Viper sníval: nuansy interpretácie spánku v knihách snov

Je zriedkavé, že had vyvoláva trasúce sa pocity, najmä ak je jedovatý.Naopak, keď ľudia uvidia zmije, zažijú v kolenách neuveriteľné chvenie.Aký je sen tohto príbehu, učíme sa v slávnych knihách snov.

Had sa neodradí svojím vlastným jedom

Univerzálnym a mnohonásobným symbolom je had.Úcta a úcta mnohých národov sveta.Viper je jedovatý, čo znamená, že má schopnosť zabíjať a spôsobiť smrť.Zároveň však dokáže samooplodniť a zmeniť svoju pokožku a ukázať nový život.Jeho očarujúce prstene sa stotožňujú s cyklom udalostí, so zmenou javov: život, smrť, svetlo, tma, múdrosť a slepá hlúposť, začiatok a koniec.

Zrkadlo, ktoré žije s inštinktmi, môže dať človeku mimoriadnu duchovnú silu, chladnú myseľ, nekontrolovanú energiu.Ženy poskytnú prefíkanosť, prefíkanosť, sofistikovanosť a magickú milosť.

V mytológii sú hadi vyzývaní, aby chránili nespočetné bohatstvo a rôzne oblasti východnej filozofie ju odmenili nadprirodzenou schopnosťou preniknúť do podstaty človeka a jeho svedomia.

V kresťanstve je hadom satan, Boží nepriateľ a účastník pádu, ktorý prináša zlo a ničenie.Ale had.prepletený strom - priaznivýsymbol pre spánok.Po takomto sne sa dá nájsť múdrosť, túžba po osvietení a veľké znalosti.

Žena je zároveň jablkom a hadom.

Zmiernik, ktorý na vás zaútočí, znamená nebezpečenstvo, že sa stanete obeťou lupičov alebo podvodníkov.Snažte sa nechodiť s veľkou sumou peňazí a na verejných miestach dodržiavajte základné bezpečnostné opatrenia.

O čom by sa mohlo snívať o ďalších situáciách s viperom:

 • Vidieť na jej ceste nezosobášené dievča - čeliť rivalovi, ktorý sa pokúsi vziať vami vybraného od seba;
 • Uhryznutím, ktoré ste cítili, bolo zažiť hnev a nenávisť voči žene, ktorá bola predtým vašou priateľkou;
 • Niekto pred tebou vrazil - na šok a stres, ktorý následne zmení tvoj pohľad na svet a pohľad na život;
 • Bodované palicou - prekonáte všetky ťažkosti a prekážky, ktoré osud pripravil;
 • Hádže sa, snažia sa uhryznúť - sen, ktorý vás vyzve, aby ste zahrnuli pozornosť a obratnosť.Vaša kariéra, obchodný úspech a finančný blahobyt závisia od vašej rýchlosti rozhodovania a následných krokov;
 • Rýchlo sa plazí - v skutočnosti sa do konečnej fázy dostane množstvo problémov a šťastie sa čoskoro bude usmievať;
 • Vidieť malé mláďatá je pre vás nečitateľnosťou u kolegov a priateľov.Niekto sa ti snaží ublížiť, ale ani si nevšimneš jedného podielu chytrosti a dôvtipnosti týchto ľudí.

Vydatá dáma by mala mať pocit, že ponorka je blízko, ale nevidieť - byť zaplnená intenzívnou žiarlivosťou a hnevom.Nedôvera jeho vernýchprinesie do vášho života nesúhlas a úzkosť.Pochybnosti o jeho vernosti však nebudú zbytočné.Intuícia vás nezklame, niekde to číhajúce zvádzanie, ktoré čaká na správny okamih na smrteľné sústo.

Had mu nasadil na krk

Pre človeka môže byť snová zmija interpretovaná dvoma spôsobmi - všetko záleží na jej umiestnení smerom k vám a na vašom postoji k nemu.Ak agresívne prská, hádže sa a snaží sa uhryznúť, znamená to, že nie všetko je v poriadku vo vašom živote v práci, v rodine alebo v priateľských vzťahoch.Pretože to v prvom rade charakterizuje negatívnu stránku vzťahu: klamstvá, zrada a zrada.

Nálada tohto cicavca odhaľuje správanie niektorých osobností vo vašom kruhu v skutočnom živote.Počas tohto obdobia ste ako magnet, ktorý priťahuje tých, ktorí vo vás vidia, možnosť niečoho chytiť, zbohatnúť na úkor vás.Snažte sa byť príliš otvorený, láskavý a veľkorysý s cudzími ľuďmi, to platí najmä pre ženy.Keď vidia vaše teplo, slabosť a mäkkosť, neustále hľadajú príležitosť, ako sa zohriať na hrudi.

Hladiť a dotýkať sa chladnokrvného domáceho maznáčika, ktorý sa vám teraz snaží zvoniť, je dobrým znamením, ak sa vám bude páčiť.Sen predpovedá sériu priaznivých udalostí, ktoré zmenia váš postoj.Budete mať nové spôsoby duchovného rozvoja, múdrosti, poznania svojej vlastnej bytosti.

Na čo slúži viper:

 • Plachtenie po pokojnej rieke vedie k úniku informácií dôležitých prerozvoj vášho podnikania.Ak snívate o veľkom - k strate zisku a straty;
 • Spí na slnku v začarovanom kruhu - stagnácia podnikania a života všeobecne.Kvôli drobným problémom a problémom ste si položili ruky a zobrali sa do kruhu, obávali ste sa posunúť vpred.To je spojené so skutočnosťou, že vám budú odpočítané z účtov v podnikateľskej sfére, prestanú si vážiť vaše profesionálne kvality a kompetencie a hodnotia iba vašu súčasnú nízku prácu;
 • Pohryznuté jedovatými zubami - hrozí zhoršenie chronického ochorenia alebo sa objaví choroba, ktorá sa vo vás už dlho skrýva;
 • Keď visí zo stromu ako lano, v živote bude viac negatívnych momentov.Ak sa jej nebojíte, prúžok problémov sa trochu pretiahne, ale môžete všetko prekonať;
 • Zranený a krútiaci sa - bude pokrývať rozhorčenie a nepochopenie ostatných.

V brlohu hada musíte byť vyšehradom.Autorove knihy snov

Gustov Miller

Ak chcete nájsť svojho obľúbeného kresla, ktorý je vášnivým človekom, v skutočnosti existuje veľká pravdepodobnosť, že bude lojálnym človekom, ktorému už dlho dôverujú všetky jeho tajomstvá a tajomstvá.Zabite cicavca - prerušte komunikáciu so zradcom, čím zastavíte únik dôležitých informácií.

Vidieť veľa zvlňovaných zmijí pod nohami - zažiť úzkosť a nervozitu v dôsledku menších problémov, ktoré konkurenti upravujú.A oni sa zahriali na hrudi - budete sa cítiť zhoršenie.Okamžite sa postarajte o svoje zdravie.

Vanga

Pozerať sa do očí a cítiť dotyk hada - nevyhýbajte sa komunikácii s pokryteckými aležiacich ľudí okolo vás.Kolegovia vás nemusia predstaviť v najlepšom svetle pred orgánmi, aby sa mohli sami potvrdiť.Obchodný partner pred vami skryje časť zisku s poukázaním na dodatočné náklady alebo výdavky.

Snový tanec vo sne môže znamenať triky a komplikácie nepriateľov, ktorí vás chcú odvrátiť od hlavnej situácie.Pokúste sa nepodľahnúť provokáciám, dôverovať komplimentom iných ľudí ani súhlasiť s pochybnými dobrodružstvami.

Sigmund Freud

Had má falický význam.Svižný a krútiaci sa - k aktívnym sexuálnym vzťahom, bohatému a rozmanitému intímnemu životu.V snahe chytiť cicavca, ktorý sa plazí od vás v diere - partner bude hľadať náklonnosť a potešenie z boku.

Spánková zmija - k poklesu vašej mužskej energie a následnej energii.Pracovné zaťaženie a stály stav stresu by sa mali odstraňovať ženským teplom a vášňou.