Vlastnosti a použitie kamenných kryštálov

Priehľadný šumivý kameň, ktorý sa vo svetle lúčil svojimi tvárami, bol vždy ocenený.Kamienok je kameň so starodávnou mystickou históriou.Je to magický nástroj veštcov a liečiteľov, kúzelníkov a čarodejníkov.Určili budúcnosť skrze neho, videli minulé udalosti.Trblietavé tajomstvo skalného kryštálu je fascinujúce: môžete pozorovať kameň celé hodiny.Aké ďalšie vlastnosti má magický minerál?

Opis

Kamienok je známy už od staroveku, po prvýkrát sa nachádzal vysoko v horách.Ľudia verili, že minerál nie je nič iné ako kúsky mrazeného ľadu, ktorý sa neroztopil.Pretože ľad získal stabilné vlastnosti, považoval sa za magický a pripisoval mu najúžasnejšie vlastnosti.Náhrdelník z krištáľu môže skutočne vychladnúť v akomkoľvek horúcom prostredí a zbaviť jeho vlastníka upchatia - je to dôsledok odolnosti voči extrémnym teplotám.Moderní vedci stále nedokážu odhaliť nejaký záhadný minerál.

Minerál sa klasifikuje ako polodrahokamy, je kremeň.Kryštál je buď čisto biely alebo viacfarebný.V závislosti od farby sa kameň nazýva inak:

Schopnosť horninového kryštálu pretekať všetkými aspektmi na slnku spôsobuje, že vyzerá ako diamant, a preto ho starí Európania nazývali českým diamantom.Tvrdosť minerálu je tiež veľmi vysoká, čo ho ešte viac približuje charakteristikám diamantu.Podľa legendy pili olympijské nebeské víno iba z krištáľových pohárov.A podľa presvedčenia Scythovcov je majiteľovi nádherného minerálu zaručené splnenie akejkoľvek túžby, pretože tento kameň poskytuje spojenie s bohmi.

V období cisárovnej Veľkej Británie boli obzvlášť obľúbené chlpaté kamenné kamene, ktoré sa striedali so zlatými niťami.Vedieť, že ich nosili ako talizmany, priťahovali lásku opačného pohlavia.Chlpatý muž bol uctievaný ako kameň bohyne Venuše a nazýval ju „šípy Cupida“.Pozrite sa na fotografiu toho, ako vyzerajú malé vlasy:

Existuje ďalšia úžasná vlastnosť magického minerálu - skladovanie mlieka v prsníku dojčiacej matky.Preto sa nosí náhrdelník z bieleho priehľadného kameňa.

Magické vlastnosti

Starovekí alchymisti boli presvedčení, že pomocou skalného kryštálu dostane planéta Zem z vesmíru dôležité informácie.Oracles a fortune tellers zvykli dodnes používať krištáľovú guľu na konfiguráciu na čítanie informácií o minulých a budúcich udalostiach.To je cez krištáľovú guľu, že veľa vidiaci sa učia tajomstvá o živote osoby alebo celej planéty.

Rytieri templárskeho rádu tak vysoko oceňovali vlastnosti kryštálu, ktoré mali.priaznivý účinok na osobu, ktorá implantovala častice minerálu do pokožky.To pomohlo získať jasnosť myslenia, vysokú koncentráciu pozornosti a presvedčivú reč.Tibetský Lamas používa magický minerál na aktiváciu a otvorenie „tretieho oka“ - na jasnozrivosť.

Moderná psychika používa na dokončenie vynaloženej energie hexagonálny hranol kryštálu: na to stačí držať artefakt vo svojich rukách niekoľko minút.A aby ste sa zbavili negatívnych emócií, musíte ich preniesť do minerálu a držať ho v rozdávajúcej ruke.Potom sa kameň očistí pod tečúcou vodou tak, aby prenášal informácie.

Drusu (surový kryštál) sa umiestni do domu, aby sa vyčistila miestnosť negativity.Obvinený z pozitívnych emócií, kúsok kryštálu na dlhú dobu prekladal daný program do okolitého priestoru.Druze sa tiež čistí tečúcou vodou.A aby bol kameň nabitý prospešnou energiou prírody, je udržiavaný deň na slnku.

Krištáľová lebka, ktorá je predmetom hľadania mnohých záhad minulosti a súčasnosti, má tajomné vlastnosti.Predpokladá sa, že tento artefakt má zvláštnu vlastnosť na zachytenie jemných vibrácií vesmíru a prostredníctvom neho môžete objaviť mnoho tajomstiev.Krištáľová lebka môže tiež zachytávať a prenášať kozmické frekvencie, pomocou ktorých môžete dosiahnuť silu.Lebka však ešte nebola nájdená.

Psychici varujú, že u ľudí s nevyváženým charakterom, ktorí sú náchylní k podvodom,Nemôžete ho nosiť - môže to spôsobiť nekontrolovateľné halucinácie.Existujú aj také magické vlastnosti kryštálu - na posilnenie vnútorných vlastností osoby spojenej s víziami.Preto by ste mali byť opatrní pri výbere záhadného kameňa.Krištáľovo vyvážené pomáha ľuďom zbaviť sa nočných morí a nájsť dobrý nočný spánok.

Terapeutické vlastnosti

Kryštál sa široko používa v liečebných postupoch na čistenie a liečenie aury a tela.Kameň sa používa ako talizman alebo ako liečebný nástroj pri lithoterapii.Jedinečné čistiace vlastnosti minerálu už veda potvrdila - má antibakteriálne a antiseptické vlastnosti.

V staroveku boli rany ošetrené kryštálom: naniesli minerál tak, aby ním prenikali slnečné lúče.Slnečný lúč prechádzajúci cez hranol kameňa zvýšil jeho schopnosť ničiť baktérie.Pramenitá voda, vyliata do krištáľového pohára a umiestnená pod lúčmi slnka, získala liečivé vlastnosti.

Ak je potrebné znížiť teplotu v zapálenom orgáne alebo odstrániť modrinu, použite kamienok.Vďaka svojej schopnosti vždy zostať v chlade, môže tento minerál nahradiť terapiu ľadom.Ďalšou úžasnou vlastnosťou kryštálu je všimnúť - zmierniť nespavosť.Ak položíte kameň pod vankúš, zabezpečí sa zdravý spánok.

Rauchtopaz v Tibete sa považuje za kameň Budhu.Pri liečení sa minerál používa na čistenie myšlienok, upokojenie psychiky.Je to kameň pokoja a duchaharmónie.Ak dáte pod vankúš kameň, môžete vidieť úžasné sny.

Citrín sa používa na dobrú náladu, dobrú náladu a telo.Tento slnečný kameň dodáva optimizmus a vitalitu, odstraňuje toxíny z tela a normalizuje činnosť žalúdka.

Ružový kryštál poskytuje absolútne zdravie.Kameň chráni svojho majiteľa pred negatívnymi účinkami, posilňuje auru a čistí ju.

Black Morion zmierňuje bolesti hlavy, posilňuje svaly a kosti, harmonizuje metabolické procesy.Nemôžete však vždy nosiť kameň - má silný deštruktívny účinok a môže viesť jeho majiteľa k depresii a skleslosti.

Na prstenec sa na ochranu pred chladom a mrazom používa kryštál.Majiteľovi talizmanu nehrozí najstrašnejšia zima a zima.

Krištáľové a znamenie zverokruhu

Minerál sa veľmi dobre hodí pre znaky pod záštitou ortuti - Panna a Blíženci.Kameň pomáha sústrediť sa a zvyšuje schopnosť ovládať veľké množstvo informácií.Blíženci by mali nosiť rauchtopaz a Panna by mala nosiť priehľadný drahokam.

Krištáľ Aries pomáha byť zdržanlivejší a trpezlivejší, umožňuje nadviazať a udržiavať kontakty s ľuďmi - odporúča sa nosiť citrín.Crystal tiež pomáha iným ohnivým znameniam ochladzovať ich zápal a byť viac zdržanlivý a rozvážny.Minerál má priaznivý vplyv aj na také vlastnosti, ako je húževnatosť a tvrdosť, pretože jeho kryštalická štruktúra je podobná diamantu .

Transparentnékameň sa odporúča nosiť vodoznaky - Ryby a Rakovina.Rauchtopaz je vhodný nielen pre Blížencov, ale aj pre Strelca s Kozorožcom.Citrín sa odporúča do Leo, Váhy a Vodnára.Ružový kameň je talizmanom Býk.Pomáha im dosahovať zisk a rozvíjať tvorivé schopnosti.