Vidím kostol vo sne - interpretácia významov podľa populárnych kníh snov

Cirkev slúži ako útočisko pre ducha človeka v ťažkých situáciách, keď sa zúfalo snaží dostať pomoc.Cirkev pomáha zmieriť sa s ich postavením a dokonca začína hľadať potešenie v podriadení sa v nádeji na odplatu po smrti.

Pre cirkevného človeka je ľahšie zažiť nespravodlivosti tohto sveta, vždy existuje možnosť komunikovať s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, rada skúseného človeka, kňaza, schopnosť vylievať duše pred náboženskými symbolmi.

Ateisti sú v tomto ohľade ťažší.V beznádejnej situácii je dokonca aj ten najhorší ateista nútený obrátiť sa na vieru, pretože to je jediný spôsob, ako udržať nádej.Kostol vo sne je symbolom poslednej nádeje.Zvážte, o čom cirkev sníva v knihe snov.

Hlavné hodnoty

 • Záleží na tom, kde presne ste videli kostol.V diaľke, ako príjemnej a malebnej časti krajiny - máte pokoj a pokoj vo svojej duši, je všetko v poriadku a vynakladáte veľké úsilie na zabezpečenie toho, aby bolo všetko presne také, aké sú.Netlačte sa za imaginárne nedostatky, nemyslite si, že sa vám nepodarí pohnúť míľovými krokmi k úspechu.Úspech bude určite, dosiahnete ho.Prijmite pomoc priateľov s úprimnou vďačnosťou, ale bez vášho záväzku.
 • Obdivovanie zlatých kupolí cirkvi čoskoro nájde dobrú prácu, oblasť činnosti, ktorá je pre vás ideálna.
 • Ak smerujete do kostola alebo kláštora, ktorý nie je ďaleko od vás, sužujú vás rôzne pochybnosti, chceli by ste súkromie a vzrušujúce problémy.rozhodli sa sami.Možno ste zmätení nedostatkom času na nájdenie riešení, potrebujete radu.Existuje malá šanca, že v cirkvi nájdete potrebné rady, ale je lepšie obrátiť sa na profesionálov, právnikov, psychológov.Vypočujte si rôzne názory a vytvorte si vlastné.
 • Ak ste vo sne, ste v kostole, vstúpte do neho - hľadáte hotové riešenia zvonku, hľadáte pohodlie, ospravedlnenie pre seba a ostatných.Bohužiaľ, neexistujú žiadne hotové riešenia.Odmietnutie vlastnej vôle a spoliehanie sa na milosrdenstvo univerzálneho božstva je kontroverzným rozhodnutím, ale máte právo ho prijať.
 • Aby ste čelili Kráľovskej bráne alebo pri oltári - ste v zúfalstve alebo vo veľmi ťažkej situácii.Možno sa snažíte zažiť vznešený pocit, ktorý pomôže prekonať nepriazeň osudu a nájsť podporu pre váš život.V takom prípade pomôže ísť do kostola.Nezúfajte.Viera sa skutočne stáva podporou aj v beznádejnej situácii a pomáha veľa prekonať.
 • Ak vo sne robíš hlúpe veci v cirkvi - tancuješ, tváríš si, neznamená to, že ťa zmocnili zlé sily a démonické posadnutosti.Snažíte sa vynútiť niektoré vyššie sily alebo upozorniť na svoju osobu pomocou provokácií.Takže malé rozmaznané deti ležia na podlahe a trhajú nohami v nádeji, že si kúpia čokoládu a moped pre zlé správanie.Niekedy kupujú.Ale môžete si dať dobrú facku.Zlé sily s tým nemajú nič spoločné.Chceš len viac pre seba.
 • Nalodené,opustená cirkev vo sne - zriekate sa religiozity alebo sa cítite hodní cirkevnej útechy.Je to druh arogancie v ponížení.Musíte hľadať svoj vlastný, zvláštny spôsob.
 • Stoja v službe snu - možno hľadáte nielen duchovné pohodlie, ale tiež hľadáte životného partnera alebo oblasť uplatnenia svojich talentov.
 • Rozsvietiť sviečku je úprimné želanie.
 • Ak vo sne ikony hovoria, plačú, pohybujú sa, sú to odpovede na vaše silné túžby, ašpirácie, podporované bohatými mytologickými skúsenosťami.Vykonajte tieto akcie ako odpoveď na svoj vlastný vnútorný hlas.Táto ikona plače s liečivými slzami - radi by ste dostali univerzálny liek.Žiadúci lektvar nesmrteľnosti.Slzy horia alebo sú krvavé - ste tvrdí a pálení smädom po pomste, apelovať na nebeskú spravodlivosť.Ikony sa rozsvietia alebo zhoršia váš pohľad - ste nahnevaní, že bohovia nijako neponáhľajú naplniť svoje túžby, hoci ste presvedčivo vysvetlili všetko.Je čas opustiť detský egocentrizmus.

Interpretácie autorít

 • Millerova kniha snov zaručuje, že vidieť cirkev vo sne je pre nebývalé, možno mystické udalosti v živote.Miller radí byť trpezlivý.Budete potrebovať mimoriadnu vytrvalosť a pokoj.
 • Snívanie o Wangi interpretuje cirkev vo sne ako znamenie, že budete musieť čeliť zúfalstvu a silnému emocionálnemu otrasu.Vstup do kostola z úradnej alebo tajnej chodby je znamenímsebectvo.Chcete dostávať útechu nepretržite, uvítacím a exkluzívnym spôsobom.
 • Ženská kniha snov vníma cirkev vo sne ako potrebu konzultovať, otvoriť svoju dušu, morálne zhodnotiť svoje činy a zbaviť sa viny.Ak je kostol temný a atmosféra nie je vôbec slávnostná, nie slávnostná, znamená to silné emocionálne vzrušenie, pochybnosti.Možno je to znak depresie.Ak sú tieto sny často narušené, má zmysel navštíviť neurológa a prípadne navštíviť kostol alebo sa prejsť v kostole alebo kláštornom parku.Ťažká úzkosť môže vážne poškodiť schopnosť robiť rozhodnutia a len vidieť realitu.Moderné lieky môžu utrácať duševnú bolesť a pomôžu vám prežiť ťažké obdobie vo vašej správnej mysli.

Záver

Cirkevné sny o tvrdých skúškach, ktoré musíte obzvlášť podporiť.Náboženstvo môže skutočne pomôcť v kritických situáciách, dať nádej, nájsť pomoc v duši.Môžete len ísť do kostola a užiť si krásu antického umenia.Ísť do chrámu nepoškodí ani tých najpresvedčivejších ateistov.Môžete sa dobíjať pokojom, zhromažďovať svoje myšlienky, premýšľať prostredníctvom svojich činov.