Umývam sa vo sne: interpretácia rôznych kníh snov

Umývanie je celkom tradičný rituál pre každého, s ktorým sa stretávame každý deň.Prečo sen o umývaní v nočných snoch?Vo väčšine prípadov interpretácia sna interpretuje taký sen ako nadchádzajúcu neočakávanú udalosť vo vašom živote.To však zďaleka nie je jediný výklad tohto sna.

)Všeobecný výklad spánku

Pre presnejšiu interpretáciu spánku, pri ktorej ste mali dojem, že si umyte tvár, by ste mali pamätať na všetky možné podrobnosti:

  • umývanie mladého človeka čistou vodounadchádzajúce stretnutie s krásnym cudzincom, ktorý získa jeho srdceáno;
  • umývanie nezosobášenej ženy čistou vodou - do príjemného dátumu, ktoré môže v budúcnosti pokračovať s vážnym a vrelým vzťahom;
  • umyť chorú osobu - na rýchle uzdravenie a obnovenie sily;
  • umývanie sa čistou vodou, ktorá sa znečistí pred očami, je varovaním pred možným urážkou na cti alebo hanbe;
  • Umývať si tvár čistou a studenou vodou - k pozitívnym zmenám v tvojom osude.Môžu byť spojené so srdcovými záležitosťami a profesionálnymi zmenami;
  • Umývať sa špinavou vodou - na choroby a budúce choroby.Pre dievčataký sen môže naznačovať morálne alebo emocionálne vyčerpanie.Pokiaľ ide o vydatú ženu, tento dej hovorí o konfliktoch a nedorozumeniach vo vzťahu s partnerom.Pre podnikateľov sen predpovedá veľké riziko utrpenia z machinácie konkurentov a nedosiahnutia dlho očakávaného zisku z projektu, ktorý sa práve pripravuje;
  • umyť si ruky - zbaviť sa zodpovednosti alebo dokončiť nejaký dôležitý obchod.Čoskoro budete cítiť skutočnú úľavu od konca napätého a ťažkého obdobia vo vašom živote.

Dôkladné umývanie tváre v snoch znamená koniec obdobia úzkosti a smútku vo vašom živote.Váš osud čoskoro prinesie najrôznejšie radosti, bohatstvo a vyznamenanie.Možno sa zbavíte niečoho zbytočného, ​​ktoré narúša realizáciu vás ako človeka.

Umyť sa vo sne je iná osoba symbolom skutočnosti, že od tejto osoby pochádzajú lži a pokrytectvo.Možno sa v tomto sne snažíte vyčistiť masku z tváre konkrétnej osoby.Vaša podvedomie vám povie o správnosti vašich odhadov a pocitov o neúprimnosti a klamstvách.Mali by ste sa správať opatrnejšie a úplne dôverovať svojim pocitom.

Ak si okrem umývania aj vo vlasoch česáte vlasy, čoskoro zmiznú všetky bolesti a úzkosti vo vašom živote a príde jasný a šťastný pruh.

Umývanie tváre v rieke alebo jazere v nočných snoch znamená veľké množstvo obáv, ktoré sa môžu vo vašom živote čoskoro objaviť abude od vás vyžadovať veľa úsilia: emocionálne a fyzické.Ak bola voda v rieke čistá, vydržíte všetko dôstojne a cti, ale ak bola voda bahnitá, mali by ste sa pripraviť na ťažké skúšky a ťažké rozhodnutia.

Ak ste sa sami umývali v búrlivej vode (búrlivé more alebo horská rieka), mali by ste si dávať pozor na prechladnutie, pretože môžu mať príliš vážne následky.

Opláchnutie tváre malého dieťaťa snom vo vode znamená, že vo vašom živote začína jasný pruh, ktorý vám prinesie mimoriadnu radosť a obrovské šťastie.

Interpretácia rôznych snov

Podľa Millerovej snovej knihy

V tejto snovej knihe znamená sen, v ktorom ste si umyli tvár, možnú lúpež alebostrata peňazí, cenné veci v budúcnosti.

Vidieť, ako sa jedna z domácnosti umýva, spôsobuje rodinné problémy.Umývať sa v rieke mydlom - potrebe zaplatiť nejaké dlhy alebo pokuty v blízkej budúcnosti.

Podľa Tsvetkovovej snovej knihy

Umývanie sa v rieke znamená rozruch peňazí.V blízkej budúcnosti budete musieť zaplatiť staré dlhové záväzky alebo pokuty.Umyte si tvár mydlom a cítite, že sa nestane čistou, čo v skutočnosti znamená hanbu.Ak ste sa vo sne sami umývali vodou, ktorá sa stala špinavejšou a špinavejšou, čoskoro môžete spáchať zlý skutok, ktorého následky zmenia postoj ľudí okolo vás.

Našťastie sa umyť vodou z prameňa.Ak sa vám v tomto čase podarilo vidieť vychádzajúce slnko, potom totošťastie nebude mať žiadne hranice.Umyte si tvár dieťaťa v nočných snoch - k úspešnému podniku, ktorý prinesie dlho očakávané úspechy.

Ak ste si umyli tvár vo sne s krvou, čoskoro vás čaká určitá situácia, v ktorej môžete zažiť skutočnú hrôzu.

Podľa Hasseho snovej knihy

Umývanie tváre čistou a studenou vodou vo vašich snoch - zmena vašej životnej situácie,a umyte sa snehom a po tomto zákroku pocítite neopísateľnú sviežosť - k radosti, ktorá čoskoro nahradí vašu smutnú náladu.

Podľa knihy snov Longa

V tejto knihe snov je umývanie pomocou vonkajšej pomoci zlým znamením.Mali by ste si dávať pozor na nehody a buďte opatrní.

Ak ste vo sne umývali inú osobu, potom ste v skutočnosti mučení fyzickou vášňou a žiadostivosťou.Ak ste náhodou prali oblečenie, potom v reálnom živote prejavujete nadmernú nedôveru a opatrnosť.

Podľa modernej knihy snov

Umývanie tváre vo sne je úžasným znamením začiatku novej etapy vo vašom živote a očistenia od zbytočných starých emócií a pocitov.Ak si náhodou umyjete tvár studňou alebo prameňom, všetky vaše záväzky budú úspešné.Bez obáv prijmite akékoľvek sľubné, podľa vášho názoru, podnikanie, pretože v tomto štádiu života je vám zaručený úspech.