Uviazol vo výťahu vo sne - ako dešifrovať

Prečo sníva o uviaznutí vo výťahu?Dozvieme sa o tom, keď čítame knihu snov.

Všeobecný význam sna

Podľa väčšiny odborníkov uviazol vo výťahu sníva o stagnácii v živote.Jedná sa o pozastavenie súčasných udalostí, ktoré im prekážajú.Podrobnejšie vysvetlenie bude závisieť od okolností vízie.

Interpretácie rôznych snov

Vysvetlenie psychológa A. Meneghettiho

Pozrite sa, akoste uviaznutí vo výťahovom vozidle, symbolizujete beznádejnú situáciu, nedostatok rozvoja vašich záležitostí.A vy sami nemôžete situáciu zmeniť.Bez vonkajšej pomoci nebude možné sa dostať z tohto stavu stagnácie.Môžete požiadať o pomocpriateľom.

Letná kniha snov

Ste v nej zaseknutí.Nebudete prepustený na dlhú dobu.Začnete pociťovať nedostatok vzduchu.Toto je varovanie pred možnými ochoreniami dýchacích ciest.

Ženská kniha snov

Nebezpečenstvo predstavuje zastavenie výťahu počas jazdy.V skutočnosti buďte opatrní!

Interpretácia snov 21. storočia

 • Zaseknutý v tom sľubuje snívateľovi nehodu v blízkej budúcnosti.Možno ste v skutočnosti urobili vážnu chybu, ktorá sa prejavuje vo forme veľkých problémov.Po takomto sne v skutočnom živote musíte pri akýchkoľvek činnostiach prijať zvýšené opatrenia.
 • Videnie zastaveného výťahu naznačuje možnú katastrofu, nepríjemnú udalosť.

Dreamwalker Dreamwalker (T. Smirnova)

Zdvíhanie zaseknuté alebo zastavené - stagnácia v hmotnom zmysle a v duchovnej sfére.Dúfam v to najlepšie.

Sen čarodejnice Medea

Uviazol vo výťahu - do dvojznačnej reálnej situácie.Budúcnosť je ťažké predvídať.Je potrebné počkať na toto ťažké obdobie.

Výťah bol starý, ktorý sa mal rozpadnúť - vaša pohoda je v nebezpečenstve.

Interpretácia psychológa G. Millera

Sny tohto druhu predpovedajú vážne nebezpečenstvo pre snílek.

Výklad snu bieleho čarodejníka Yu. Longo

Uviaznutie vo výťahu je varovaním, aby ste boli v skutočnosti opatrní.Možný podvod a podvod.Pravdepodobnosť takéhoto scenára je vysoká do niekoľkých dní po tejto vízii.Pri kúpe drahého tovaruopatrnosť a pozornosť.Môže to byť zlá kvalita.Postarajte sa o svoje peniaze.

Moderná kniha snov

 • Zastavenie výťahu vás varuje pred hrozbou nejakej nepríjemnej udalosti.
 • Zaseknuté v ňom - ​​odraz skutočného stavu vašej súčasnej situácie.V skutočnosti ste tiež zabratí vo svojich záležitostiach, nemôžete nájsť riešenie, čo robiť ďalej.
 • V tom čase boli vo výťahu s priateľom.Je zrejmé, že v reálnom živote je vzťah medzi vami v slepej uličke.

Kniha psychologických snov

Uviaznutá vo výťahu - znamenie s negatívnou farbou.Problémy s portendmi.

Psychoanalytická kniha snov

Uviaznutá v nej v čase zostupu predpovedá pohrebný obrad, smrť.

Výklad snov od A do Z

Zaseknuté medzi poschodiami - upozorňuje na možnosť spadnúť do pasce pripravenej vašimi nepriateľmi.Varovaní by mali venovať zvýšenú pozornosť.

Východná kniha žien pre ženy

Vízie tohto obsahu naznačujú, že budete musieť urobiť všetky rozhodnutia, aby ste sa dostali z ťažkej situácie.Dúfať v pomoc zvonku sa to nestojí.

Výklad snov o Dmitriji a nádeji zimy

Sny tohto druhu znamenajú problémy.Problémy s portendom.

Vysvetlenie psychológa Z. Freuda

Táto správa je o obavách, že vaše kontakty môžu byť známe ľuďom vo vašom okolí.

Význam spánku pre obchodnú sféru

 • Sen s podobným grafom naznačuje neistú situáciu.Varuje pred začiatkom fázy, keď všetky snahy o zlepšenie situácie neprinesú úspech.Musíte len počkať.Táto príležitosť sa nakoniec objaví.Potom bude potrebné konať rozhodne.
 • Dĺžka stagnujúceho obdobia vášho života bude závisieť od toho, koľko času ste strávili v zaseknutom výťahu.Čím je väčší, tým viac bude pokračovať.

Láska, vzťahy

 • V osobnom živote je to podobné vysvetlenie.Dočasné kľudové vzťahy.Ako dlho to vydrží, nie je známe.Všetko bude závisieť od vašich ďalších krokov.
 • Pre mladé dámy taký sen predstavuje rande s džentlmenom, o ktorom má jasné nádeje.Bude to oznámené, všetko bude iné.Spoločenské stretnutie prinesie sklamanie a to skončí.
 • Boli ste vo výťahu s inými ľuďmi.Uviazol, ale čoskoro vzostupný pohyb pokračoval.Toto je pozitívny znak.Sľubuje krásne a vzájomné milostné vzťahy.
 • Muž uviazol vo výťahu.Po nejakom čase sa jeho pohyb zotavil.Vysiela šťastie v romantickom vzťahu, stretáva dievča snov.

Interpretácie z iných zdrojov

 1. Uviazli v ňom s priateľom.S ním máte vo vzťahu stagnáciu.V blízkej budúcnosti sa nájde riešenie na prekonanie tejto situácie.
 2. Ak bola táto osoba pre vás cudzincom.Potom je to predzvesť šťastia v láske.
 3. Podarilo sa vám vystúpiť z uviaznutého výťahu.To je dobré znamenie.Sľubujeprekonávanie prekážok, dosiahnutie požadovaného výsledku.
 4. Uviaznutý vo výťahu a vaše pokusy dostať sa z neho boli neúspešné.Symbolizuje nadchádzajúci boj svojimi pocitmi a strachmi.Iba vďaka vášmu vytrvalému úsiliu môžu ustúpiť.
 5. Scenár takého sna môže naznačovať podvod, podvod.Varuje, aby ste boli v reálnom živote ostražití.
 6. Potom, čo uviazli, po chvíli výťah opäť odišiel.Predstavuje prekonanie všetkých prekážok v skutočnosti, úspešné dokončenie všetkých záväzkov.