Vo sne som si obliekla svadobné šaty: dekódovala podľa kníh snov

Sen o svadobných šatách sľubuje zmenu.Môžu byť pozitívne, môžu byť zlé - v závislosti od podrobností, ktoré sprevádzajú víziu.

Obrázok svadobných šiat, ktoré sa objavujú vo sne, znamená spoznať nových ľudí alebo výhodnú ponuku, ktorú vám neunikne.Ale veľa záleží aj na detailoch, ktoré boli odhalené vo sne - takže ak ste videli zjavné poškodenie oblečenia (porezanie, špina atď.), Budete mať vážne problémy.Niektoré vízie môžu znamenať rýchle manželstvo, iné udalosti týkajúce sa vášho osobného a rodinného života.Existujú prípady, keď také sny znamenali vznik nových známych a príležitostí.

Sen môže neskrývať zvlášť radostné a niekedy aj smutné udalosti - ide o stratu peňazí alebo milenca, rozchod rodiny, smrť blízkych alebo hádku.Interpretácie snov, zostavené odborníkmi, vám môžu o tomto obrázku povedať podrobnejšie.

Interpretácia spánku na svadobných šatách v rôznych knihách snov

Miller Dream Book.Svadobné šaty sú symbolom nových známych a dojmov.Ak by sa oblečenie pokazilo, potom čakáte na hádku a nakoniec si rozviazate vzťah so svojím blízkym.Dievča sníva o úžasne krásnych svadobných šatách bez závoja - to je dobré znamenie.Očakáva obdiv a potešenie zo strany muža.

Pozeráte sa na seba do zrkadla a nosíte nádherné šaty na nadchádzajúci svadobný obrad?Vedzte, že táto vízia má iný význam.V jednom prípade sa sen považuje za stelesnenie spirituality av druhom prípade - to je znak možného celibátu.

Ak sa vo sne ocitnete v sviežom bielom rúchu vedľa mŕtvej osoby, ste vo veľkom nebezpečenstve.V spoločnosti budete odsúdení, ak ste snívali o tom, ako ste nosili svadobné šaty ako každý deň.Rojko sa v takýchto šatách videla tehotná - je to úžasné.Pôrod bude úspešný, dieťa sa narodí zdravé.Mäkké ružové svadobné šaty môžu znamenať nové, skôr sľubné známosti.Župan, ktorý sa nosil na svadobný obrad, bol červený - symbol tvrdohlavej snahy o zmeny vo vlastnom živote.

Dream Book of Wangi.Ak ste snívali o snehobielych šatách, ale nie o sebe, ale o dobrom kamarátovi, táto udalosť znamená vážny posun v skutočnom živote snívateľa.Je veľmi pravdepodobné, že snívateľ zažije nepríjemnú, nežiaducu udalosť.Všetko by bolo oveľa horšie, keby ste museli tancovať vo svadobných šatách.

Snívalo sa mi o tom, ako si v obchode kúpite svadobné šaty - znamenie, že uzavriete mier s osobou, s ktorou ste sa rozišli.Ak ste snívali o tom, ako ho prezentovali ako darček - naznačuje to pravdepodobný návrh manželstva od príjemného muža.

13. Výklad snu Hasseovej.Pre vydatú ženu znamenajú sny s bielymi šatami pravdepodobnosť hádky s ňou milovanou v skutočnosti.Realizujete vyrážku v skutočnosti, ak sa vám vo vízii podarí získať elegantný svadobný oblek.Dievča sníva o matkiných šatách - to je znamenie, že čoskoro budedostane ponuku.

Výklad snov astromeridiánov.Sny so svadobným oblečením sľubujú rýchle zoznámenie sa s budúcim ženíchom.Ak dievča v snoch svojho priateľa videlo šaty, ktoré vyzerali ako svadba, znamenalo to v živote sníva prameň šťastia.Biely župan znamená, že budete mať dostatok času na odpočinok a zábavu.Ak žena snívala o tom, že jej dcéra bola oblečená vo svadobnom obleku, je to zlá známka pre samotnú snívku.

Výklad snu o Tsvetkove.Svadobné šaty, ak ich vidí vydatá vydatá žena, znamenajú pravdepodobné ťažké a nepríjemné udalosti.Ak je dievča, ktoré také šaty videli, nezosobášené, nedúfajte na rýchlu svadbu.Snívate, keď chodíte v sviežej bielej róbe pozdĺž ulice - čoskoro stretnete milých ľudí.

Žena sníva o špinavých veciach, ktoré sa nosí na sebe - v skutočnosti ju možno odsúdiť za jej spáchané skutky.Ak bolo oblečenie červené, pravdepodobne sa objaví súper.Sledovali ste, ako dlho si vyberú kostým na manželstvo - čoskoro snílek príde o svojich fanúšikov.

19. Výklad snu Longa.Ak vydatá žena sníva o krásnych bielych šatách, čakajú na ňu slzy a smútok.Vo sne mladé dievča vidí, ako oblieka šaty určené pre festival - svadba nebude skoro.Snívateľ bude mať prestávku so svojím milencom, ak budú šaty v krvi.Ak sa vám vo snoch podarilo vyšívať sviatočný kostým z materiálu nevhodného na tento účel, môžete počítať so šťastným manželstvom.

Moderná interpretácia.Nezosobášená osoba čaká na rýchle manželstvo, ak sa vo sne videla vo svadobných šatách.Ak sa vo sne budú nosiť svadobné šaty niekoho iného, ​​bude to hádka.Keby ste snívali, že nešijú oblečenie pre seba, sníl by musel čeliť súperovi.

Kniha starých snov.Žena oblečená vo svadobných šatách vo sne, takže v skutočnosti bude mať dáma problém s peniazmi.Keby to nebola ona, kto ju nosila vo svojich snoch, ale jej dcéra - to je znamenie, že sa dievča čoskoro ožení.Vidíte oblečenie na svadobný obrad - stane sa udalosť, ktorá zmení život snívateľa.

Kniha snov pre ženy.Vidieť svadobné šaty vo sne znamená, že sa zúčastníte na spoločenských podujatiach, stretnete veľa zaujímavých ľudí a spoznáte nových priateľov.Ak bol opotrebovaný špinavý alebo roztrhaný, zistíte prerušenie rodinných vzťahov.Šili ste si oblek na manželstvo s niekým vo sne - čoskoro sa objaví súper, ktorý chce od vás vziať všetko.Obliekate sa a pozeráte do zrkadla - stojí za to sledovať svoje zdravie: existuje riziko, že sa dostanete do nemocnice.

Indická interpretácia.Sníval som o príbehu, kde ste sa videli oblečený vo svadobných šatách vedľa muža, čo znamená, že manželstvo je hneď za rohom a možno s tým človekom, ktorého ste videli vo sne.Oblečenie bolo rôznych farieb - to je znak toho, že urobia ponuku, ktorá vám dá príležitosť zarobiť si veľa peňazí.Vyskúšali ste si šaty vo sne, ale to vám nevyhovuje - čoskoro dôjde k udalosti, ktorá vás prinúti sedieť doma sama.

DostaneteŽeních s najpozitívnejšími kvalitami, ak ste snívali, že ste ženatý /-á v čierno-bielom obleku.Zotavíte sa, keď sa vás vo sne vaši služobníci pokúsia obliecť na svadobný obrad.Úspech v práci aj doma na vás bude čakať, ak snívate o tom, ako sa nosili svadobné šaty nielen pre vás.Vaša cesta bude dlhá a náročná, ak bola roztrhnutá, keď ste sa obliekli.