Talisman of Love - magické vlastnosti a tipy na použitie

V dávnych dobách bola celá príroda považovaná za živú, každý prírodný objekt mal svoje vlastné vedomie a ducha.To možno prečítať v rozprávkach, legendách a rozprávkach.Ľudia sa obrátili k rastlinám, vetru, slnku ako k živým mysliacim tvorom a požiadali o pomoc.

Kamene sa tešili zvláštnej úcte - z nich urobili talizman lásky, talizman a amulet.Podľa pradávateľov žili v drahokamoch čisté jasné duchovia.Komunikácia s duchmi kameňov prebieha telepaticky, teda mentálne.Zvážte, čo drahokamy môžu priťahovať lásku a naplniť srdce človeka romantickými myšlienkami.

Obsah
 1. Amorous Talismans
 2. Kučery Venuše - vlasy
 3. tyrkysové
 4. karneol
 5. aventurína ruženec
 6. Granátové jablko
 7. Karneol
 8. Akvamarín
 9. ) Výsledok
Talismany lásky

Drahokamy môžu pomôcť v milostných záležitostiach a každý kameň má svoje vlastné vlastnosti: niektoré upokojujútrápenie neuspokojených pocitov, iné napĺňajú srdce vášňou, iné harmonizujú vzťahy.Existujú kamene, ktoré môžu priťahovať milovaného človeka k človeku, a sú kamene, ktoré narúšajú odhalenie milostných pocitov.

Kamene na prilákanie lásky:

Všetky minerály červeného a ružového odtieňa ovplyvňujú pocity človeka a odhaľujú jeho duchovný potenciál.Drahokamy ružových tónov sú lepšie pre dievčatá, premuži - červené odtiene.

Kamene na posilnenie pocitov:

Tieto minerály nenechajú pocity zmiznúť a život sa zmení na rutinu.Tyrkysová nie je len kameň lásky: dáva večnú lásku.

Zakázané kamene pre lásku:

Alexandrit je notoricky známy.Je obvyklé nosiť ho v páre (prívesok a náušnice, prsteň a náušnice).Ak je kamienok stratený, žena čaká na oddelenie od svojej milovanej.Predpokladá sa, že majiteľ alexandritu sa nikdy nebude oženiť alebo vdova skoro.Ak ste stratili šperky s alexandritom, potom sa čoskoro oženíte!Toto je priaznivý znak.

Nikdy nedávaj opálu svojmu blízkemu - čoskoro sa rozdelíš so škandálom.Tento drahokam vyvoláva negatívne pocity pre vášho partnera a pre partnera vo vás.Perly sa nazývajú „slzy bohyne“.Nikdy nepoužívajte perlové šperky, ak ste slobodní - neprispievajú k nájdeniu vzájomnej lásky.Efekt kameňa môžete zjemniť zakúpením šperkov.

Zámky Venuše sú malými vlasmi

Úplne prvým v zozname milostných talismanov je drahokam s hlasným menom „šípky“Amor "alebo" vlasy Venuše ".Toto sú kremeňové vlasy.Schopnosti drahokamu sú také veľké, že ho na kráľovskom súde v Rusku nosili všetky súdne dámy a páni.Ako chlpatý môže pomôcť:

 • priťahuje duševného partnera;
 • harmonizuje vzťahy v existujúcom páre.

Podľa legendy bohyňa Venuša plávajúca v jazere upustila vlasy.Po odhalení straty sa bohyňa vrátila k jazeru, aby si vyzdvihla svoje prstene.V tom čase už však zmrzli na ľade.Bohyni sa páčilo, ako jej kadere vyzerajú krásne pod priehľadným povlakom, a premenili ľad na kryštál.Od tej doby sa objavil kameň, chlpatý, pomocník v amorových záležitostiach.

Kremenný chlpatý má inú štruktúru - prepletanie nití môže pripomínať kučeravé kučery, ale môže mať zašpicatené obrysy.V tomto prípade sa klenot nazýva „šípy Amuru“, pomocná bohyňa.To je veril, že držanie oboch kameňov prináša človek šťastie v láske, ale jeden minerál je dosť.Vlasy drahokamov dávajú svojim milovaným za vzájomné pocity, ktoré sú nútené priťahovať lásku a verného partnera.

Tyrkysová

Tento drahokam nie je vhodný len pre ženy s modrými očami - dáva každému šťastie v láske, ak ho o to požiada čisté srdce.Tyrkysová vypĺňa auru človeka špeciálnymi energetickými impulzmi, ktoré dodávajú šarm a príťažlivosť.Tyrkysová je daná milovaným, veriacim, že prináša šťastie v láske.Tento modrý drahokam má tiež ochranné vlastnosti - chráni milovníkov pred problémami a nepriaznivými situáciami.Nikto nemôže odtrhnúť pár, ktorý má tyrkysové šperky.

Karneol

Tento drahokam pomáha dievčatám nájsť ich spriaznenú dušu, a nielen todievčatám.Mágovia používajú karneol v milostných záležitostiach, pretože ho považujú za jedného z najsilnejších talismanov lásky.Ak chcete nájsť svoj osud, musíte nosiť šperky s karneolom po dobu 30 dní - určite sa stretnete so zúženým.Ale je tu stav - drahokam nemôže byť odstránený za minútu.Ak karneol nemáte, môžete ho nahradiť rodonitom .

Aventurín a ružový kremeň

Tieto drahokamy pomáhajú udržiavať citlivé pocity v páre po dlhú dobu, ak sa nosia od samého začiatku známosti.Ružový kremeň pomôže obnoviť citlivosť pocitov, ak už boli stratené.Váš vzťah bude opäť naplnený vôňou romantiky prvých stretnutí a vaše srdcia budú biť v čase spolu.Nasaďte si tieto drahokamy na náušnice alebo prívesok a váš milovaný bude opäť fascinovaný, ako k prvému dátumu.Ružový kremeň má ďalšiu schopnosť - dáva odvahu prejavovať pocity.

Granátové jablko

Toto je tiež talisman lásky, ktorý prepožičiava čistote a úprimnosť pocitov.Ak neustále nosíte granátový náhrdelník alebo náramok, môžete sa natrvalo zbaviť depresie a pochybností o svojej milovanej osobe.Šperky z granátového jablka vyzerajú solídne a seriózne, tento minerál sa však považuje za „zábavný“, pretože vylučuje ťažké a represívne myšlienky.Doteraz boli mladé dievčatá darované granátovým jablkom v nádeji, že dosiahnu recipročné pocity.

Karneol

Tento minerál sa podáva, ak strávia celý život s človekom.Karnelian je strážcom manželského šťastia a vernosti manželov.Ak si želá ženaAby si udržala svoju príťažlivosť a mladosť mnoho rokov, musí mať šperky s karneolkou.Kamienok dáva svojmu majiteľovi neodolateľné kúzlo a manžel vždy obdivuje svojho vyvoleného, ​​ako na prvých stretnutiach.

Aquamarín

Krásny priehľadný minerál dáva párovi šťastnú lásku, dáva mu silné pocity, chráni pokoj a pohodu a zmierňuje žiarlivosť.Ak dáte ozdobu akvamarínom svojej milovanej osobe, nikdy vás nebude môcť zabudnúť alebo zradiť. Akvamarín je kameňom lásky a vernosti.Aby mohol úplne odhaliť svoje milostné vlastnosti, musíte si kúpiť drahokam v zlatom ráme.Akvamarín v striebre pomáha zlepšovať zdravie.

Výsledok

Preskúmali sme magický význam talismanov lásky.Teraz sa ešte treba naučiť, ako aktivovať drahokamy, aby odhalili svoje prirodzené vlastnosti?Ak to chcete urobiť, musíte vstúpiť do telepatického kontaktu s minerálom, to znamená nadviazať mentálne spojenie.Potrebujete duševne hovoriť s drahokamom a držať ho v ruke.Odpoveď z kameňa príde na úrovni pocitov.

Po nadobudnutí sa minerál vyčistí v slanej vode alebo jednoducho nechá pod tečúcou vodou 30-40 minút.Potom sa minerál vysuší a naplní sa slnečným žiarením.Kamene musíte vyčistiť nielen po zakúpení, ale aj každé tri mesiace.Minerály niekedy môžu varovať svojho majiteľa pred hroziacou katastrofou, zmenou farby alebo ťažšou.V úzkom kontakte s klenotom už budete môcť zistiť zmenu v jeho štruktúre a farbe.

Ak je kamienkovábude stratený alebo popraskaný, to znamená, že mu slúžil a rozhodol sa odísť.Nerobte si starosti, ďakujem minerálu za pomoc a rozlúčte sa s ním.Je čas zvoliť si iného pomocníka v milostných záležitostiach.