Vydávanie vydatej ženy vo sne - interpretácia kníh snov

Svadba je vždy radostnou a šťastnou udalosťou v živote každej ženy.Tradične si v tomto okamihu vyberú nádherné biele šaty, objednajú si hostinu a pozvú mnoho hostí.Nie je obvyklé šetriť túto oslavu, pretože sa predpokladá, že sa manželia provdajú raz a navždy.Čo sníva o tom, že sa ožení so ženatou ženou, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ďalej od vlastnej svadby vydatej ženy očakávaťvo sne
 3. Knihy snov autora
 4. Gustov Miller
 5. Sigmund Freud
 6. Wang
Všeobecná interpretácia

Manželstvo vydatej ženy vo sne je dobrým znamením, ak je ňou vybraná.vlastný manžel.Svadba v nočnom videní spôsobila búrku pozitívnych emócií a vzrušenia z vašich spomienok - to znamená, že váš vzťah by mal byť príjemným pokračovaním.V tomto prípade môže láska k manželskému páru posilniť počatie dieťaťa.Tehotenstvo môže byť dlho očakávaným prekvapením pre tých, ktorí sa už dlho chystajú stať rodičmi.

Pre tých, ktorí ešte neplánovali doplnenie v rodine a chcú venovať viac času pozornosti svojho manžela, bude táto vízia náznakom prechodu na novú úroveň vzťahov.Budete potrebovať viac tepla, starostlivosť, nežnosť.Ľahké flirtovanie, intímne rozhovory môžu podporiť romantiku lásky, vášne a spoločného záujmu.

Negatívny zmysel pre interpretáciu by sa mal očakávať od sna, v ktorom ste sa vydali za cudzinca.Je to takoznačuje bezprostrednú zradu manžela, jeho zradu a podvod.Ak ste snívali o tom, že sa oženíte prvýkrát, ale v skutočnosti ste už vo svojom druhom manželstve, môže to predpovedať profesionálny syndróm vyhorenia.Takáto diagnóza je typická pre obchodné ženy, ktoré hľadajú úspešný kariérny rast.Môžete cítiť zníženie emocionálneho tónu, psychické vyčerpanie, stratu záujmu a pozitívny prístup k ostatným.

Trpí túžbou po vlastnej svadbe vo sne - v skutočnosti ukazujú odlúčenie, ľahostajnosť, cynický prístup k ľuďom.Boli ste požiadaní, aby ste hosťom poďakovali toast z nevesty, ale nenašli ste, čo povedať - premýšľate o negatívnom hodnotení svojich schopností, produktivity a schopností.Ste stiesnení vo svadobných šatách a trasete topánkami - v skutočnosti prežívate ťažkú ​​únavu, nedostatok psychologických zdrojov na zvládanie stresu.

Budúci manžel vás požiada, aby ste si umyli svadobný make-up - taký sen odráža otázku dôvery vo vášho manžela.Nadmerné podozrenie môže zmeniť váš život na tyraniu s úplnou kontrolou každého kroku.Je vo vašom záujme ubezpečiť vášho manžela /manželku o jeho výnimočnosti a oddanosti.

Čo iné možno očakávať od svadby vydatej dámy vo sne

 • na meranie svadobného oblečenia priateľa - k prchavej intrige a pokušeniu.;
 • mladý ženích nie je oboznámený - v skutočnosti sa ľahké flirtovanie stane príležitosťou veriť v jeho vlastnú príťažlivosť pre opačné pohlavie;
 • Vidieť sa ako nevesta muža,v skutočnosti sa oženil s iným - nerobte veľké stávky na svoje plány.Je pravdepodobné, že tieto ciele nie sú určené na realizáciu;
 • hostia, ktorí si žartujú a baví sa - podľa dobrej správy;
 • sa pozvaní znudia a nevenujú pozornosť - manželstvo bude krátke a spôsobí veľa starostí;
 • Drahé a luxusné svadobné šaty, ktoré si nemôžete dovoliť - neoprávnené výdavky.Tieto náklady môžu výrazne ovplyvniť celkový blahobyt rodiny;
 • zúčastňujú sa svadby bývalého manžela ako nevesty - prehodnotia hodnoty a osobné činy.Môže sa vám zdať, že rozvod bol predčasným rozhodnutím a stále sa môže vrátiť na svoje miesto.Tento názor je však chybný;
 • Ženích je oveľa starší ako ty - stretneš múdreho a vzdelaného človeka, ktorý ťa naučí oceniť život a užívať si jednoduché maličkosti;
 • Vaša dcéra snívala o vašej svadbe - v prvý deň s príjemným mladým mužom.Nebude to smrteľné stretnutie, ale poskytne jej príležitosť oceniť jej krásu a mladosť.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Príjemné udalosti a zmenyportuje sen, v ktorom si vydatá žena videla svoju svadbu.Prežiť túto významnú udalosť znova znamená ponoriť sa do búrky nových vzťahov so svojím partnerom.Zapáli vás novými pocitmi, z ktorých budú mať úžitok obaja manželia.Tieto emócie môžu ovplyvniť všeobecný spôsob života v rodine, zmeniť hodnoty, postoje a úlohy do budúcnosti.Hmotné bohatstvo porastie ibav pomere k vašej túžbe byť spolu.

Slobodný muž sníval o svadobných šatách o vydatej dáme - v skutočnosti to prinesie romantický rande s krásnou osobou.Bude mať pokornú dispozíciu, sťažujúcu povahu, životnú múdrosť a ženskú intuíciu.Dobrá šanca nájsť v živote verného a spoľahlivého partnera.

Pre muža viazaného manželstvom tento príbeh predstavuje ťažký zápas s pokušeniami.Existuje veľa dôvodov na kontrolu úprimnosti a oddanosti vašich pocitov.

​​

Sigmund Freud

Ženiť sa za manželku v snoch znamená túžiť po rozmanitosti v intímnom živote.Možno, že posteľ pre manžela nedávno spôsobila iba jednu túžbu - spať.Nie ste spokojní s jeho pracovným zaťažením alebo častými služobnými cestami.Bude záujem o flirtovanie s ostatnými mužmi.Kto vie, niekedy to tiež môže pomôcť zmierniť napätú atmosféru v rodine.

Mal som možnosť nosiť šaty inej osoby na svoju vlastnú svadbu - po rokoch si možno budete myslieť, že váš manžel nie je ten druh človeka, ktorý vám môže dať veľa radosti.Toto spojenie sa vám už nezdá byť tak vzrušujúce a naznačuje, že toto nie je muž, s ktorým by ste chceli vytvoriť dokonalý pár.

Vanga

Vlastná svadba pre vydatú mladú dámu sníva o tom, že sa ospravedlní.To, ako vážne pristupujete k existujúcej zložitej situácii, závisí od vašej budúcnosti.Veľký počet hostí v tomto sne môže naznačovať, koľkoosudy, ktoré ovplyvníte.

Bolo to sen tancovať so ženíchom ako nevestou - očakávať veľa príjemných udalostí, ktoré vás inšpirujú k novým veciam a skutkom.Prípad, keď by ste nemali strácať čas priemernosťou a každodenným životom.Veľa vecí môžete dosiahnuť v ktorejkoľvek oblasti života, najmä vedľa vás je vždy spoľahlivá podpora a podpora od blízkych.

Sníval som o tom, že na vlastnej svadbe vidím svojich rodičov v tmavých šatách - zlé znamenie.Toto predpovedá chorobu niekoho blízkeho.Akékoľvek menšie príznaky by sa mali brať veľmi vážne.Choroba milovaného človeka sa pre vás môže stať nečakanou a oslabujúcou.