Výklad pythonu v snoch mnohými spôsobmi

Python sa rovnako ako iné plazy v našich snoch neobjavuje.Toto zviera má posvätný symbolický význam, predpovedá rôzne udalosti, varuje pred niečím alebo niečo požaduje.Výklad snu pomôže pochopiť, prečo python sníva, na základe detailov videného sna.Ak chcete získať presnú individuálnu interpretáciu, musia sa porovnať s tým, čo je napísané v tlmočníkovi.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia činov hada
 3. Interpretácia činnosti snívačky
 4. Výklad snov Simeona Prozorova
 5. Výklad snov Millera
 6. Výklad sny Loffa
Všeobecný výklad

Sen, v ktorom sa vyskytuje zelený had plávajúci v rybníku, predstavuje riziko zasiahnutia.pod silným vplyvom alkoholických nápojov, možnej závislosti, až po alkoholizmus.Nebezpečenstvo je priamo úmerné veľkosti vysneného plaza.

Ak by v nočnom videní musel snílek bojovať s bielym pythónom - čoskoro v reálnom živote sa bude musieť postaviť za svoj názor a chrániť svoje záujmy.Úspech tejto udalosti bude závisieť od toho, či bol biely python porazený vo sne.

Sen, v ktorom žltý plaz rany okolo krku spiacej osoby je zlým znamením.Varuje snívateľa pred hroziacou vážnou hrozbou, o ktorej môže vedieť, ale podceňuje ju.Je užitočné starostlivo premýšľať pred všetkými možnými krokmi a spôsobmi ústupu,pretože vstup do konfliktu s niekým môže viesť k mnohým nepríjemným prekvapeniam.

Keby sa žena snívala o tom, že v jej dome je obrovský python, čoskoro bude musieť za svojho milenca bojovať s konkurenciou.Situácia je ešte nebezpečnejšia, ak sa pythón nachádzal na posteli manželov alebo bol omotaný okolo končatiny manžela.

Keby mal snílek možnosť vidieť pythón nezvyčajnej farby - ružovej alebo fialovej - na vyriešenie životných ťažkostí, vyžadovalo by to nielen veľa úsilia, ale aj kreatívne myslenie.

Interpretácia činov hada

Správna interpretácia sna bude závisieť od toho, čo sen python urobil a správal sa.

 • Ak bastard vo vašom sne spal, budete mať v reálnom živote príležitosť posilniť svoje telo a zlepšiť svoje zdravie.Čoskoro sa začnete cítiť oveľa lepšie.
 • Ak má žena sen, v ktorom je obrovský python v pokojnom stave, stočený do krúžkov, v dohľadnej budúcnosti sa v jej živote objaví nový sexuálny partner, ktorý diverzifikuje jej intímny život a prinesie jej veľa nových pocitov.
 • Ak snový had veľkých rozmerov syčí, sen nesvedčí o najlepších udalostiach.S najväčšou pravdepodobnosťou musíte bojovať o svoju lásku.Ak dievča videlo taký sen, bude jej súperom silný a nebezpečný.
 • Nočné videnie, pri ktorom som musel sledovať ticho plaziaci sa python, ktorý neinteraguje s rojkom a nevenuje pozornosťžiadna pozornosť na neho - dobré znamenie, ktoré naznačuje pokojný a zmeraný život.
 • Ak sa plaz plazí v krúžkoch a pripravuje sa na útok - v skutočnom živote ho nepriatelia snového vtiahnu, pripravia nebezpečnú pascu.
 • Pre ženu sen, v ktorom sa okolo nej prepletie had, ale nesnaží sa uškrtiť, naznačuje úspešné manželstvo s hodným a bohatým mužom.
 • Kousnutie pythonu symbolizuje zvesti šírené škodlivými ľuďmi okolo roja.Vyrovnajte sa s nimi pomôže pokoj a dôveru v ich nevinu.

Interpretácia činiteľa snívača

Ak spiaca osoba zabila pythona vo svojom nočnom videní, je pripravený ísť v skutočnom životeza všetko kvôli implementácii svojich plánov.Nočné videnie, v ktorom snílek pasívne sledoval, ako obrovský had drví obeť, vyvoláva tlak zo strany pracujúceho vodcu alebo akejkoľvek vplyvnej osoby.Rojko bude mať ťažkú ​​voľbu, v priebehu ktorej bude mučený pochybnosťami - zachovať česť a dôstojnosť, pričom stratí všetko, alebo sa podriadi tlaku.

Ak sa vo sne stalo, že si tento had vzal do svojich rúk - je to priaznivé znamenie.Predstavuje ľahkú cestu z ťažkostí, ktoré sa odhalia v dohľadnej budúcnosti - túto príležitosť si nenechajte ujsť.

Nočné videnie, v ktorom sa spiacemu človeku podarilo chytiť chladnokrvného chvosta, je dobré znamenie.Čoskoro po takomto sne bude snílek schopný odsúdiť nepriateľov nemilosrdnéhozámery namierené proti nemu.

Rojko, vystrašený z pythonu a utekajúci pred ním, bol tiež zvyknutý skrývať sa pred problémami v skutočnom živote, ktoré bolo iba v rukách jeho rivalov.

Kniha snov Simeona Prozorova

Podľa interpretácie tejto knihy snov python symbolizuje ako každý had prítomnosť skutočného nepriateľa v skutočnom živote.Ak sa tento plaz pokúsi pichať alebo pichať snílek - človek bude musieť trpieť machináciami nepriateľov.Python, umierajúci po hryzení sníva, predstavuje zradu od priateľa.Hojivý had naznačuje, že záhadní a zákerní ľudia sa nebezpečne priblížili.Hady, ktoré sa krútia po nohách človeka, vychovávajú život v neustálom strachu.

Miller's Dream Book

Nočné videnie, v ktorom mŕtvy had uštipne ženu, symbolizuje hnev a pokrytectvo, ktoré jeden zmilovaní.To spôsobí, že snílek zažije veľa nepríjemných emócií.Ak vo sne spiaca osoba prešla hadom, riskuje, že sa stane hypochondrom, ktorý sa neustále bojí o svoje zdravie, a jeho nepriatelia ho označia v kruhu svojich priateľov.

Loffova vysnívaná kniha

Podľa tohto vysnívaného výkladu bude sen závisieť od emócií, ktoré pociťuje snílek počas spánku aj po prebudení.Vzťah medzi pocitmi a budúcimi udalosťami je priamo úmerný.Ak sen spôsobil negatívne emócie - to nie je dobré znamenie, ale ak to bolo príjemné, stane sa niečo dobré.