Vo sne - predpoveď rôznych populárnych kníh snov

Niekedy sa nám naše sny zdajú čudné a niekedy nie celkom príjemné.Možno by ste to nemali ignorovať, ale skôr by ste sa mali pokúsiť nájsť vysvetlenie takýchto vízií.Prečo svinstvo, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Vo sne, čo iného očakávať odpredpovede
 3. Autorské knihy snov
 4. Gustov Miller
 5. Gustov Freud
 6. Evgeny Tsvetkov

Všeobecná interpretácia

Spánok vo sne je často známkou dobrej zmeny.Je spájaný s peňažnými tokmi, víťazstvom pri riešení majetkových sporov a dedičstvom.Defekačný akt môže predstavovať protest proti nátlaku a vplyvu oprávnenej osoby.Niekedy to odráža rozhodnosť snívateľa alebo jeho agresiu namierenú proti súperovi.

Stolička v pohodlných a príjemných podmienkach vo sne je spojená s pokojným životným obdobím, pocitom bezpečia a dôvery v ostatných.Práca v tejto chvíli nie je zaťažená zložitými vecami, problémami a starosťami.Pri niektorých interpretáciách sa hovno umiestni do útulnej toalety - v skutočnosti to má súvisieť s vlastníckymi právami as majetkom.

Cítiť nutkanie, ale nikdy ísť na toaletu - v skutočnosti je to skôr vyhradená a zlá osoba.Toto charakterizuje tvrdohlavosť spiaceho muža.Osoba, ktorá snívala o takom pozemku, sa bojí, že stratí svoj nadobudnutý majetok, je oklamaná ženou alebo sa stane podvodníkom podvodníkov.

Mal senzažívacie ťažkosti a neschopnosť udržať niečo v sebe - to zosobňuje nezaujatosť osoby, jej altruizmus a schopnosť reagovať.Takáto osoba nikdy neprejde zármutkom alebo problémom niekoho iného.Častá hnačka a pocit nepohodlia odrážajú depresiu, bezmocnosť a bezmocnosť spáča.Možno nastala situácia, že nie ste schopní ovládať a kontrolovať.Môže to byť sprevádzané strachom a neistotou v súvislosti so zvýšenými požiadavkami na ostatných okolo vás.

Pre podnikateľa usadiť sa v kancelárii riaditeľa znamená vyhlásiť svoje práva a nároky, ktoré sa mu nahrali.Získali ste odvahu, odvahu čeliť vodcovstvu.Nebojíte sa hrozby prepustenia, straty zamestnania.Je dôležité, aby ste splnili svoje požiadavky.

Pokazat sa vo svojej vlastnej posteli - v skutočnosti stal iniciátorom konfliktu s príbuznými a priateľmi.Predĺžené hádky s príbuznými môžu vzniknúť na základe majetkových sporov, dedičstva alebo zdroja celkového dodatočného príjmu.

Cítiť veľkú úľavu po pohybe čriev znamená uskutočniť komplexný projekt, ktorý si vyžiadal veľa peňazí, úsilia a času.V inej interpretácii to môže znamenať, že sa zbavíme niečoho zbytočného, ​​čo už dlho zaťažuje tvoju existenciu.Môže to byť preukázaný zlý zvyk, zastarané vzťahy, práca, ktorá neprináša veľa príjmu.Okamžik, keď všetky zbytočné a nedôležité okolnosti života opustia neodvolateľne.

Vstúpiť do svojich vlastných črevných pohybov -skvelé znamenie.To sľubuje priaznivú zmenu vašej finančnej situácie.Je vysoká pravdepodobnosť dosiahnutia neočakávaných ziskov, splácania dlhu, prijatia dedičstva alebo veľkej výhry.Ľahké peniaze nemusia zostať vo vašej peňaženke, ak ich včas neinvestujete do sľubného projektu.Dobrý čas investovať.

Ak chcete cítiť nutkanie, ale nenájdete miesto na toaletu, odráža to zmätenie sníva v neznámom prostredí.Nie ste flexibilní na zmeny, konzervatívny na rôzne zmeny.Zmena scenérie, miesta bydliska, práce spôsobuje šok, pocit neistoty a strachu.Prijať niečo nové znamená zmeniť budúcnosť k lepšiemu.Pokúste sa nájsť pozitívne okamihy za navrhovaných okolností a život sa bude zdať oveľa príjemnejší a zábavnejší.

Sledovanie hovna šéfa je dobré znamenie.Získate vysokú mieru dôvery.Po umiestnení vodcovstva získate nové postavenie a zodpovednosti, ktoré si budú vyžadovať veľkú časť zodpovednosti a pozornosti.

Ak chcete splniť sen, čo iného sa dá očakávať od predpovede

 • snívali o bradavičnatom dieťati - začiatku priaznivej skupiny.Poponáhľajte sa vyriešiť všetky problémy a vyriešiť nahromadené problémy;
 • dieťa šíri výkaly pozdĺž stien bytu - v skutočnosti čaká na príjemné a vrelé stretnutia s príbuznými a priateľmi;
 • dieťa plačelo a plakalo - pripravte sa na ťažkosti pri riešení problémov.Na zmenu života budete potrebovať maximálne úsilie.okolností;
 • sledoval, ako jeho vlastné dieťa ťahá výkaly do úst - v skutočnosti by ste mali venovať osobitnú pozornosť okruhu svojej komunikácie, naučiť sa obmedzovať obscénny jazyk a ovládať svoje vlastné negatívne výroky o blízkych;
 • Veľa ľudí sa počas defekácie ocitlo - je to odraz strachu snívateľa, že upadne do absurdnej a zvedavej situácie.Možno, že atmosféra a atmosféra, ktorá vás obklopuje, teraz nevyvoláva dôveru.Bojíte sa prejavovať nadmerné emócie, byť otvorený a priamy;
 • sníva o mnohých rôznych pohyboch čriev - nie je to príjemné sprisahanie, ale sľubuje veľká odmena za usilovnosť a usilovnosť.V okamihu, keď budete ocenení a veľkoryso odmenení.

Knihy snov autorov

Gustov Miller

Tlmočenie predpovedá príjem veľkých ziskov pre tých, ktorí sa vysnívajú vo sne.Snívateľ ľahko zmení svoj finančný stav aj pri najnižšej platenej pozícii.Dôvodom bude šťastná nehoda, vaša obratnosť a rýchlosť.Dôverujte svojej vlastnej intuícii, komerčnej žile a optimizmu.Nemali by ste riskovať peniaze, investovať do pochybných operácií.Môžete stratiť posledné úspory.

​​

Gustov Freud

Tento proces prediktora zahŕňa chamtivosť, pedantriu a intoleranciu snívateľa.Títo ľudia majú často problémy so sexuálnou aktivitou z dôvodu nedostatku stáleho sexuálneho partnera.Ak je snílkom človek, potom je pre neho ťažké udržiavať vzťah s potenciálompani zo strachu zo straty peňazí.Nemáte v úmysle minúť finančné prostriedky na toho, s kým chcete intimitu.Toto odpudzuje uchádzačov, čím vás zbavuje pravidelného sexu.

Evgeni Tsvetkov

Pre tých, ktorí sa obávajú rozvoja svojej kariéry, kecy v práci znamenajú, že sa ocitnete v pracovnej situácii, ktorú nemôžete zmeniť.Negatívne emócie a pocity platobnej neschopnosti môžu pridať vašu nespôsobilosť v určitých otázkach.Možno ste prevzali úlohu, ktorá si vyžaduje viac skúseností a iných kvalifikácií.Nepokúšajte sa vynútiť udalosti, v blízkej budúcnosti bude všetko rozhodnuté samo o sebe.