Všetky tajomstvá vylučujúce negatívnu energiu z vášho tela

Ak chcete vedieť, ako vylúčiť negatívnu energiu z vášho tela, prečítajte si tento článok.Iba praktické a veľmi efektívne techniky, ktoré som sám úspešne aplikoval a uplatňoval.Ak pociťujete poruchu, nedostatok motivácie a všetko sa deje s veľkými ťažkosťami, je možné, že problém spočíva práve v „upchávaní“ aury „zlou“ energiou.

Obsah
 1. Ako vylúčiť negativitu z tela
 2. Čistenie negatívnej energie ohňom
 3. Čistenie vodou
 4. Tajomstvá starých kňazov
 5. Prírastky
 6. ) Sumarizujeme
Ako vylúčiť negativitu z tela

Každá osoba má neviditeľnú energetickú škrupinu nazývanú aura.Ale to, že ju nevidíme, neznamená, že nás nijakým spôsobom neovplyvňuje.Stres, pocit nevoľnosti, negatívne myšlienky a činy, ako aj mnohé ďalšie faktory spôsobujú upchatie vašej aury.

V nej sa nachádzajú energetické bloky.A ak sú spočiatku iba v energetickom obale tela, potom sa v priebehu času môžu pohybovať do tela a vyvolávať rôzne choroby.Preto je dôležité pravidelne čistiť auru.

A zdieľam s vami konkrétne spôsoby.

Čistenie od negatívnej energie ohňom

Energia ohňa je veľmi silná.Niet divu, že sa používa v rôznych magických rituáloch.A môžete ho použiť na očistenie vášho energetického tela.

Čo presne sa dá urobiť:

 1. Očistenie sviečkou.Zapaľujte voskovú sviečku a pomaly ju preveďte po tele.Opatrne, aby nedošlo k spáleniu.Ak plameň zostáva na rovine, všetko je v poriadku.Akonáhle sa začne „hrať“ a sviečka sa udusí, dávajte pozor na to, kde v tele sa to deje, a venujte osobitnú pozornosť.
 2. Voskovou sviečkou môžete chodiť po dome a hľadať vo všetkých rohoch.Je lepšie to urobiť po každom všeobecnom vyčistení.Zároveň je možné čítať modlitby alebo pozitívne potvrdenia - energia ohňa ich iba posilní.
 3. Často ľahké kadidlo alebo aromatické oleje v špeciálnych domácich lampách.Je dôležité, aby sa vám táto aróma páčila a vyvolala príjemné spojenia.Úprimné stretnutia okolo ohňa majú tiež čistiaci účinok.Ak počas nich nepijete alkohol, neprisahajte a nezdržujte sa jedla živočíšneho pôvodu.

Môžete si tiež vymyslieť vlastný požiarny rituál.Dôležité nie sú manipulácie, ktoré sa vykonávajú, ale význam, ktorý do nich investujete.

Čistenie vodou

Voda samotná nemá žiadne zázračné vlastnosti.Je však veľmi silným dirigentom každej energie, ktorú do nej vložíte.Preto nabite vodu pozitívnymi postojmi, láskou a vďačnosťou a potom ju očistite.

Ako môžem používať vodu:

 1. Skôr ako vypijete vodu zo pohára, povedzte nad ňou 4 čistiace vety.hooponopono: „Je mi to veľmi ľúto.Odpusť miĎakujemMilujem ťa. “A potom to vypite.Môžete si prečítať aj akékoľvek modlitby a pozitívne potvrdenia, ale sú to havajské 4 vety, ktoré majú osobitnú čistiacu silu.
 2. Ak je to možné, plávať nahý v mori, rieke, jazere alebo oceáne.Nepoužívajte len plávať, ale predstavte si, ako negatívna energia vychádza z tela spolu s prúdmi vody.A na oplátku ste naplnení pozitívnou, teplou, jasnou a iskrivou energiou.
 3. Osprchujte sa s rovnakými myšlienkami.Takáto studená sprcha na konci dňa je obzvlášť užitočná na to, aby „vymyla“ všetky úzkosti, úzkosť, podráždenie a negatívne myšlienky z vášho tela prúdmi vody, upokojila sa a pripravila sa na lôžko.

Pozrite si video na tému:

Tajomstvá starodávnych kňazov

Podelím sa o niekoľko ďalších spôsobov, ktoré som za tie roky zozbieral z rôznych zdrojov.Vyberte si ten, ktorý reaguje na vaše srdce a prax.

Príklady rituálov:

 1. Slamming.Na dlaniach človeka je veľké množstvo biologicky aktívnych miest, ktoré sú veľmi silne energeticky nabité.Môže sa použiť na čistenie.Len hlasno tlieskajte rukami a predstavte si, ako z tela vychádzajú všetky negatívne.Cíťte, ako sa energetické kanály čistia a telo je plné tepla a jasnej živej energie.Môžete tiež prehltnúť celé telo.
 2. Spev je skvelý pre ľudí, ktorí majú veľa hrdiel v hrdle.Ak máte často pocit „kómy v krku“, ak často utíšite sťažnosti a sťažnosti, nehovorte, keď chcete, blok,s najväčšou pravdepodobnosťou existuje.Preto - spievajte!Hlasno a od srdca.Usilujte sa, aby hlas nepochádzal z hrtanu, ale zo žalúdka.Cítite, ako hrdlo vibruje vo vnútri.Môžete spievať mantry alebo len nejaké zvuky.A môžete zapnúť meditatívnu hudbu a spievať ju hlasom: „Mmmm ... .mmmmm..mm.“
 3. Urobte akýkoľvek druh napínania.Natiahnite svaly celého tela - chrbát, ruky, krk, nohy.Je dôležité to robiť vedome, so zameraním na sval, ktorý sa v súčasnosti tiahne.Môžete vyskúšať jogu, pilates, akýkoľvek iný typ naťahovania.Ďalej si predstavte, ako sa pri každom popíjaní rozpustí, stane sa neviditeľným a ďalší blok v tele sa odparí.

Okrem týchto rituálov existujú aj ďalšie akcie, ktoré nesúvisia, zdá sa, s témou energie tela, ale tiež veľmi ovplyvňujú vašu auru.

Doplnky výživy

Akýkoľvek iný šport pomáha okrem strií aj čistenie tela.Faktom je, že energetické bloky sa prejavujú presne vo forme rôznych svoriek, obehových porúch.Vykonaním cvičení odstránite tieto bloky na fyzickej úrovni.Samotná duševná práca v tejto veci nemusí stačiť.

Výživa je ďalším aspektom, ktorý si vyžaduje pozornosť.Potravinový odpad upcháva vašu auru horšie ako negatívne myšlienky.Odmietnutie cukru, kofeínu, polotovarov, syntetických výrobkov pomôže vyčistiť energetické telo.

Režim dňa.Ak zaspíte o 2-3 hodiny ráno a vstanete na obed, žiadna meditácia vám nepomôže.obnoviť stav aury.Je veľmi dôležité spať v správnych hodinách.V ideálnom prípade od 21 do 05 ráno, ale aspoň od 23 do 07 ráno vyskúšajte.Keď žijete a zostávate nahor v súlade s cirkadiánnymi rytmami, máte oveľa menej problémov s energiou.

Sumarizujeme

 • Natiahnutie, správna výživa, spánok a šport sú dôležitými faktormi, ktoré treba brať do úvahy pri prevencii problémov a zdravom stave, nielen fyzickom., ale aj energetické telo.
 • Voda a oheň sú silné čistiace nástroje.Používajte ich v závislosti od dostupnosti.
 • V pokročilých prípadoch vyskúšajte silné rituály, ktoré pomôžu „opraviť“ energetické diery a obnoviť rovnováhu.