobou.
 7. nedeľa.Keď prst po pravej strane svrbí, znamená to, že bude možné výhodne predať nepotrebnú vec, a ak zľava - drahé dary.

Neutralizácia záporného

Ak označenie nesie niečo zlé - nezúfajte.Po prvé, situácia mono zábalu v ich prospech, ak správne použijete získané informácie.Po druhé, akékoľvek negatívne je možné neutralizovať vykonaním jednoduchého rituálu.Najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť zlým následkom, je dať zlatý prsteň na svrbivý prst.Môžete ho odstrániť iba vtedy, keď svrbenie prechádza.

Ďalšia jednoduchá metóda spočíva v použití červenej vlnenej priadze, ktorú musíte obaliť prstom na mieste, kde je cítiť svrbenie.Keď nepríjemný pocit ustúpi, musíte vlákno odstrániť a spáliť.

Ak máte v najbližších dňoch naplánovanú dôležitú udalosť, ktorú nie je možné naplánovať, a ak príznaky sľubujú nepríjemné udalosti, môžete použiť sprisahanie.Pri škrabaní prsta musíte vysloviť nasledujúce slová: „Štítim sa štítom, odrezaným mečom.Amen! “

Je potrebné poznamenať, že prsty sa môžu úplne prirodzene poškriabať, preto, ak sa nepohodlie vyskytuje pomerne často, mali by ste sa určite poradiť s lekárom.

Výsledky

 • Svrbenie prstov vedie k bezprostredným dôležitým zmenám v živote.
 • Väčšina výkladov znamienok je priaznivá.
 • Negatívnenehody zvyčajne varujú svrab malého prsta.
 • Svrbivý prstenník hovorí o zmenách v osobnom živote.