Vo sne sa pozrite z okna: interpretujte správne

Zvyk mnohých občanov nezavierať okná svojich bytov obohacuje život zvedavých divákov a iba okoloidúcich.Počkajte pár minút pred viacpodlažnou budovou a pred niekým pohľadom sa rozbliká kúsok života niekoho.Pozretie z okna v snoch tiež nie je neobvyklé.Prečo taký sen povedú vševediace knihy snov.

Nepozeráte sa celým oknom cez okno, všeobecný výklad je

Pozerať sa z okna je veľmi symbolický sen.Predovšetkým je to túžba objasniť existujúce problémy, dostať odpovede na súhrnné otázky alebo vidieť konkrétne riešenia.Takéto znamenie často prichádza k tým, ktorých situácia je naliehavá a existujú spôsoby na sebarealizáciu.

Okenné otvory môžu ukázať otvorenosť alebo izoláciu duše, charakterizovať správanie a úmysly osoby, pozíciu voči svetu okolo.Toto je podvedomé hľadanie cesty von, ako aj symbol duchovného utrpenia a sklamania.

Vzpomínajúc na podrobnosti a emocionálnu farbu sna, je možné podrobnejšie a presnejšie vysvetliť obrázok nočného deja.

Keď má žena otvorené dvere, cez okno nemôže nič vyliezť

Taký sen pre ženu predstavuje nádej, zmenu a začiatok nového životného obdobia.

Sledovanie otvorených roliet pred tým, ako sa zbavíte rodičovskej starostlivosti alebo ukončenia štúdia.Ste pripravení zostaviť svoju životnú stratégiu, ale ešte neviete, kde začať.Mať pocit, že čerstvý vzduch vstupuje do otvorených dverí, sa zbaví vplyvu niekoho iného, ​​čo vás neznesiteľne zaťažilo.Ste pokrytí množstvom dobrých zmien.

Oproti uzavretému okienkovému priestoru ide o vašu stagnáciu (stagnáciu) profesionálne aj vo vašom osobnom živote.Nesplnenie vašich starých úmyslov si pripomína samých seba.Pravdepodobne všetok váš čas trávia rodičovskými a domácimi prácami.Avšak úloha domácnosti v domácnosti už pre vás nie je výhodná.Pamätajte: všade existuje východisko, pretože sú tu dvere.

Iný výklad hovorí o vyvolenom, ktorý neodôvodňuje nádeje, ktoré ste mu položili.To spôsobí v duši pocit nevôle, zúfalstva a beznádeje.

Sedieť na okennom parapete a pozerať sa dolu je varovaním pred nebezpečenstvom z najväčšej hlúposti, z ktorej sa môžete stať obeťou.Tvoja bezohľadnosť a ľahkomyseľnosť ti zlomí život.Premýšľajte o tom a vyberte inú cestu.

Zamyslite sa nad rozbitým sklom v ráme - zosobňuje vaše osobné alebo rodinné frustrácie a hádky.Možno zrada partnera a následné hádky spôsobia rozlúčku s blízkym a drahým človekom.

Pozerať sa cez okná ostatných, okolo domu niekoho avidieť staré a nevzhľadné veci je zlyhanie projektu, na ktorom ste dlho pracovali tvrdo.Nepredpokladali ste všetko, vypočítali ste a teraz ste zistili fakty, o ktorých ste nevedeli.

V srdci muža nie je žiadne okno

Pre človeka je to spojené s východom a začiatkom niečoho.V niektorých interpretáciách je to spojené s narodením a smrťou.

Vidieť, ako vták bije oknom, je zlým znamením, ktoré poukazuje na vlastnú chorobu alebo chorobu príbuzného.

Otvorenosť priestoru a zaplnenie miestnosti čerstvým vzduchom, podobne ako v prípade ženského scenára, len dobrými zmenami a začiatkom nového cyklu.

Pozri správy o niekom, kto klope na rám z boku ulice.

Videl som, ako stojíte pri okne z farebného skla niekoho iného v bohatom dome - nepredvídané finančné náklady spojené s mrhaním a zradou imaginárneho priateľa alebo partnera.Súťažiaci vám prajú úplnú krachu.

Rozbité sklo v otvore okna znamená vaše psycho-emocionálne vyčerpanie, emocionálne utrpenie, sklamanie.

​​

Viditeľná ženská silueta za sklom predstavuje stretnutie s tajomným cudzincom.Dátum sľubuje, že bude romantický a príjemný.

Hovoriť so ženou oknom je známkou nedorozumenia s druhou polovicou.Nemôžete dospieť k spoločnému rozhodnutiu ani nájsť kompromis.

Uzatvorené okenice sú prekážkou pri riešení obchodných a finančných záležitostí.

Boh dá z okna autorské knihy snov

Sigmund Freud

Pozerať sa z okna znamenáodísť od partnera v skutočnom živote.Vaša izolácia a ticho zasahujú do harmónie s vašimi milovanými.Z intímneho hľadiska ste príliš komplexný a konzervatívny, nemáte od partnera dosť romantiky a nežnosti, ale neodvážite sa to povedať, pretože sa bojíte narušiť vzťah.

Rozjímanie o rozbitom skle v rámčeku nie je v sfére lásky dobre.Váš blízky vzťah je na pokraji chyby.

Gustov Miller

Pozeranie z okna vo sne sa interpretuje ako posol konca brilantných nádejí, sklamania, hľadania pravdy a asketizmu, odpoutania sa od svetského rozruchu.Je to, ako by zlý kameň zasahoval do vašich záležitostí - v súčasnosti sa môže vyskytnúť toľko nepredvídateľných problémov.

Yuri Longo

Sledovanie niečoho z farebného skla ukazuje vašu neistotu.Váš život je nudný a nezaujímavý, pretože si trochu ceníte.Rozvoj týchto vlastností pomôže vyhnúť sa použitiu iných pre vaše vlastné účely.

Snívalo sa mi, že sa pozerám na otvorenie a skákanie cez parapet - v reálnom živote odmietate počúvať názory niekoho iného, ​​iba to, čo považujete za dôležité.Vlastný názor je kvalitný, hlavnou vecou nie je ubližovať, ignorovať ostatných.

Ak chcete vidieť kľučku okna a pokúsiť sa ju otvoriť, aby sa uvoľnil cigaretový dym - v skutočnosti sa musíte naliehavo zbaviť zlých návykov a zlého vplyvu.

David Loff

Pozeranie oknami a rozjímanie nad tým, čo ste cez ne videli v skutočnom živote, nám ukazuje, aký by mohol byť svet.Môže byťzákerná alebo zavádzajúca, sklamaná alebo sľubná ochrana pred nepriaznivými úmyslami.Môže symbolizovať osobu alebo prostredie, v ktorom by ste chceli byť teraz.

Ak je situácia na opačnej strane rímsy nepriateľská vo sne, je načase prekonať svoje obavy a neistoty týkajúce sa zajtrajška.Takéto sprisahanie môže stále znamenať klamanie života a nevyvrátiteľnosť spôsobov.

Téma takýchto nočných vízií môže slúžiť ako začiatok prechodu z tohto sveta do druhého.Môže k tomu dôjsť pred dlhou chorobou alebo úrazom.Tento obraz je bežný u osôb zapojených do astrálnej projekcie a verí v nadprirodzené.

Evgeni Tsvetkov

Rovnako ako väčšina autor predkladá podobné verzie výkladu sna.Pozerať sa na ulicu je očakávaním zmeny, z ulice je túžba rozšíriť si svoje obzory, zoznámiť sa s niekým alebo s niečím zaujímavým;otvorené, otvorené okno - zbavenie vplyvu;praskliny v skle - netreba sa vzdávať, vzdať sa, zmieriť sa s okolnosťami.