Vidím sa vo sne v čiernych šatách, ako zistiť jeho interpretáciu

Malé čierne šaty Coco Chanel sú najuznávanejším, najuniverzálnejším a najpraktickejším kusom dámskeho oblečenia.Takáto výstroj je ideálna na prácu počas dňa a večer - ísť von.Vidieť sa vo sne v čiernych šatách je veľmi zvláštne.Aký je sen tohto pozemku, zistite v knihách snov.

Obsah
 1. Nie šaty maľuje muža, ale šaty muža
 2. Pre ženu.priateľ je lepší ako starý, ale šaty sú nové
 3. Múdri sa na šaty nepozerajú, nepozerajú na myseľ
 4. Šaty sú čierne, ale málo svedomia, knihy snov autora
 5. Gustov Miller
 6. Wang
 7. Evgeny Tsvetkov
 8. Sigmund Freud

Nie šaty maľujú človeka, ale muž šaty

Prvá vec, ktorá prichádza na myseľ zo spomienok na sen.o čiernych šatách, či bude v blízkej budúcnosti trpieť smútok a smútok.Ukazuje sa však, že takýto koktailový odev má stále mnoho ďalších interpretácií.Čierny odtieň vzhľadu človeka ho charakterizuje ako veľmi zdržanlivého a tvorivého človeka, ktorý má dar predvídavosti a je motivovaný na konkrétny účel života.

Taký obrázok na žene obsahuje prísľub alebo nádej, že všetko bude v poriadku.Ale na druhú stranu, čierna farba zachytáva toho, kto je v depresii, preliaty ticho, pokoj, on, rovnako ako smrť, hovorí o konci.

V mytológii ide o zosobnenie tajomstva, nejasností, pracovitosti a sebapoznania.

Výskyt tmavých odtieňov odevu vo sne je nedostatok alebo nedostatok niečohodôležité a nevyhnutné v živote.Človek sa podvedome uzatvára pred zbytočnými otázkami druhých, niekedy ho napadá a snaží sa oslobodiť jeho podstatu.

Filozofi, ktorí uprednostňujú tmavý plášť, tvrdia, že každý človek musí prejsť čiernou farbou, aby pochopil, koľko bielej farby je v ňom.

Pre ženu je priateľka staršia a šaty sú nové

Mladé dievča sa snaží vyskúšať príliš tmavé tmavé šaty - zažije sklamanie zo svojich blízkych.Vždy od vás očakávajú niečo viac.Ale nesnažíte sa ospravedlniť ich nádeje.Nemali by ste im im neustále preukazovať svoje schopnosti.Usilujte sa byť šťastný a lepší len pre seba.Čoskoro o vás zmenia názor.

Zámok na chrbte sa zlomil - pripravte sa na neočakávané problémy.Netlačte na podporu priateľov, bude to pre vás teraz veľmi užitočné.

V prípade vydatej ženy môže tmavé rúcho predstavovať hádku s manželom a zúčtovanie.Hromadené nároky a sťažnosti zvyšujú vaše emócie.Koniec škandálu môže byť rozvodom.

Takýto sen sľubuje nezosobášenej osobe opustiť svojho milovaného.Vaše zamestnanie a úplná nezávislosť ho svedčia o vašej zbytočnosti a ľahostajnosti.Ak sa nesnažíte zmeniť svoje feministické názory, buďte jemní a pozorní k mužovi, potom zostanete sami.

Ak vám niekto dá elegantné čierne oblečenie - pripravte sa na slušný príjem.Ale spôsob vytvárania príjmu nebude vyhovovať a nevyrieši všetky problémy, ale prinesie do duše iba emócieo vašej povesti.

Podnikateľka v čiernom obleku so svetlým príslušenstvom pomôže vyhnúť sa problémom vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam.Príliš otvorený výstrih bundy sľubuje dobré dividendy z výroby piva.Budete môcť nielen zarobiť dobré peniaze, ale aj zdvojnásobiť svoj kapitál.

Tmavý, zakrytý dlhý plášť predpovedá smútok a stratu.

Pre nevestu v tmavých svadobných šatách je dobrým znamením nových spôsobov a príležitostí na sebavyjadrenie.A ak sa zrazu biele šaty na svadbe stali čiernymi - zlé znamenie.V skutočnosti existujú významné dôvody na zrušenie dovolenky.

Kto sníva v čiernych šatách?

 • dcéra - pripomienka rodičovskej lásky a starostlivosti o ňu.Možno práve teraz potrebujete vašu dobrú radu alebo materiálnu pomoc;
 • Mami - pripravte sa na cenzúru a odsúdenie vášho životného štýlu a konania.Vaše názory sa nezhodovali už dlho, ale naozaj vás chce vidieť šťastná;
 • priateľka - k tvrdeniu a vylúčeniu niekoho, kto býval k vám.Je veľmi pravdepodobné, že zostane bez spoločníka.
 • Stranger - hovorí o vašej nečitateľnosti u ľudí.Pokúšajú sa o vás dôverovať a nevšimnete si v tom žiadneho zlého úmyslu.Finančne môžete trpieť prefíkaním a podvodom niekoho iného.
 • známy presviedča, aby si obliekol čiernu farbu - bližšie sa na túto osobu pozrite, zjavne to nie je ten, o ktorom tvrdí, že je;
 • ​​
 • sa kúpili bez toho, aby vyskúšali - v živote sú zvyknutí konať samostatne a dôverovať iba svojimskúsenosti, intuícia a schopnosti.

Múdri sa nepozerajú na šaty, pozrite sa na myseľ

Ak chcete vidieť jeho ženu v čiernych šatách na večierku, kde je všetko nasýtené farbou a farbami - náznaky snov,že jej chýba láska a pozornosť.Váš vzťah sa už dlho usadil a presťahoval sa z kategórie romantikov do pokojnejších a každodennejších.Cíti vašu malú ľahostajnosť.Aby ste ukázali, ako si vážite svojho manžela, je vyhnúť sa zrade.

Muž v ženskom obraze pochmúrneho odtieňa je indikátorom vlastnej nespokojnosti.Nespokojnosť s činnosťami, úroveň zárobkov a manipulácia s vodcom narastajú.Ale nerobíte nič pre to, aby ste niečo zmenili.Je čas sa naučiť, ako robiť rozhodnutia a byť zodpovedný za svoj vlastný osud.

Šaty sú trochu čierne, ale málo biele, svedomie, autorské knihy snov

Gustov Miller

Čierny vzhľad vo sne nesľubuje dobré a pozitívne správy v skutočnosti.Osud s najväčšou pravdepodobnosťou pripravuje ďalšiu skúšku sily.

Na rozdiel od tejto interpretácie je biely odtieň výstroja okolo začiatku svetelných udalostí.Biela je farba bábätiek a neviest.Takýto sen sľubuje radosť z manželstva alebo z doplňovania v rodine.

Biele a čierne šaty naznačujú neutralitu udalostí bez nadmerných prehnaní dobra a zla.Zdá sa, že sa tieto farby navzájom ochladzujú.Potlačením počiatočných informácií neposkytujú príležitosti na rušenie energií.

Wang

Pokúšať sa o šaty znamená vidieť svojho rivala a cítiť juzáujem o vášho manžela /manželku.Rôzne odtiene oblečenia naznačujú variabilitu nálady a excentricitu snílka.Trápia vás pochybnosti a migrény a častá zmena nálady vám bráni sústrediť sa na konkrétne záležitosti.

Evgeni Tsvetkov

Čierne farby šatníka pre ženy alebo mužov varujú pred nadmernými výdavkami.Čoskoro budete musieť napnúť pás pevne, pretože prichádzajú ťažké časy, spojené so stratami a stratami veľkých súm peňazí.Zrúcanina vás neohrozuje, ale je možné ušetriť aj na tých najnutnejších.

Pokúste sa neriešiť nový sľubný projekt počas tohto obdobia, je rozumné dokončiť všetky súčasné problémy.

Sigmund Freud

Čierna silueta v zrkadle predstavuje osamelosť a nedostatok intímnych spojení.Akonáhle sa vám páčilo vaše odlúčenie, tajomstvo a izolácia.Ale teraz chcete zmenu, vyrastáte a zažívate sexuálne túžby, ktoré si vyžadujú realizáciu.Je čas vystúpiť z našej cely a otvoriť sa ľuďom.V živote nájdete nový vkus a radosť.