Titmouse odletel k oknu: znamenie dobrého alebo zlého

Vtáky niekedy pri hľadaní potravy sedí na balkóne alebo parapete, najmä v zime.S Titmouseom sú však spojené aj presvedčenia, pretože sa považujú za poslov: prinášajú dobré alebo zlé správy.

Pred našim presunom do iného mesta bije v našom okienku zobák a pred našimi susedmi bolo upozornené na smrť našej starej mamy.Väčšina ľudí však iba necháva vtáčie jedlo na parapete, takže ich často navštevujú.Čo znamená malý kozlík na okne: znamenie zlého alebo dobrého?Chcem s vami zdieľať tieto informácie v článku.

Význam znamienok

Vtáky sú nútené hľadať jedlo každý deň, takže ich priťahujú domovy ľudí.S Titmouse to však nie je také jednoduché, preto ľudské pozorovanie spája návštevu vtákov s určitými príznakmi.Na správny výklad označení je však potrebné zohľadniť podrobnosti:

  • preleteli na balkón;
  • odletel do miestnosti;
  • klepanie zobákom na okno;
  • sedí na parapete.

Mnoho ľudí sa obáva návštevy kozy alebo iného vtáka, ak do okna vletú do domu.A pre túto poveru existuje vysvetlenie.Naši predkovia verili, že duša zosnulého je v tele vtáka a okná vždy symbolizovali prechod do iného sveta (svet mŕtvych).Preto, ak kozy leteli oknom, považovalo sa to za znamenie smrtiKrovnik: zvyčajné otváranie dverí pred dňom pohrebu zostalo dodnes.

Správanie sa kozy má však ďalšie vysvetlenie, ktoré je dosť pragmatické:

  • hľadanie potravy;
  • hľadanie tepla;
  • spasenie od dravého nepriateľa.

V zime kozy hľadajú jedlo a z okien tak dobre jedia.Preto lietajú do vône, najmä preto, že z okien stále vychádza teplá vlna - zahrejú sa.Spása od nebezpečného dravca vedie tiež k ľudskému bývaniu.Preto stojí za to zvážiť návštevu zimného hosťa aj v tomto zmysle.V každom prípade bude výklad pernatej návštevy závisieť od vašich vnútorných pocitov.

Zaklepať na okno

Ak však titer posadil na okno a zaklopal na pohár svojim zobákom, potomPre mnoho ľudí má toto správanie šokujúci účinok.Je nepravdepodobné, že sa vták práve rozhodol hrať a pomocou zobáka vás zavolal do kruhu.Populárna tradícia interpretuje takéto správanie vtákov takto:

  • čoskoro sa uskutoční stretnutie s tými, ktorých dlho nevideli;
  • mladé dievča sa stretne so svojím budúcim manželom a spozná ho;
  • Niekto zomrel vo vašej rodine: vzdialený príbuzný.

Existuje však jednoduchšie vysvetlenie tohto správania vtáka: ak v zrážke zaklope na okno, správa bude zlá. Ak teda sýkorka klepe na jasný a pekný deň, priniesla dobré a príjemné správy.

Ľudia s ateistickým svetonázorom sú si istí, že titmouse zaklopáva na okno z jedného dôvodu - žiada ľudí o drobky na chlieb.alebo kúsok tuku.

Tit na balkóne

Ak pernatý hosť letel na balkón, čoskoro dôjde k zmene života.Optimisti si myslia, že tieto zmeny budú prospešné.U pesimistov je opak pravdou: sú si istí, že pernatý hosť priniesol správu o vážnej chorobe v rodine.Komu veriť?

Ak počúvate rady psychológov a neurovedcov, potom osoba s vibráciami mozgu vytvára určité situácie vo svojom živote.Preto stojí za to premýšľať pozitívne, aby ste do svojho života priniesli príjemné zmeny.A ak máte radi choroby, potom premýšľajte o chorobách: všetko záleží na výbere konkrétnej osoby.

​​

Titmouse je znepokojený hľadaním strúhanky alebo obilia, takže preletí na balkón človeka.Ak na balkóne nechcete vidieť pernatých hostí, pripravte si kŕmenie a neustále ho doplňujte omrvinkami a obilím.Potom vás bude titmouse určite obťažovať.

Tit na okennom parapete

Tit na okne: táto značka k nám prišla od nepamäti.Väčšina Rusov sa okamžite začne báť a báť, akoby do domu prišiel posol smrti.Myšlienka, že vták sedel na parapete iba na zahriatie, sa nehodí: určite musíte nájsť posvätný význam tejto akcie.

Poznámka!Ak sa sýkorka posadila na okenný parapet a pozrela sa na ulicu, rozhodla sa len vyhriať teplý vzduch.Tomu neprikladajte žiadny význam.

Posvätný význam sa objaví iba vtedy, keďvták sa začína pozerať z okna.Niektorí komentátori sa domnievajú, že rodina čoskoro utrpí vážne materiálne škody.Ak však sýkorka veselo skočí na parapet a niekedy otočí hlavu smerom k oknu, čakajú vás príjemné zmeny.

Podrobnejšie sa pozrite na akcie pernatého hosťa: ak veľmi aktívne skáče na parapet, priniesla správu o príchode hostí.Môžete sa začať pripravovať na stretnutie príbuzných alebo blízkych priateľov.

Omen sa považuje za dobrý znamenie: sýkorka pozerá z okna a vydáva pískavé zvuky.Priniesla šťastné zmeny vo vašom živote, alebo skôr varuje pred tým.

Ezoterici sa domnievajú, že kozy často prinášajú pozitívne správy ako smutné správy.Preto nepropadajte panike pri pohľade malého vtáka, ktorý letí do vášho okna.Len pokojne a premyslene analyzujte situáciu a pokúste sa nájsť úplne pozemské vysvetlenie konania vtáka.