Užitočné signály o pavúkoch v dome: ako sa chrániť pred zlými hodnotami

V obytnej budove sa objavil pavúk - znamenie prosperity a dobrých správ.S rozšírením civilizácie, centralizovaného vykurovania a zásobovania vodou je však nemožné nájsť mestský dom bez pavúkov.Pavúky sú dokonale usadené v ľudskom obydlí a žijú s radosťou v konštantnom horúčave, najlepšie vo vlhku, jedia početné stredy, ktoré človek choval.Známky a pozorovania ľudí spojených s pavúkmi sú relevantné pre tento deň.

Pavúky sa obvykle usadzujú v suterénoch, v kúpeľni a pod ňou, vo vetracej rúre a užívajú si pohodlie, výdatné jedlo a teplo po celý rok.Ľudstvo poskytlo hmyzu pohodlnejšie ako prirodzené prostredie.Na druhej strane, z hľadiska našich predkov sa hojnosť naplnila značkami.

Sme bohatí, jeme mäso každý deň, dokážeme kúpiť čokoládu a piť čaj bez obmedzení, máme veľa oblečenia a teplej vody na plávanie.Ako pavúkovia vedeli, že z bohatstva neznamenajú materiálne statky, ktoré sú teoreticky tkané tvrdo pracujúcimi nohami pavúka, ale moc, schopnosť tlačiť iných ľudí - slúžky, kuchári, pozerať sa dole a požadovať, aby boli doručené.

Hlavné znaky pavúkov

 • Poďme zistiť, prečo sa pavúky objavujú v dome.Konkrétne umiestnenie pavúka v byte je veľmi dôležité.Na niektorých miestach jeho vzhľad sľubuje šťastie, v niektorých - naopak.
 • V spálni je pokoj, sladké sny.Ak máte nočné mory, zariadte jarné upratovanie a odstráňte všetky staré pavučiny z najodľahlejších kútov spálne.Prineste novépavúk na kúsok papiera a vložte ho do skrinky alebo do tmavého rohu.Ak niet nového osadníka, vložte do tmavého rohu malý tanierik s hrubou soľou.
 • Na záchode - k veľkému bohatstvu, zaujímavé myšlienky.Niektorí ľudia tajne živia pavúky žijúce za nádržou, muchy, najmä v zime.
 • Na významnom mieste v kúpeľni je zlé znamenie.Na ťažkosti, nešťastia a nedbanlivosť.Ale na tmavých miestach sa pavúk stane ochrancom a strážcom domu.Presuňte hmyz pod vaňu alebo ho vyberte.
 • Na chodbe - na cestovanie, lukratívne zmluvy.
 • V obývacej izbe na zaujímavé a užitočné rozhovory.
 • Hmyz sa pohybuje po zemi - očakávajte zaujímavé správy, cestovanie, pohyby.Hmyz neprepichujte a nezachytajte - toto je vaša vlastná cesta.Môžete si zariadiť vážne zasahovanie.
 • Hmyz padá na hlavu, na oblečenie - k veľkému šťastiu v živote, nové veci.Bohatstvo samo o sebe spadne do vašich rúk.
 • Ak sa na výrez položí pavučina, rýchlo sa uzdraví a nezanechá jazvu.Je to zvláštne, ale pravdivé.Toto je stará škótska značka.
 • Stretnutie s krížom v dome je zlým znamením.Záhrada je vynikajúca.Len preneste tvrdohlavý hmyz do blízkych kríkov.
 • Ak sa chcete zbaviť zlých spomienok, obsedantných myšlienok - vypálte web.Pavučina ponorená do pohára vody ničí zlý sen.

Ako sa chrániť pred zlými hodnotami

 • Znaky vám nehovoria, aby ste zabíjali pavúky.Ale nikto nezakázal ich vyslať na ulicu.Skúste toHmyz nepoškodite, zametajte ho mäkkou kefou na papieri alebo na odmerke.
 • Ak sa nedá zabrániť úmrtiu hmyzu, a to sa stane, keď sa chytí agresívny a svižný exemplár, musíte pľuvať na zrkadlo a povrch dôkladne utrieť.
 • Mŕtve pavúky musia byť pochované v kvetináčoch.Teleso hmyzu zabalte do papiera, spálte do popolníka alebo na sviečku.Nalejte popol do izbových rastlín.To by ich malo chrániť pred škodcami.
 • Tradične jeden - dva pavúky v byte - pre mier a prosperitu.Existuje však veľa hmyzu - na rozdiel od sporných, prísahových a strašných škandálov.Možno je to kvôli všeobecne mierumilovnej povahe hmyzu, ale keď existuje veľa pavúkov a nie je dostatok miesta, môžu sa navzájom jesť.Výber je jednoduchý.Rozbaľte miestnosť tak, aby mal každý dostatok priestoru alebo rozptyľoval, alebo odstráňte ďalšie pavúky a pošlite ich von.
 • Nenoste zametajúci hmyz cez prah alebo dvere.Toto je možnému mŕtvemu človeku.Vyhoďte ďalších nájomcov z okna.
 • Stále je potrebné web odstrániť.Pavučina, ktorá visí v rohoch v byte alebo v kúpeľni, v obývacej izbe, je zlým znamením.Ak je web starý a špinavý, zaprášený - zbavuje to šťastia, vitality a vôle.V sieťach sa ocitnete ako muška.Zoberte handru a zložte všetky tieto poľovné revíry.V pivnici, v suteréne alebo vo vínnom sklade môže byť sieť ponechaná.

Záver

Pavúk v dome je dobrým znamením, sľubným bohatstvom a zaujímavým životom.Nebudete sa nudiť, budete ležať novéspôsoby, zlepšovanie pohody, vymýšľanie nových vecí.V staroveku ľudia dokonca nosili vo vrecku pavúka, aby nalákali šťastie.Teraz môžete získať tarantulu za rovnakým účelom.Ale v skutočnosti pár pavúkov pod posteľou a jeden pod kúpeľňou stačí na dokonalý pokoj v rodine a prosperitu.