Vo sne ste videli svoju matku veľmi hlúpe - je to dobré znamenie

Nie každý deň môžete svojho opitého rodiča vidieť (pokiaľ samozrejme nemá záľubu v alkohole).Ale prečo sníva, že „otočila“ pár silných pohárov?Považuje kniha snov za také dobré znamenie a záleží na tom, či je matka dnes nažive alebo či už bola dlho v mieri?

Všeobecný výklad tohto výkladu “opitý "spánok

 • Mnohí esoterici sú si istí: každý opitý človek vo sne nie je najlepším znamením.Problémy môžu navyše začať tak u samotného snívateľa, ako aj u toho, ktorý vo svojom sne „zaplavil za bránu“.
 • Čo sníva opitá matka o tom, či v reálnom živote miluje jesť, piť alebo má drogovú závislosť?Takýto sen by sa nemal interpretovať: iba hovorí, že sa obávate o svoje zdravie, pretože ani v noci nemôžete „nechať“ tento obraz z hlavy.
 • Ak je vaša matka presvedčená teetotaler, ale vo vašom sne sa náhle rozhodla piť, znamená to, že v „reálnom“ prípade môže ochorieť alebo môže mať problémy s komunikáciou.
 • Opitá matka vo sne môže tiež znamenať: ste perfekcionistka vo vzťahu k vám (osoba s „vynikajúcim komplexom žiakov“), čo komplikuje váš život a neumožňuje vám relaxovať.Pozor, môžete byť v depresii alebo sa hádať s niekým blízkym!
 • Ak stehádali sa s opitým rodičom (povedzme, hádali sa alebo dokonca bojovali), čo znamená: nešťastie sa môže stať niekomu z vašej rodiny a na vine bude osud.Nestrácajte srdce príliš veľa: úsvit prichádza vždy v noci a tento čierny pruh sa tiež nevyhnutne zmení na biely!
 • Ak ste videli taký sen pri príprave na dôležitú udalosť (povedzme, sťahovanie do nového domu, svadba), je to znamenie: keď niečo naplánujeme, Boh počúva naše plány a potichu sa usmieva.Môžete zabudnúť na svoje fantázie o budúcnosti - v skutočnom živote sa všetko ukáže úplne zle.Je možné, že budete musieť rýchlo vyriešiť nepredvídané ťažkosti spojené s touto dôležitou udalosťou.

Mama je stále nažive

 • Žije so svojím otcom alebo možno s vašim nevlastným otcom?Je možné, že „chlast“ mojej matky hovorí: jej manžel ju rozčuľuje, alebo možno aj vy (a tento sen je diktovaný vašim svedomím).Hovorte s ňou úprimne, možno jej môžete pomôcť.
 • Ak vo vašom sne pila s kamarátmi na pitie, znamená to, že mama alebo otec začali žiť na princípe „sivých vlasov v brade, démona v rebre“.
 • Je matka slobodná (vdova, rozvedená)?V tomto prípade môže sen naznačovať, že začala horúcu romantiku.Navyše, tento „nočný chlast“ naznačuje, že tento pocit z nej nebude viesť k normálnym vzťahom, ale len zlomí srdce vášho rodiča.
 • Dôležitý je aj vek spánkovej hrdinky.Napríklad, ak odišla na dlhú dobu, tento sen je spôsobený jej chorobou (menovite exacerbáciou chronického problému).A silnejšia jeopitý vo sne, tým horšie bude táto choroba pokračovať.Ak vo sne dokonca pod vplyvom vodky alebo vína stratila vedomie, v reálnom živote ju táto choroba môže zabiť.

Vaša matka už nežije

 • Vidieť opitú matku, ktorú ste už smútili, je zlým znamením., a týka sa to vášho života.Môžu vás postihnúť problémy alebo smútok.
 • Ak ste videli, že rodič nielenže narazil na pár koktailov, ale na dlhú dobu pil, dávajte pozor na svoje činy.Chystáte sa urobiť hrubú chybu, za ktorú musíte platiť dlhú dobu - alebo možno všetky vaše akcie za posledných pár dní sú otvorene „nie v stepi“?
 • „Odpojila sa“ kvôli svojmu stavu?Milovaná mama prišla varovať z ďalšieho sveta: nejaký zlý zvyk vás môže zničiť.A to nie je metafora, váš život je skutočne v nebezpečenstve!Takže prestaňte piť, nenechajte sa uniesť sladkosťami, ak máte cukrovku, zakážte si extrémne druhy rekreácie ... Všeobecne platí, že vy sami veľmi dobre viete, s čím musíte naliehavo „zviazať“!
 • Ale ak bola mama iba „hravá“ a samotný sen bol plný radostných emócií (napríklad ste pili víno, keď ste na večierku alebo v reštaurácii) - toto je dobré znamenie.Sľubuje príchod bieleho pruhu do vášho života.

Čo hovoria knihy autorov?

Mnoho komentátorov píše o vzhľade matky vo sne, ale väčšina ich prepisov hovorí o chorobe, smrti a intímnych rozhovoroch s matkou.Našli sme však citácie z kníh pre vás,tlmočenie vášho „opitého“ sna.

Dream of Freud

 1. Akákoľvek prítomnosť rodiča vo sne naznačuje, že rojko má materský komplex alebo komplex Oedipus.
 2. Ak vidíte svoju mamu často v snoch, hovorí sa, že vaše podvedomie diktuje sny.A on je zase jeho utrpením mučený tým, že len zriedka prídete k svojej matke, ťažko jej zavoláte, trochu komunikujete a vo všeobecnosti jej nevenujete dostatočnú pozornosť.Okamžite napravte tento nepríjemný dohľad!

Interpretácia snov o Felomensovi

Podľa tejto vysnívanej knihy je opitá matka vo sne znamením, že ste slabá vôľa a často umožňuje ostatným „jazdiť“ na nich.pre seba.Toto je, samozrejme, veľmi výhodné ... Každý okrem vás!Naučte sa vážiť si seba - ostatní sa k vám budú chovať s úctou.