Vlk sníval: nuansy interpretácie spánku v rôznych knihách snov

Skúsení poľovníci vedia, čo to znamená stretnúť sa s vlkom na ceste.Aký hrôza a strach sa dá zažiť.A čo znamená vlk v snoch?Aký je sen tohto sprisahania, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Vlci nie sú chytení rasou, ale trikom

Vlk je symbolom slobody, nezávislosti.Nemá prístup k výcviku a nemá tendenciu stať sa domácim miláčikom.Držiac sa svojej smečky, je spravodlivý a oddaný svojej rodine a deťom.

V starovekej filozofii bolo toto zviera podriadené vojnovému bohu, ktorý zosobňoval vojenskú zdatnosť a česť.Zároveň je to v niektorých kultúrach obraz nepriateľa, smrti a strachu.V akejkoľvek bitke vyjde buď víťaz alebo zomrie.

Stretnutie s vlkom môže varovať spiaceho muža pred mocnými a mocnými nepriateľmi a odvádza ho od krutosti a zrady ľudí.Na druhej strane, tento predátor poukazuje na hlboký potenciál a vôľu snílka - odvahu, pevnosť a neotrasiteľný charakter.Predpovedá situácie, v ktorých ukazujete a hodnotíte svoju schopnosť prežiť a uspieť v živote.

Táto šelma sľubuje šťastie ženy pre slabšiu polovicuľudstva.Keď bol zvyknutý žiť v rodine a starať sa o seba, nikdy neurazil vlka a mláďatá.Vlci nepoznajú takého zlozvyka ako cudzoložstvo, zostávajú verní kamarátovi.Nejedia ani mrkva, uprednostňujú iba čerstvú korisť chytenú samu od seba.Pre spiaceho je to tiež znak čistoty, slušnosti a spoľahlivosti budúceho vyvoleného.

Vlk živí zuby, líška chráni chvost

Šťastné sú ženy, ktoré snívajú o vlkov - spravodlivé a ambiciózne, za normálnych podmienok nikdy nedovolí uraziť slabších.A je vždy pripravený pripojiť sa k bitke na obranu a ochranu svojej rodiny.Preto, bez manželstva, to sľubuje výber verného životného partnera, s ktorým bude dlhý a šťastný život.

V prípade vydatých žien takýto sen opäť dokazuje oddanosť a lásku manžela /manželky.

Uvidíte sa uprostred nepriateľského stáda - máte nepríjemný pocit na novom pracovisku, vaši kolegovia sa vás nesnažia podporiť, ale naopak, preveria vašu kompetenciu a profesionalitu.

Bez ohľadu na to, ako živí vlka, pozerá sa do lesa

Vlk, ktorý zosobňuje mužský princíp, je zaslaný snívateľovi ako znak skúšky pevnosti.,Počas tohto obdobia svojho života človek podvádza svoju náladu a upokojuje svoju túžbu po polygamii, usiluje sa o domov a chutné večere.

Snívalo sa mi, ako si z vašich rúk nakŕmite dravého dravca - potlačíte tie ťažké okolnosti, v ktorých sa teraz nachádzate.Ak ste v konflikte s kolegami alebo nadriadenými, v hádke s milencom, uspejetena vyhladenie ostrých rohov vzťahov sami, vďaka vašej citlivosti, pozornosti a slušnosti voči ľuďom.

Agresívny balík vlkov, ktorí ťa sledujú - v skutočnosti znamená prenasledovanie vládnych úradníkov, daňových úradov alebo veriteľov.Vaše pokusy o ich odstránenie budú zbytočné.Je lepšie robiť ústupky a dohodnúť sa na vzájomne výhodných podmienkach.

Čo iného ešte sľubuje stretnutie s vlkom:

  • vidieť s bielymi vlasmi žiariacimi na slnku - pre skoré manželstvo sa niekto páčil a zaplňovaltvoja duša.Manželstvo s snúbencom sľubuje stabilitu a vzájomné porozumenie;
  • čierna farba - predzvesť bezprostrednej choroby alebo vážnej choroby;
  • ​​
  • chytiť a chytiť - preukázať svoju silu a obratnosť, uspieť v podnikaní;
  • kŕdeľ, ktorý prechádza okolo - k stratám a finančnej nestabilite;
  • kill - odhalí zákerný plán;
  • cítiť sa v topánkach hladného zvieraťa - v skutočnosti cítiť silnú túžbu a vášeň pre niečo.Môže to byť závislosť od alkoholu alebo drogová závislosť.

Pre obchodníka, sen, v ktorom vlk sleduje stádo oviec z kopca, sľubuje silu a zdravie pri prekonávaní všetkých hmotných problémov a životných porúch.Ak chcete vyhrať, nemáte dôveru v seba a svoje vlastné šťastie.

Vlk v ovčím oblečení sa nebude schovať.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Vášeň zvierat šelmy, nezávislosť, sú zosobnené mužským charakterom.Pre mladého muža - to je znak jeho temperamentu a vášne.Ste pripravení vybrať si priateľku života na dlhú dobu, ale totobudúca únia bude silná a trvalá.

Pre ženu takýto sen prinesie stretnutie s autoritárskou a tvrdou osobou.Ukáže vám pocit vlastníctva, ale bude sa starať a venovať sa.Útek od vlka sa vzdáva vzťahov.Možno, že milovaný prejaví zdržanlivosť, agresiu a žiarlivosť, a tým zničí vaše pocity.

Nostradamus

Čierny agresívny predátor je znakom krutého a predstaveného vodcu.Táto osoba môže pre bežných ľudí priniesť veľa problémov a bolesti.A ak ho kŕmite, znamená to dohodnúť sa na vzájomných výhodách a mierovej existencii.

Wang

Negatívny výklad sľubuje osamelého vlka alebo skupinu hladných vlkov.Toto je varovanie pred podvodom a zlom od ľudí, ktorí vám závidia.Pokúsia sa vás okradnúť o vašu pohodu a stabilitu.

Rodina s mláďatami vlkov sa zmieňuje o chorých, ktorí sa skrývajú pod rúškom vašich priateľov, podobne zmýšľajúcich ľudí, príbuzných.

Lov dravcov - v skutočnosti prinesie víťazstvo nad chamtivosťou a nečestnosťou konkurentov.

Gustov Miller

Vlk vo sne je človek, ktorý je voči vám nepriateľský a čelí silnej bitke.Môže sa stať vaším kolegom alebo vodcom, ale zároveň môže byť zradcom vyslaným konkurenčnou stranou.Víťazstvo zvieraťa znamená koniec konfrontácie vo váš prospech.Možno po všetkých udalostiach na vás čaká kariérny rast.

Počuli sme vytie - bude možné vyhnúť sa otvorenému konfliktu a ohrozeniu záujmovvo svojom podnikaní tým, že zabránite machináciám chorých.

David Loff

Osamelý vlk odhaľuje duchovné trápenie spiaceho človeka, nepochopenie ostatných, pocit beznádeje a túžby.Ak sa dravec uhnízdil v balení, nájdete so sebou samú seba a dosiahnete emocionálnu dispozíciu blízkych.

Biela farba šelmy označuje vzhľad patróna na vašej ceste, ktorý je schopný v ťažkých časoch chrániť a dá vám dôveru.Je pripravený vás sprevádzať životom.

Yevgeny Tsvetkov

Tlmočník definuje taký sen ako začiatok konfliktu, ťažkosti a nedostatok materiálnych prostriedkov.Výraz „hlad ako vlk“ bude vhodné použiť vo vašom prípade určitý čas.Smrteľnosť udalostí môže viesť k vášmu morálnemu a fyzickému vyčerpaniu.Nebudete schopní vyriešiť ani naliehavé problémy.A bude to viac výdavkov ako príjmov.

Negatívnemu výkladu sa možno vyhnúť iba vtedy, ak si vlk predstaví so svojimi šteniatkami.To sľubuje vyhnúť sa finančnej prekonať alebo prekonať finančnú a duchovnú krízu.K vám domov príde hojnosť, radosť a stabilita.