Vo sne jím mäso - ako ho správne rozlúštiť podľa kníh snov

Mäso, ktoré sa objavuje vo sne, môže mať veľa významov a jeho konzumácia je vždy vážnym a hlbokým symbolom, ktorého význam je zakorenený v staroveku, pretože ľudia tento produkt konzumovali od nepamäti.Ak chcete rozlúštiť tajný význam sna a zistiť, o čom sníva, stačí otvoriť knihu snov a deň predtým skontrolovať všetky podrobnosti o sne.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Creepy Dreams
 3. Ďalšie podrobnosti tlmočenia
 4. Miller's Dream Book
 5. Wangiho Dream Book
 6. Dream BookAesop
Všeobecná interpretácia

Význam obrázku videného vo sne do značnej miery závisí od toho, ako sa jedlo pripravené v snovom svete pripravovalo.

 • Nie je dobré znamenať jesť surové filé v nočnom videní.Takýto sen prináša tragické správy, zážitky pre milovaných, ťažké životné obdobie.Je možné narušiť plány, smútok a zlyhanie.
 • Mali ste jedlo s uvareným mäsom?V prípade chorých predstavuje táto značka uzdravenie a pre zdravých ľudí - posilnenie finančnej stability a zvýšenie ziskov.
 • Jesť vyprážané mäso vo sne naznačuje, že snílek sa často podriaďuje vôli ostatných, nežije podľa vlastného názoru.Iný výklad sľubuje nepoctivé činy, hriechy.
 • Jedzte mäso krvou - symbolom fyzickej a duchovnej sýtosti.Možno choroba ako samotný snílek a jeho blízki.

Jeden výklad jeinterpretácia obsahu tuku v jedle:

 • chudé beztukové mäso sľubuje potrebu a chudobu, pokles
 • Tukový kúsok z filé predpovedá veľa sníva

Strašidelné sny

Tak strašidelný a odporný sen, v ktorom mal snílek šancu jesť ľudské mäso, sa nečuduje.Omény, ktoré sme dostali, sú v tomto prípade priaznivé - naznačujú príjemnú cestu v blízkej budúcnosti, svetlú životnosť.

Ďalší strašidelný sen, v ktorom sa človek zjedol, sľubuje stratu majetku.Pre ženu je takým nočným videním stelesnenie rozpusteného života, ktoré v skutočnosti vedie.Z pohľadu esoterikov je jesť mäso predstaviteľov svojho druhu vo sne pochopením tajných poznatkov v skutočnosti.

Ďalšie informácie o interpretácii

Mäso konzumované vo sne nie je nevyhnutne jediný kus svaloviny.Môže sa variť vo forme misky.Interpretácia nočného videnia závisí tiež od toho, čo presne leží na tanierovom tanieri:

 • Guláš - nezávislosť, zaslúžené a nie ľahké získať
 • Údené mäso - malý, ale príjemný tok peňazí
 • Kus pečený v rúre - našťastie pri komunikácii s blízkymi ľuďmi
 • Varené bravčové mäso - na poruchy gastrointestinálneho traktu
 • Šunka - stretnutie s bohatým príbuzným
 • Bacon - nízka sebaúcta, nekonzistentnosť s vlastným ideálom
 • Lahôdky - šťastné dokončenie myšlienky, skutok
 • Klobásy- na hojnosti, pohodu
 • Klobásy - k radosti a zábave
 • Klobásy - náhla udalosť
 • Rezne - úspešné a odsúdené na šťastné manželstvo

V reálnomživot, nikto si nevyberá výrobky náhodou - každý uprednostňuje mäso určitého zvieraťa, počnúc stravou alebo preferenciami vkusu.Tí, ktorí náhodou zjedia mäso vo sne, by pri výbere výkladu mali zvážiť aj to, ktorého mäso jedli:

 1. Jedzte kuracie mäso - dobré znamenie, ktoré prináša úsmev šťastia, zvýšenie rodinného alebo osobného rozpočtu, šťastiev podnikaní.Podľa inej verzie taký sen predstavuje osobu, ktorá prijíma dary.
 2. Jesť bravčové mäso - na letargiu a nevoľnosť, na progresiu choroby, ak existuje.Oplatí sa odpočívať, prispôsobovať si stravu a starať sa o svoje zdravie.
 3. Nádherné znamenie a vynikajúce znamenie - vo sne je hovädzie mäso.Takýto sen sľubuje nástup nekonečného šťastia v každom životnom pláne - od romantických vzťahov po prácu a podnikanie.
 4. Alarmujúcim zvonkom je jesť ťavie mäso.Ak sa snílek chystá na výlet, mali by ste si dať pozor na exotické ochorenie.

Miller's Dream Book

V interpretácii tejto snovej knihy nie je konzumácia mäsa celkovo najpriaznivejším symbolom.Ak dievča videlo taký sen - v reálnom živote, na ceste k jej cieľu, stretne sa s nenápadnými, a teda neočakávanými ťažkosťami a prekážkami.Ak bolo mäso, ktoré snívala, uvarené, jej senbude vykonávaný outsiderom.

Surový produkt má nepriaznivú životnosť, ťažkosti a neúspechy.Možné zážitky pre rodinu a priateľov.

Dreamwright Wangi

Zlým znamením je mäso tmavo červenej farby.Predstavuje vážne ochorenie, vážne ochorenie.Sen, v ktorom ste museli jesť mäso divého zvieraťa, tiež nie je dobrým znamením.Predpovedá človeka, ktorý vidí taký sen, zlyhanie, ťažkosti a problémy.Možná strata majetku alebo smrť blízkej osoby.

Oveľa pozitívnejším symbolom je jesť mäso, ktoré nie je známe chuti.Predstavuje svetlú životnosť a odstraňuje ťažkosti a problémy.

Narušuje sa sen, v ktorom cudzinec pozýva snílka, aby sa správal s trhavými - to znamená, že v skutočnosti sa zlí duchovia snažia zmocniť duše spiaceho človeka.

Aesopova vysnívaná kniha

Podľa tejto vysnívanej knihy je konzumácia surového produktu zlá správa, ktorú bude ťažké vnímať.Nasleduje nepríjemné obdobie života plné problémov.Je možné, že sa musíte starať o ľudí z vášho bezprostredného prostredia.

Mäso s tenkými kosťami je často snom mnohých prázdnych problémov, s ktorými sa bude musieť zaoberať, a leží na strane chamtivého mazaného človeka.