Topánky snívajú - čo to môže znamenať pre rôzne knihy snov

Obuv je najstarším prvkom oblečenia, od ktorého priamo závisí prežitie.Osoba potrebuje ochranu jemnej pokožky nôh, na ktorú padá dvojité zaťaženie v porovnaní s tetrapodmi.V súčasnosti topánky vykonávajú nielen ochranné, ale aj reprezentatívne funkcie.

Pomocou topánok je ľahké určiť pohodu a sklony osoby.Športová obuv v každodennom živote naznačuje nedostatok finančných prostriedkov, chudobu, praktickosť a nenáročných ľudí.Vysoké topánky na podpätku dávajú honosnosť.Dobre vybrané topánky demonštrujú vkus a pohodu.Aby sme pochopili, o čom topánky snívajú a čo znamenajú vo sne, obraciame sa na uznávané knihy snov a ľudové významy.

Kľúčové hodnoty

 • Obuv v psychoanalytike má hodnotu ochrany a sexuálnej identifikácie.Topánky určujú sexuálne a sociálne postavenie, stav majetku a vyhliadky.Podľa výstižného pozorovania hrdinky starého sovietskeho filmu špinavé topánky znamenajú absenciu sociálnych ambícií.Výber obuvi ukazuje postoj človeka k sebe.Vidieť topánky vo sne zvyčajne znamená potrebu zmeniť sociálne postavenie.
 • Značný počet a široký výber obuvi znamená výber partnerov.Špecializovaná obuv - pre beh, tenis, jazdu na koni, tanec, prechádzky - v každej oblasti nájde človek nových zaujímavých partnerov.Počet kvalitných topánok ukazuje šírku ašpirácií, a teda aj širší okruh komunikácie a záujmov, vysoký stav.
 • Vzhľadtopánky vo sne, môžete si vybrať, ktorý ste si vybrali, aj keď nie ste pripravení priznať si pre seba vedomú voľbu.Je nepravdepodobné, že by si diplomat vybral lyské topánky.Čižmy z obyčajnej kože alebo klasické Oxfordy vám ukážu správnu cestu.
 • Obuv je uznávaný fetiš a silný sexuálny symbol.Mnoho ľudí premieta svoje sexuálne túžby na nádherné papuče alebo jemné nohy svojho partnera.Fetiš z nôh je rovnako bežný u mužov aj žien.Ženy hodnotia svojho partnera budúcim partnerom, čo je pomerne spoľahlivé kritérium.Princ hľadal Popolušku na topánke a nestratil ju.Vidieť topánky, tenisky a topánky vo sne znamená vybrať si milovaného človeka, s ktorým budete pohodlní a zaujímaví.Vaša voľba do veľkej miery určuje vašu vlastnú stratégiu správania.
 • Nové topánky - radosť, šťastie.
 • Staré otrhané alebo špinavé - vážne ťažkosti, poškodená povesť.Zahoďte nevyžiadanú poštu - zbavte sa bremena nepríjemných spomienok.Nechať staré topánky na prahu dverí alebo na parapete znamená označenie oblasti.
 • Vymeňte topánky pri vchode do domu - zmeňte typ správania na domov, zadarmo.
 • Hrubé čižmy - na silné správanie, chuligánstvo.Čím jemnejšie topánky, tým zložitejšie a zaujímavejšie správanie.Zámerne hrubá obuv znamená provokatívne správanie, úmyselné urážanie ostatných.
 • Semišové topánky - obmedzenia.Lesklé, iskrivé topánky z lakovanej kože - túžba žiť nad našimi prostriedkami, prelomiť sa.Domáce papuče - ľahké.
 • Ak si chcete kúpiť, vybrať, musíte urobiť rozhodujúci krok v živote.
 • Ukradnúť - oklamať v rodinnom kruhu.Je možné mať partnera na boku.
 • Dávanie - priznajte svoje pocity.
 • Oprava obuvi vo sne - vaša praktickosť zradí ostatných.Ste si istí, že staré osvedčené triky budú fungovať.Môžete sa mýliť.Poďte s niečím novým, skúste prekvapiť, predviesť sa.

Čo znamená obuv podľa autoritatívnych zdrojov

 • Podľa knihy ľudových snov má dievča, ktorá má veľa obuvi, vždy široký výber pánov.Ak žena premýšľa o novej desiatke modelov obuvi - premýšľa o zmene svojho manžela alebo pána, flirtuje, snaží sa zvýšiť jej príťažlivosť.Nové topánky vo sne sú znakom nových vzťahov, lásky, vášne, náklonnosti.
 • Snívanie o Wangi sľubuje zradu alebo nový koníček.Nepríjemné trenie obuvi - v súčasnom vzťahu sa cítite nepohodlne.Ak si vo sne vyberiete pevne topánky - sebaovládanie, snaha o dokonalosť akýmkoľvek spôsobom, perfekcionizmus a vysoké nároky na seba.
 • Freudova kniha snov odporúča venovať pozornosť pätám.Zastavené znamená vysokú popularitu.Vysoko ambicióznosť, túžba skočiť nad hlavu, urobiť dojem.Vyberte si topánky, topánky na večer - určte stratégiu správania.Vaše vlastné umiestnenie závisí od zvolenej obuvi.
 • Nostradamus vo svojej knihe snov spája topánky s manželskými zväzkami.Výber obuvi ukazuje váš postojexistujúca alebo navrhovaná únia.Obmedzený výber môže byť spôsobený vonkajšími príčinami.Ak sa rozhodnete pre gumové čižmy, pretože vo vašom sne prší, čižmy - pretože to je sneh, čižmy, pretože futbal - ukazuje vašu vysokú prispôsobivosť a závislosť na okolnostiach.

Záver

Vidieť topánky vo sne je vynikajúcim znakom zmeny k lepšiemu.Túžba zmeniť obuv znamená skutočnú potrebu revidovať zastarané zásady.Zamietnutie obvyklých pravidiel vedie k potrebe výmeny obuvi.Vo sne sa snažíte pochopiť nové kroky a definovať stratégiu zmeny.Zkazená obuv znamená nemožnosť návratu do predchádzajúceho života, sklamanie.

Ak zahodíte topánky a idete naboso, ukazuje to nedostatok zvolenej stratégie, úplnú otvorenosť, zraniteľnosť, zraniteľnosť.Možno aj kolaps predchádzajúceho života.V niektorých prípadoch je vzdanie sa topánok vo sne vyhlásením o svete a vyžaduje, aby ste boli akceptovaní bez akýchkoľvek zmien tak, ako sú.