Vo sne, biela mačka: interpretácia rôznych kníh snov

Domáce zvieratá boli kedysi hodnotené iba pre výhody, ktoré priniesli osobe.Dnes domáce mačky a psy v nás spôsobujú také úprimné a silné pocity, ktoré k nám niekedy prichádzajú v snoch.Aký je sen o bielej mačke, ktorú poznáme v knihách snov.

Obsah
  1. Milé slovo a mačka je potešená
  2. Dámske radosti z bielych chumáčikov
  3. Mužský pohľad na triky pre mačky
  4. Gourmand mačka pred rybami, ale ja nechcem ísť do vody.Autorove knihy snov
  5. Sigmund Freud
  6. Gustov Miller
  7. David Loff
  8. Nostradamus
  9. Evgeny Tsvetkov
Dobré slovo a mačka sú pekné

Biela mačka je pôvabným a pôvabným symbolom hlbokého a intuitívneho vedomia.Dobré znamenie pre tých, ktorí sa usilujú byť nezávislí, inteligentní a pozorný.Biela mačka sľubuje mužom dar predvídania a rozlišovania a ženy - zmyselnú krásu a mazanosť mysle.

Katman pre snílek je druh majáka, ktorý ukazuje smer alebo varovanie pred bezprostredným nebezpečenstvom.Biela farba predstavuje prázdnotu, hmlovinu nádejí, čisté vrecká nezaťažené peniazmi.Preto nás biela mačka často pripravuje na testy a stres.

Dámske radosti z bielych chmýří

Biele zviera je pre ženu symbolom skrytej hrozby blízkej a drahej osoby, ktorá je zvyknutá dôverovať životu.Váš pán bude najprv vyzerať ako veľmi sľubný a spoľahlivý partner, alekeď odhalíte fakty svojej pochybnej minulosti, budete v ňom veľmi sklamaní.

Vizuálne biela našuchorená mačka v skutočnosti pre mladú dámu ukazuje vašu nečitateľnosť v randení.V prvom rade venujete pozornosť vzhľadu, ale je to veľmi klamlivé.Aj najroztomilejší ľudia môžu byť peknými podvodníkmi alebo predstaviteľmi rôznych zakázaných sekt.

Hladať nadýchaného miláčika niekoho iného v náručí - na ťažkosti z vašej dôveryhodnosti a otvorenosti voči ľuďom.Niektorí z vašich kolegov s vami správne manipulujú a premieňajú vaše úspechy na svoje vlastné zásluhy.A nevidíte žiadne svoje vlastné vyhliadky ani povzbudenie zo strany manažmentu.

Snívať vo sne mnohých bielych krás, ktoré sa jemne potulujú okolo vás - v skutočnosti to znamená, že pociťujú závraty z úspechu predstaviteľov opačného pohlavia.Táto bezohľadnosť však vedie po ceste chaosu a nepokojov v intímnych vzťahoch.Pokúste sa ovládať a vrátiť sa k svojim starým morálnym zásadám.

Nezosobášená dáma krotí divú mačku bez domova, sľubuje, že nájde skutočného priateľa v skutočnom živote, ktorý ju zmení k lepšiemu.Vďaka tomuto prepojeniu môžete zmeniť vzhľad, zmeniť svoju postavu a dokonca aj svoje bydlisko.Neboj sa riskovať, bude to pre teba prospešné.

Mužský pohľad na triky mačiek

Vzhľad pôvabnej bielej mačiatka pri nohách u človeka predznamenáva stretnutie s krásnou, nezávislou, ale veľmi frivolnou osobou.Bez ohľadu na to, ako to vyskúšate úplneaby zvládla, vždy zostane so svojím názorom a bude konať z vlastnej iniciatívy.

Tvrdému a syčiacemu zvieraťu snívalo - znamenie odchádzajúcej hrozby od vašich konkurentov, ktorí mohli uniknúť do vášho tímu vo forme najatých pracovníkov.A teraz vás sledujú očami vašich podriadených, zisťujú všetky plány a okamžité vyhliadky.

Sledovanie umývacej mačky - podľa očakávaní dobrých a dlho očakávaných hostí.Vaše stretnutia budú prínosom pre vás v duchovnom pláne aj pre všeobecne prospešné podnikanie.

Videli sme, ako zviera loví myš - máte nepríjemné, nepokojné a neradostné obdobie.Ak sa pokúsite vytvoriť spoločnú obchodnú schému, opravíte chyby druhých ľudí.Ale vaša výdrž a vytrvalosť budú mať prednosť pred radom problémov.

Biela mačka prešla cestou - ste na ceste k hmlovine vašich nápadov a cieľov.Buď sa pokúste pomôcť vyriešiť problémy iných ľudí, alebo zmeniť svoje vlastné plány.Nemajú teda jasnú životnú pozíciu.

Hladenie šepotovej bytosti do lona znamená zahriať veľmi mazaný, pokrytecký a nečestný človek vo vašom prostredí.Táto žena sa vo vás snaží dôverovať a vyzerá ako priateľka, ale v skutočnosti ju iba okolo obchodného záujmu vedie.

Sledovanie, ako mŕtvica vášho syna pohladí jeho mačiatko, je znamením, že keď sa ožení, bude milovať svoju manželku.Manželstvo bude šťastné a dlhé.

​​

Zástupca mačky chytil myš a ukazuje ti - sen o tvojej márnosti, ktorý premôže tvoje ego.Naozaj máte radi lichotku a komplimenty, ktoré sú vám adresované, aj keď sú úprimné.Dávajte pozor, aby ste nestratili náladu.

Lakoma je mačka pred rybou, ale nechcete ísť do vody.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Biela mačka symbolizuje zvýšenú vzrušivosť, hyperaktivitu, plodnosť a zmyselnosť.Takéto sprisahanie hovorí snívateľovi o jeho túžbe vyhrať čo najviac žien.

Ak máte mačku, ktorá je dobre upravená a veľmi láskavá, zdôrazňuje to vašu sexuálnu príťažlivosť pre opačné pohlavie.Nakŕmte a ťahajte svoju kundu - v skutočnosti snívate o intimite s veľmi mladým partnerom.A ak vás zviera poškriabalo - snívate o sexe s prvkami masochizmu.

Gustov Miller

Sníval som o zvieratách, ktoré sa na vás ponáhľajú a poškriabajú - očakávam v práci ťažkosti.Útoky a závisť vašich kolegov negatívne ovplyvnia výsledok vašej práce.Niekto sa snaží poškodiť vašu povesť a ukradnúť príspevok.Ak odídete nahnevanú mačku, môžete prekonať prekážky a ďalej posilňovať svoju pozíciu na obsadenom mieste.

Ak sa stretla tenká, špinavá mačiatka - zlá správa o chorobe príbuzných alebo priateľov.Zviera zastavilo vašu cestu - choroba sa rýchlo pustí a priateľ sa uzdraví.

Pre ženu, ktorá vidí pôvabnú nadýchanú peknú mačku, jej sľubujú chytro rozmiestnené siete.Niekto sa vás pokúsi oklamať, aby okradol majetok a peniaze.Buďte opatrní a ostražití, teraz viac ako kedykoľvek predtým potrebujete zdravý rozum adiskrétnosť pri náhodných stretnutiach s pochybnými nápadníkmi.

David Loff

Vzhľad tohto zvieraťa dáva snílek dar nahliadnutia.Po takomto sne môžete bezpečne dôverovať svojej intuícii a vnútornému hlasu.Môže tiež symbolizovať vašu túžbu po okultných vedách a čarodejníctve.Budete sa chcieť pozrieť do budúcnosti a pokúsiť sa tam niečo zmeniť.Je rozumné vnímať všetko ako koníček a nie z neho robiť cieľ života.

Nostradamus

Mačka je zosobnením zlých kúziel, čarodejníc, pohodlia domova, veľa šťastia.Ak chcete vidieť zástupcu mačiek na ceste - k objaveniu sa vo vašom živote veľkého a múdreho človeka, ktorý vám prinesie veľa vedomostí, myšlienok, nápadov, otvorte oči do úplne iného sveta vedomia a bytia.

Yevgeny Tsvetkov

Žena nesľubuje silné rodinné šťastie, keď vidí bielu mačku, ktorú jej manžel hladí.Klamstvá a zrady môžu zaklopať na váš domov.Ak je mačka vyhnaná - pokušenia obchádzajú a rodina zostane priateľská a silná.