Talisman šťastia: čo sú, ako si vyrobiť amulet

Šťastie hrá v živote každého z nás veľmi veľkú úlohu.Často sa stáva, že človek nemusel dostávať určité výhody, ale mal len šťastie.Preto neprekvapuje, že sa mnohí zaujímajú o otázky: „Ako sa stať úspešnejším?Ako prilákať pani Fortunu, aby ju k nej priviedol? “Potom na záchranu príde talisman šťastia.

Odrody Lucky Talismans ]

Všetky amulety pre šťastie sú rozdelené do dvoch hlavných kategórií: animované a neživé.Prvá skupina obsahuje veľa rastlín:

  • Napríklad sa predpokladá, žeďatelinaje pravda, ale iba jedna, ktorá má štyri listy (táto kvetina sa spravidla skladá z troch vetiev,a pravdepodobnosť výskytu výnimky je 1: 10000. Preto nie je prekvapujúce, prečo sa štvorlistý list nazýva šťastný talisman).
  • Ďalším prírodným amuletom, ktorý priťahuje šťastie, jeborovica .Kúzla sú zvlášť hodnotné rastlinné kužele.Ezoterici odporúčajú výsadbu borovíc na svojom pozemku (ak bývate v súkromnom dome) alebo umiestnenia ich mini-verzií (bansai) do bytu.Šišky - stelesňujú plodnosť, hojnosť, bezpečnosť.Okrem toho sa vyjadrujú nielen mystici, ale aj vedci, ktorí vyjadrujú výhody éterických olejov prítomných v ihličkách.Tie majú priaznivý vplyv na pohodu, zlepšujú náladu.
  • Čínske použitiekukuričných klasov je prírodným amuletom šťastia a financií .Rastlina sa zvyčajne nerastie doma, iba si zoberte 9 zŕn kukurice, zošívajte ich do bábiky z handier alebo ich použite na vytvorenie korálky.Kukurica v Číne symbolizuje hojnosť.Spôsob, akým celá hlava kapusty rastie z jedného malého semena, je spojený so silnou životnou energiou, plodnosťou.Žltou farbou zŕn je solárna energia, sila života a šťastia.

Druhou kategóriou sú neživé talizmany:

  • Niektorí z nich patrili do živočíšnej ríše.Napríklad od stredoveku je známy amulet, ktorý poskytuje veľa šťastia a materiálne bohatstvo -králičiu nohu .Pôvodne ho používali starí Kelti, ktorí si všimli, že zajac sa vždy rodí slepý, ale králik môže tento svet vidieť od narodenia.Preto začali veriť, že zviera pozoruje všetko, čo je skryté pred ľudským zorným poľom.Okrem toho králik žije v diere - v ktorej videli spojenie s esenciami nižších svetov.Tí, ktorí nosia králičiu nohu (ako prívesok na kľúče alebo prívesok), požiadajú o pomoc svojich predkov.
  • Plachetnicaje ďalším posvätným symbolom.Predtým bola veľká časť plachetníc obchodnými loďami.ichnávrat domov znamenal, že námorníci priniesli veľa zlata, hodvábu a iného dôležitého tovaru.Príchod sa očakával s veľkou netrpezlivosťou a radoval sa, keď loď vstúpila do prístavu.Dnes si môžete kúpiť model starej lode (čo je najdôležitejšie, iba s nafúknutými plachtami).V takom prípade vás vždy sprevádzajú iba zadné vetra.
  • Osobitne vybranýmkameňom talismanuje tiež veľmi obľúbeným šarmom pre šťastie.Tu by ste nemali „strčiť prstom do neba“, ale radšej sa obrátiť na astrológiu o pomoc - v tejto vede sú niektoré minerály vhodné pre konkrétne konštelácie, ktoré im prinášajú šťastie.Naopak, iné príznaky zverokruhu nemusia byť také, ktoré nie sú užitočné, ale dokonca škodlivé.Preto neriskujte, ale prečítajte si informácie o tejto téme alebo sa spojte so špecialistom o pomoc.
  • Podkova- Ako môžete zabudnúť na tohto slávneho talismana šťastia?naši predkovia to obdarili silnou pozitívnou energiou.Prečo?Pretože oheň v kovárni, kde boli vytvorené podkovy, je spojený s víťazstvom nad zlými silami.Podkova bola okrem toho atribútom koňa - zvieraťa, ktoré verne slúžilo ľuďom.Preto začali pripisovať podkovu symbolom, ktoré priťahujú šťastie.

Kde môžem získať ochranné kúzlo? ​​

Dnes, samozrejme, existuje veľa ezoterických obchodov, ktoré ponúkajú posvätné výrobky pre každý vkus a farbu.Môžete si tiež objednať výrobu osobného amuletu od kúzelníka zapojeného do týchto služieb.

Skutočne všetkoVyššie uvedené metódy sú pravdivé, ale najlepšie je vyrobiť talizman svojou vlastnou rukou.Faktom je, že tým, že to robíte vlastnými rukami, investujete častice svojej energie, čo výrazne zvyšuje činnosť.

Ako si vyrobiť amulet pre šťastie: metódy

Metóda 1. Talisman so sviečkou a niťou

Toto je možno najviacľahko vykonať voľbu.Na jeho vytvorenie musíte naplniť:

  • šarlatovou stuhou;
  • ihla, do ktorej je navlečená zelená niť;
  • pri sviečkach.

Ideálny čas na prácu je polnoc, keď je Mesiac vo fáze splnu (to ešte viac zlepší magický efekt).

Musíte zapáliť sviečku, sedieť vedľa okna a prišiť stužku z jednej hrany na druhú, vysloviť mystické slová:

„Šijem červenú šarlátovú stuhu, šijem šťastie a šťastie pre seba.Ako teraz bude niť na stuhe, tak na mne bude šťastie a šťastie! “

Opakujte toto príslovie vždy, keď šijete.Na záver je potrebné zviazať stuhu a povedať vetu:

„Tak buď!“.

Všetko, tvoj amulet je pripravený, odteraz ho vždy noste so sebou, ale nikomu ho neukáž.

Metóda 2. Magic Wax

Tu potrebujete iba jednu sviečku.Jeho farba a tvar navyše nehrajú žiadnu rolu - zamerajte sa na vaše osobné želania.

Keď vyberiete sviečku, počkajte, kým Mesiac nevstúpi do fázy rastu, a potom môžete začať konať.O polnoci jasne zapálte sviečku a potom ticho zašepkajte všetko, po čom túžite, čo by ste chceli prijať.Musíte hovoriť toľko, až kým sviečka úplne nevyhorí.

Zostávajúci vosk sa stane vaším mystickým amuletom, pretože je naplnený energiou vašich myšlienok a túžob, priťahuje vás to, čo ste požadovali.Je dôležité nedotýkať sa vosku, kým nestvrdne, pretože inak na ňom môžete zničiť vzorec šťastia.Potom ju vložte do krásneho vrecka a uschovajte ju na bezpečnom mieste.

Metóda 3. Kamenné kúzlo na splnenie túžob

Prírodný materiál bude najlepším pomocníkom pri získavaní šťastia.Preto, ak ste si náhle všimli pekný kamienok na prechádzke pozdĺž pobrežia mora alebo na inom mieste v prírode (pri vodnej nádrži), vyzdvihnite ho a použite ako amulet.

Je potrebné z toho vyvodiť želanú formu v akejkoľvek podobe: vo forme slov, obrázkov, symbolov.A potom urobte tri kruhy okolo rybníka proti smeru hodinových ručičiek, zatiaľ čo premýšľate o svojom sne.Nakoniec je na jar hodený kamienok a idete domov, úprimne veríte, že želaný sa čoskoro stane skutočným.

Metóda 4. Veštenie v sáčku

Ak chcete vyrobiť tento amulet, musíte mať na sklade kus červenej látky a veľa sušených bylín (nové korenie, mäta, klinčeky, bobkový list alebo iné).ktoré máte radi).

Vytvorte textilný vak (ideálne to urobte na Novom mesiaci), v noci a ráno ho naplňte bylinkami a prečítajte si modlitbu „Náš otec“.Potom povedzte tieto slová:

„Trávim trávu podľa Božieho rozkazu, náhodne a našťastie pre seba!Tak buď! “

Ďalšie 3 úplňkové vrecká musia byť umiestnené vedľa okna.Správnymi akciami získate očareného talismana, ktorý začne priťahovať šťastie v rôznych oblastiach života a bude pracovať viac ako jeden rok.

Metóda 5. Talisman so šarmovou zmenou

Na tento amulet budete musieť zbierať malé peniaze.Začnite šetriť mince na Novom mesiaci, zbierajte 6 dní a o 7 - získajte na nich nejakú položku.Hlavná vec je, že sa vám cetka skutočne páči, potom to bude fungovať ťažšie.

Peniaze, ktoré zostanú z nákupu, sa vyhodia na križovatke cez rameno slovami:

„Zaplatené, zaplatené za všetko!Tak buď! “

Potom choďte domov, v žiadnom prípade na cestu, bez toho, aby ste sa otočili a uskutočnili rozhovory.

Aktivácia amuletu

Nestačí len vedieť, ako vyrobiť talizman pre šťastie, stále ho musíte správne nabiť.Nakoniec, najdôležitejšou vecou je energia investovaná do predmetu.Čím silnejšie sú vaše túžby, emócie, myšlienky a túžby, tým silnejší bude talisman.

Nezáleží ani na tom, či ste amulet kúpili alebo si ho vyrobili sami.Druhá možnosť je, samozrejme, ešte efektívnejšia.

Aby sa posilnila jeho činnosť, musí sa vykonať jeden jednoduchý obrad.V noci na Nový mesiac sa odoberie krištáľová miska naplnená vodou, do ktorej sa položí talisman.Potom sú prsty zložené do tvaru trojuholníka nad misou a mali by ste sa obrátiť na Mesiac so žiadosťou o pridelenie symbolu jeho silu.

Môže sa veľa šťastia vždysprevádza vás životom!

Marissa