Vyhostenie démonov z človeka a domova

Démoni sú neoddeliteľnou súčasťou kresťanskej kultúry, stelesňujú duchovnú nečistotu a myšlienky.Vyhostenie démonov z domu a človeka je stáročnou praxou, ktorá siaha až do raného kresťanstva.Je možné vyrovnať sa s nečistými duchmi?

Môj priateľ sa naučil, ako sa vysporiadať so zlom prostredníctvom pravoslávnych modlitieb.Hovorí, že to pomáha zbaviť sa protivenstva v sebe samého a duchovného utrpenia.Ako viete, démoni prinášajú presne duchovné utrpenie, zbavujú pokoja a radosti zo života.V tomto článku vám poviem, ako môžete vylúčiť démona od seba a svojho domova prostredníctvom modlitieb a sprisahaní.

Vyhnať démonov zo seba

Ako zistiť, ako zlí duchovia na vás zaútočia zvnútra?Po prvé, človek stráca pokoj a mier, začína ho priťahovať „za zneužívanie“, objavuje sa agresia alebo sa objavuje neprimeraný pocit horiacej nenávisti.

Poznámka!Akákoľvek odchýlka od normy správania prijatej v spoločnosti môže naznačovať útok nečistých duchov.Démoni tiež posielajú osobe rôzne vízie a vysielajú bláznivé myšlienky.

Diabol a jeho služobníci sú nepriateľmi človeka, a preto sa usilovne snažia ublížiť mu vo všetkom.Znečistená sila je všadeprítomná, možno ju nájsť aj v kostole alebo kláštore.Obyvatelia Kyjeva Pechersk Lavra často zažili účinky zlých duchov, ktoré môžu mať úplne viditeľný a dokonca hmatateľný obraz.Niektorí privádzajú zlých duchov tak zvádzaných, že sa nevedomky zriekli Krista.

Poznámka!Nikto nie je v bezpečí pred účinkami zlých duchov.

Ani kňazstvo, ani kláštorné mučenie nie sú zárukou ochrany pred vplyvom démonov.Majú moc zviesť človeka tým, že mu pošlú hriešne myšlienky.Ale človek má vždy na výber, aby upustil od týchto myšlienok a vyhodil ich z hlavy.Ak je kresťan schopný zvládnuť prílev nečistých myšlienok, porazil bitku s démonmi.Ak podľahne pokušeniu, potrestá sa sám.

Čo mám robiť, ak démon vštípí alebo sa pokúsi ublížiť osobe myšlienkami?Je potrebné ho odviezť pomocou nasledujúceho sprisahania na stáde havranov:

Aby sa démoni neodvážili poškodzovať myšlienky a hriešne túžby, musíte každý štvrtok za úsvitu prečítať nasledujúcu modlitbu.:

Avšak iba čítanie modlitieb a sprisahaní od zlých duchov nestačí, musíte vynaložiť úsilie na boj proti machináciám démonov.Ak ste ohromení hriešnymi myšlienkami, nemali by ste podľahnúť pokušeniu: toto otvorí kanál démonom na ďalšie zničenie.

Ak ste prekonaní myšlienkami pomsty na páchateľa, musíte uplatniť všetku svoju vôľu a povedať: Odpúšťam tejto osobe pre Krista.Pozrite sa, čo sa s ním stane neskôr.Keď odpustíme páchateľom a nenesieme plán pomsty, postavia sa sily vesmíru.Toto už bolo mnohokrát overené, stačí vedieť, ako čakať.Ak sa človek začne pomstiť za seba, nedovolí tým silám vesmíru postaviť sa za neho a potrestať darebáka.

Čo spôsobuje, že osoba pomstí páchateľov?Cirkevní otcovia veria, že to nie je sámčlovek túži po pomste a duch (démonskej) pomsty ho naplnil.Preto sa naliehavo potrebujeme oslobodiť od tejto podstaty a pochopiť, že myšlienky pomsty pochádzajú od nečistých.Aby ste sa zbavili ducha pomsty, môžete použiť metódu písania listu páchateľovi.Stačí dať na kúsok papiera všetko, čo mu chcete povedať.Potom si prečítajte sprisahanie, aby ste sa zbavili smútku a ťažkých myšlienok:

List s listami by sa mal spáliť v plameni sviečky a popol by sa mal rozptýliť vo vetre.Predstavte si, že ste toto všetko povedali svojmu nepriateľovi a on vie o týchto slovách.Teraz by ste mali byť omnoho jednoduchší.Ak vnútorná bolesť úplne neprejde, zopakujte obrad.

Na križovatke sa môžete zbaviť nepríjemných myšlienok: démoni tam radi bývajú.Aby ste to urobili, zobrať malú štipku soli z trepačky soli, dostať sa na križovatku (lepšie z domu), hodiť soľ cez vaše ľavé rameno a povedať si:

) Potom by ste mali ísť domov a nepozerať sa späť.Ak sa otočíte, potom znova vezmite démona a privezte ho domov.Je vhodné sa vrátiť domov na inú cestu, a ešte lepšie - príďte mikrobusom alebo autobusom.Ak sa démon nejako zasekol po ceremónii na križovatke, môže to zostať na inom mieste - v obchode, autobuse alebo kaviarni.

Pamätajte, že vyzdvihnutie démona je veľmi jednoduché: musíte len pokračovať v zlých myšlienkach.Ale zlí duchovia nie vždy vysielajú hriešne alebo zlé myšlienky, často môže démon zvádzať skľúčenosť alebo smútok.Despondency v kresťanstve je tiež považovaný za hriech, ale nie všetko o tomvedia.Oddýchnuť si v smutných myšlienkach, odradiť a smútiť - to je nedôvera k Bohu, vďačnosť za úžasný dar života.Ak človek neuspeje, nie je to dôvod smútku.Len o tom premýšľajte vážne, aby ste démonom nedali dôvod na to, aby ste ich naplnili.

Vyhostenie démonov z domu

Keďže nečistá sila je jemnou formáciou, môže ju ovplyvniť aj materiálna metóda, napríklad dym z bylín.Nie je to pre nič za to, že v cirkvi neustále pália kadidlo v službe: odvádzajú zlo, ktoré sa daví okolo farníkov.Nie všetky bylinky však pôsobia na démonov rovnako: existujú špeciálne byliny, tie, ktoré sú bez dychu.

Na obrad čistenia domu bude potrebné:

  • svätá voda;
  • kostolné sviečky;
  • ikona kostola;
  • Banda suchého paliny alebo kadidla.

Ikona sa musí kúpiť v kostole alebo v ňom vysvätiť.Nekupujte ikony mimo cintorína, pretože všetci budú potrebovať obrad.Namiesto paliny alebo inej trávy bez trávy môžete použiť kadidlo alebo mníšky (kostolné kadidlo).

Na vyčistenie miestnosti je potrebné vziať si ikonu do ruky a nenechať ju bežať, kým je miestnosť posypaná svätou vodou.Najprv však musíte obísť celý byt po obvode s rozsvietenou voskovou sviečkou a čítať modlitby (aspoň len nášho Otca).Musíte si prečítať modlitbu nahlas, držať ikonu a chodiť so zapálenou sviečkou.Rohy a stĺpiky dverí musia byť pokrstené sviečkou, ako aj otvormi pre okná.

​​

Poznámka!Aby horúci vosk nekvapkal na pokožku ruky a nekvapkal na podlahu, je sviečka „oblečená“ do sukne vyrobenej zpapiera.Stačí vyrezať dieru v papierovom kruhu a do nej vložiť sviečku.

Keď pôjdete okolo domu so sviečkou, budete musieť celú miestnosť posypať svätou vodou.Pre väčšie pohodlie môžete použiť vetvičky petržlenu alebo kôpru: namočte ich do vody a posypte miestnosť.Počas rituálu exorcizmu musíte mať na hrudi posvätený kríž v kostole: rituál nemôžete vykonať bez kríža.

Počas zasvätenia miestnosti so sviečkou a svätou vodou by malo fajčiť kadidlo alebo hromadu paliny.Ak je byt veľký, musíte predfajčiť všetky izby kadidlom alebo palinou a potom ísť so sviečkou a svätou vodou.Nezabudnite vyčistiť kúpeľňu a technické miestnosti od démonov.Ak má dom podkrovie a suterén, nezabudnite ich tiež vyčistiť.

Poznámka!Aby bolo možné vylúčiť démonov z týchto priestorov, musíme si prečítať modlitby „Náš Otec“, „Nech Boh vzkriesi“, strážneho anjela.

Na upevnenie čistenia domu od démonov vložte do predsiene zloženú trubicu s ochrannou modlitbou od zlých duchov.Túto letáčik si môžete dať do malej škatule alebo ušiť kadidlo z látky alebo kúska kože.Nebude bolieť zavesiť na chodbe ikonu „Nezničiteľná stena“ alebo „Sedem záberov“.Tieto ochranné ikony odradia démonov, ktorí prechádzajú do domu, s inými ľuďmi.

Ktoré byty obzvlášť potrebujú čistenie od zlých duchov:

  • , kde žije alkoholik;
  • v prípade vraždy /samovraždy;
  • ak sa často navzájom škandujú a nenávidia;
  • , kde žijevážne chorý človek.

Tieto miestnosti sú obzvlášť nadané nečistými duchmi.Podnecujú tiež hádky, chlast a dokonca presvedčujú samovraždu.Urobte z pravidla čistenie miestnosti po každom škandále, pití alebo chorobe.Cesta okolo domu so sviečkou nestojí nič a prínosy tejto akcie budú obrovské.

Zvonenie zvonku dobre čistí priestor.Môžete nahrávať zvonenie a pravidelne ho zapínať, aby zvuky plnili svoju úlohu.Môžete tiež vyčistiť zvon v kostole - stáť vedľa zvončeka, keď zvonček zvoní zvončekom a stále číta nášho Otca.Ak vás neustále zvonia zvuky zvončekov, démoni vás nechajú na pokoji.