Videli vo sne čierneho koňa, ktorého symbolizuje

Sny s obrázkami roztomilých zvierat zanechávajú príjemné spomienky.Aj keď vo víchrici moderného života sú kone zriedka videné nažive, prichádzajú k ľuďom pravidelne na nočných obrázkoch.Ak chcete dešifrovať obrázok z knihy snov, je dôležité pamätať si, akú farbu kôň mal.Toto je kľúčový moment na vysvetlenie toho, o čom čierny kôň sníva.

O čom tento sen varuje

Ak je hlavným významom nočného scenáravzhľad koní sa považuje za priateľov, rovnako ako zlepšenie finančného blahobytu, podrobné vysvetlenie závisí od mAsti ušľachtilé zvieratá, ich správanie.Okrem toho je dôležité rojko roja a zdokonalenie najmenších detailov príjemnej ilúzie.Aký je sen úplne čierneho koňa?

Pre ženu

Ak mala žena sen, symbolizuje jej tajné túžby, vášne, možné stretnutie so vznešeným mužom, verné a odvážne.Dáma by si mala pamätať na podrobnosti vízie:

 • Ak strach zasiahne milenku sna, vystrašil ju pohľad čierneho koňa, rojko čaká na nebezpečenstvo, riskantné podnikanie sa bude musieť odložiť;
 • v dobrej alebo neutrálnej nálade zkontemplácie pôvabného zvieraťa môžeme povedať, že žena starostlivo skrýva svoje tajné túžby;
 • sen, v ktorom čierny kôň rýchlo zmizol do diaľky, prorokuje k rojkovmu smútku, rozlúči sa s človekom, ktorý je srdcu srdečný.

Dôležité.Vidieť nielen čierneho, ale aj čierneho koňa vo sne, možno považovať za varovanie pre vydatú ženu pred blížiacou sa zradou.Ak sa pani nezosobáši, zrada by sa mala očakávať od riadneho partnera.

Pre dievča

Za mladú dámu sa za najlepšie znamenie považuje fantasmagória so zvieraťom čiernej farby.V skutočnosti dievča očakáva príjemnú skutočnosť nového známeho, čoho výsledkom bude návrh na manželstvo.Snímka snov varuje pred úspešným a šťastným manželstvom a vo svetle freudiánskych interpretácií je symbol čierneho koňa spojený so silnou sexuálnou túžbou.Preto jeden návrh v skutočnosti nemožno odmietnuť, je to osud.

Pre chlapa alebo muža

Tmavosť koňa nočného sna pre silnejší sex je spojená s vášňou a sexualitou.Podľa kníh snov sa však obraz čierneho koňa interpretuje dvoma spôsobmi:

 • varuje človeka pred zjavením fatálnej fascinácie v skutočnom živote, vášeň bude bez obmedzenia, bude mať katastrofálne následky;
 • v oblasti obchodných vzťahov ospalá vízia predstavuje perspektívu nových potenciálnych podnikateľov, čo je nárast počtu.

Ak sa objaví zasnený obrázok, v ktorom sedí jazdec v čiernych šatách na čiernom koni, mali by ste očakávať bdelosť.obrazherald, ktorý fúka roh, sľubuje rozsiahle ťažkosti, ktoré ovplyvnia nielen snílka, ale aj jeho okolie.Sen sa však považuje za dobré znamenie, ak majiteľ snu pozná jazdca, ktorý v skutočnosti symbolizuje sanitku.

Aký je sen čierneho koňa pre dámy na mieste?Symbol pre nich je dobrým znamením, pre tehotnú ženu nočná ilúzia sľubuje úspešné narodenie s narodením chlapca.

Interpretácia obrazu ušľachtilého zvieraťa z kníh snov

V knihách snov je možné nájsť neobvyklé zápletky nočných obrazov.Napríklad videnie so zubatým koňom nájdeným vo vlastnom byte alebo dome vedie k problémom.Ak snívateľ našiel koňa v spálni, mal by počkať na zobudenie svojej druhej polovice.Ospalý sen s koňom vystupujúcim pod oknami prináša veľa problémov, ktorým sa nedá vyhnúť, ale človek sa na ne môže pripraviť.Aké interpretácie iluzórneho videnia ponúkajú slávne knihy snov?

Podľa Millerovej snovej knihy

 • Známy odborník na ľudskú psychiku a autor snovej knihy Gustav Miller spája čierneho koňa z nočných snov s túžbou snívačky a túžbou zvíťaziť.Čím tmavšia je farba zvieraťa, tým horšie sú veci.Čierny oblek je považovaný za nepriaznivý znak, ktorý naznačuje skutočné smutné udalosti, chorobu.
 • Sny s plnokrvnými koňmi akejkoľvek farby - čoskoro k úspechu a finančnej spokojnosti.Prekonanie priehľadného toku na koňoch sľubuje rojkovi finančné šťastie a prebudenie snov.
 • Sen s dlhými dostihmi na čiernom koni sľubuje pokračujúci úspech v reálnych záležitostiach.Zostup z kopca však varuje pred hroziacim sklamaním.Ale ak žena jazdí žrebcom pred skupinou mužov, vízia sľubuje jej dobrodružstvo a armádu fanúšikov.

Ak ste mali možnosť vidieť seba na koni na čiernom koňovi v ospalom scenári a potom vás kôň vyhodil, nebudete sa môcť vyhnúť pokusom a ťažkostiam.Spánok môže byť predzvesťou choroby.

Podľa Hasseho

autorka pojednávania považuje čierneho koňa za predzvesť smútku a jazda na pôvabnom zvierati v skutočnosti predpovedá rizikové veci.

 • Ak ste mali šancu sednúť koňa vo sne, počkajte na šťastie, v skutočnosti získate zisk.
 • Ak podľa pozemku sny koňa utekajú, realita sa zarmúti nešťastím.
 • Ak kôň stojí na zadných nohách, prebudením máte zaručenú silnú ochranu.

Mŕtve zviera vo sne sa môže považovať za symbol tvrdej práce pre kus chleba, ale proces obetovania zvieraťa má vysokú pozíciu.Tenké kone sľubujú v živote prekážky a jazda vo sne na koni čierneho koňa je predzvesťou smrti.

Podľa Freudovej knihy snov

Ospalé vízie s čiernym zvieraťom môžu mať dvojakú interpretáciu, hranica medzi negatívnou správou a pozitívou je už veľmi tenká.Pre spiaceho muža je to prejav túžby stretnúť sa s ideálnym životným partnerom.Nočné rozjímanie stáda voľných zvierat symbolizuje zaujatosť výberu.Podľa autora teórie psychoanalýzy, jazda na koni môžespájať sa s túžbou mať deti.

Podľa senovej knihy Vanga

Bulharský viditeľ označil ospalú fantáziu s čiernym koňom za predzvesť prichádzajúceho čierneho pruhu v živote, radu problémov v podnikaní.a vzťahy:

 • vo sne bol čierny kôň rozzúrený pod človekom - vízia ukazuje tvrdú povahu spiaceho človeka;
 • padajúce z čierneho žrebca podľa ospalého scenára - v skutočnosti by ste si mali dávať pozor na nehodu;
 • Ukázalo sa, že upokojila hornatého steera - čakala na dobre platenú prácu a povýšenie.

Ak vás čierny kôň kopol do sna, v skutočnosti sa dobre starajte o svoje zdravie a pri podpisovaní dokumentov si ich pozorne prečítajte.

Bez ohľadu na zápletku nočnej ilúzie sa sen chová ako pomocník podvedomia, ktoré sa snaží snívateľovi povedať, na aké nuansy skutočného života by sa mala venovať pozornosť.Ak je dešifrovanie spánku negatívne, prebudenie si vyžaduje prísnu kontrolu.