Svrbivý žalúdok: podrobný výklad znakov

Z hľadiska ezoterizmu je žalúdok energetickým centrom, v ktorom sú sústredené vitálne sily.Predpokladá sa, že v bruchu sa vyskytujú rôzne pocity, najmä svrbenie.V tomto článku sa zameriame na to, na čo svrbí žalúdok dievčat a mužov a na aké udalosti by sa mali pripraviť.

Prečo svrbenie žalúdka?

Svrbenie brucha primárne naznačuje jeho energetickú plnosť.Najčastejšie sa tento pocit vyskytuje, ak je osoba niečím naštvaná, je v stave stresu, obáv z nenaplnených túžob alebo potlačenia emócií v sebe.Pokiaľ ide o energiu, všetka negativita je sústredená presne v žalúdku - úzkosť, strach, neistota atď.Predpokladá sa, že množstvo a masivita akumulovaného negatívu tiež závisí od veľkosti brucha.

Ak sa brucho náhle rozčesá, môže to naznačovať dôležité udalosti v živote, ktoré sa chystajú vyskytnúť, alebo že je čas prekonať existujúce problémy.Aby sme pochopili, prečo dievčatko poškriaba, je potrebné vziať do úvahy niektoré nuansy:

 1. Ak bol žalúdok mladého dievčaťa prečesaný, mala by sa pripraviť na ťažké životné obdobie.V blízkej budúcnosti bude musieť prežiť sklamanie alebo túžbu.Pre tých, ktorí majú pár, osud predpovedá dlhé oddelenie alebo oddelenie.Je však potrebné poznamenať, že v zriedkavých prípadoch táto značka sľubuje mladým dievčatám skoré tehotenstvo alebo manželstvo.
 2. U vydatých žien je svrab v bruchu negatívnym znakom.Naznačuje to zhoršenie vzťahov s manželom a ak neprijmete opatrenia na ich posilnenie, potom sa záležitosť môže rozviesť.
 3. Staršia žena, ktorá svrbí na bruchu, vyvoláva osamelosť.Bude musieť čeliť ťažkostiam, ktorým bude musieť čeliť sama.
 4. U tehotných dievčat je svrab v bruchu spojená s fyziologickými príčinami, konkrétne s napínaním kože.Ale ak existuje silné svrbenie, ktoré sa nezastaví na dlhú dobu, možno bude musieť čeliť problémom.Podľa starodávneho presvedčenia tento znak naznačuje zlý charakter dieťaťa, bude rozmarný a nemravný.

Keď svrbí žalúdok človeka, zvyčajne to poukazuje na tieto udalosti:

 • sa hádajú alebo nepochopiasrdiečko;
 • silné svrbenie - k finančnej strate alebo zhoršeniu materiálnej situácie;
 • svrab v oblasti pupku - na zisk, kariérny postup a ďalšie úspechy.

Ak sa u staršieho muža vyskytne silné svrbenie, zvyčajne to znamená, že sa cíti osamelý alebo úmyselne nútený zo spoločnosti.Situáciu môžete napraviť iba komunikáciou s príbuznými alebo priateľmi.

Lokalizácia svrbenia

Na podrobnejší výklad označení je potrebné venovať pozornosť tomu, kdesvrbenie je lokalizované.

 • V oblasti pupku.Pre ženu toto znamenie naznačuje vysokú pravdepodobnosť otehotnenia v blízkej budúcnosti.Táto značka sľubuje mladému dievčaťu dlhé oddelenie od jej milenca a túžby.U mužov svrab v oblasti pupku zvyčajne znamená úspech v kariére a obchode.
 • Dolné brucho.Tento znak označuje prístup k problémom, ktoré sa často spájajú s príbuznými alebo blízkymi ľuďmi.Musíme byť ostražití, pretoženiekto sa vás pokúsi oklamať.
 • Horné brucho.Svrbenie v tejto oblasti predpovedá príchod hostí alebo elegantnú hostinu.Musíte tiež venovať pozornosť vašej strave, vyhnúť sa prejedaniu a minimalizovať spotrebu alkoholických nápojov, ako jemôžu sa vyskytnúť zdravotné problémy.
 • Správy o žalúdku.Ak svrbí celé brucho, môže to znamenať, že človek čoskoro bude očakávať ťažkosti a nepríjemné udalosti.Možný podvod alebo zrada blízkymi.Ak sa v noci objaví svrbenie, budete musieť čeliť nepríjemnému prekvapeniu alebo počuť zlé správy.

Najčastejšie svrbí žalúdok u ľudí, ktorí si z akéhokoľvek dôvodu berú všetko na srdce a starajú sa o to.

Interpretácia podľa dní v týždni

Aby ste zistili, aké zmeny v živote vás očakávajú v blízkej budúcnosti,a k čomu vedú, mali by ste venovať pozornosť tomu, v ktorý deň v týždni žalúdok česal.

​​
 1. Pondelok - na dôležité stretnutie alebo na dlhý výlet.
 2. Utorok - kvôli zlým správam, problémom alebo nedorozumeniamblízkym.
 3. Streda - zaujímavé stretnutie alebo začiatok nového romantického vzťahu.
 4. Štvrtok - baviť sa v spoločnosti priateľov.
 5. Piatok - k úspechu v podnikaní a realizácii plánov.
 6. Sobota - musíte čeliť ťažkostiam, ktoré sa dajú rýchlo prekonať, ak vynaložíte maximálne úsilie.
 7. Nedeľa - na príjemné prekvapenie, darček alebo zisk v hotovosti.

Výsledky

 • Brucho je energetické centrum, takže akékoľvek pocity v tejto oblasti môžu naznačovať dôležité udalosti a stav osoby ako celku.
 • Vo väčšine prípadov označenie naznačuje problémy a problémy, ktorým bude musieť čoskoro čeliť.
 • Niekedy svrab brucha predstiera dievča pred začiatkom tehotenstva.
 • Pocit svrbenia v blízkosti pupku zvyčajne naznačuje úspech alebo zisk.