Vrabec odletel do budovy oknom - má znaky

Kto nie je oboznámený s malým sivohnedým vtákom nazývaným vrabec?Zdá sa, že je viditeľná všade: v mestách, na dedinách, na pustatinách.Ľahko prenikajú do akejkoľvek trhliny kvôli zvedavosti alebo pri hľadaní jedla a tepla.Môžu lietať do ľudského bývania.

Je to dobré?Alebo horšie?Mnohí veria, že vrabec je kvôli horšiemu, pretože vrabec je považovaný za zlé znamenie kvôli jeho zradnému správaniu v biblických časoch, keď zradil konvoj, že Kristus žije.Podľa legendy, vrabec stratil obvyklú chôdzu a teraz sa pohybuje v pretekoch.

Tradície sú strašnou silou, vďaka ktorej sa vzhľad sladkého, zdanlivo neškodného vrabca v dome začal vnímať ako posol problémov.Uvidíme, či je to tak, alebo sa bojíme veľkých očí?

Miestnosť, do ktorej vrabec letel

 • Súkromný dom - nanešťastie s jednou z domácností, ak vrabec letí do domu niekoľkokrát denne a letí von, pravdepodobnosť nehody sa zvyšuje,Musíte počkať, kým vrabec vyletie a zatvorí okno.V žiadnom prípade by ste mu nemali ublížiť a vytlačiť ho, je to iba posolské varovanie pred nebezpečenstvom, nie umelec.Ak vrabec nemôže odletieť z domu, narazí na sklo, musíte ho opatrne chytiť a nechať ho cez okno do voľnej prírody.Potom celý byt umyte a rohy posypte svätou vodou.V cirkvi to nebolí, aby zapálil sviečku pre zdravie domácností.
 • Byt - sledujte, ako vrabec vletel do bytu: s poľovným poľom alebo pod nátlakom.Ak ste leteli dovnútra s potešením a rýchlo odleteli, potom čoskoro váš životsa zlepší.Pod nátlakom odletel a nemôže nájsť cestu von z bytu - medzi domácnosťami sa vyskytnú menšie problémy, mali by byť opatrnejšie.
 • Kancelária - zamestnanci budú musieť tráviť veľa času zbytočnou prácou.Ak vrabec opustil vrh v kancelárii, ide o hmatateľný finančný zisk alebo dobrý bonus pre zamestnancov.
 • Obchod - čoskoro budú problémy s dodávateľmi a kupujúcimi.Je potrebné počkať, kým vták letí oknom alebo dverami späť a zatvoriť ich za sebou.Je zakázané ublížiť vtákovi, inak dôjde k vážnym problémom v osobnom živote toho, kto zdvihol ruku na vrabca.
 • Sklad - vyskytnú sa problémy s kvalitou tovaru a jeho predajom, buďte opatrní a pozorný.Je potrebné otvárať okná a dvere širšie, počkajte, kým nimi vrabec preletí.
 • Stroj - varuje, že sa čoskoro dostanete k nehode alebo budete musieť značne utrácať za opravu stroja.Na ceste buďte opatrní a prejdite kontrolou vozidla.

Správanie vrabca

 • Ľahko letel do miestnosti oknom a rýchlo odletel - k dobrým správam a zmenám v živote k lepšiemu.
 • Stratil som sa v malej miestnosti a neviem nájsť spôsob, ako sa z toho dostať - do nešťastia v živote domácností.Je potrebné otvoriť širšie okná a dvere, aby vrabec mohol nájsť cestu von.Potom nezabudnite vyčistiť miestnosť.
 • Pokusy o sklo sa pokúšajú odletieť z miestnosti - čoskoro vo vašom živote dôjde k silným pocitom a neúspešným pokusom o založenie podniku.
 • Vrabec narazil do okna do krvi - buďte pripravení na veľmi zlé správy, nie je vylúčená smrť jednej z domácnosti.
 • Vrabec vletel do miestnosti cez okno a posadil sa na jednu z domácností - musíte skontrolovať zdravie domácnosti, pravdepodobne bude čoskoro vážne chorý.
 • Vrabec, ktorý vletel do miestnosti oknom, bol zranený - v takom prípade je lepšie nechať vrabca až do úplného uzdravenia a prepustiť ho.Potom sa vo vašom živote uskutoční zmena k lepšiemu.
 • Lietal do miestnosti oknom a zomrel - predpovedá veľké problémy v spoločnosti aj v domácnosti, v závislosti od toho, do ktorej miestnosti letel.Vrabec opatrne zabalte do papiera a vyberte z miestnosti.A miesto, kde zomrel, by sa malo dôkladne umyť handrou, ktorú treba vyhodiť.
 • Ak je domáce zviera napadnuté vrabcom, nevedie to k ničomu, pretože domácnosť nie je zodpovedná za inštinkty domáceho maznáčika.Ak si domácnosť postaví domáceho maznáčika na vrabca, potom v osobnom živote domácnosti čoskoro bude čierny pruh.Preto je lepšie nedotýkať sa vrabca a netráviť na ňom domáce zvieratá.

Ako sa zbaviť zlých znamení, keď sa vrabec objaví v miestnosti oknom

 • Otvárajte čo najširšie okná a dvere, aby mohol nájsť cestu von z miestnosti späť.
 • Keď vrabec odletel, čistenie bytu neuškodí posypaním rohov svätou vodou.
 • Nalejte krupicu na okenný parapet alebo rozpadnite chlieb slovami: „Lietajte do jedla, nie do duše.“
 • Choďte do kostola a zapaľujte sviečkyzdravie domácnosti.

Nebojte sa lietať vrabec do svojich priestorov, najmä v chladnom čase dňa, keď hľadajú jedlo a teplé miesto.Ak sa stále bojíte, potom po odchode počkajte na prvé drobné ťažkosti, napríklad na zlomený klinec a nahlas povedzte: „Prináša vrabec, ťažkosti!“ Potom sa v blízkej budúcnosti nestanú žiadne problémy.