Výklad snu o Tsvetkove: čo ho robí výnimočným zo všetkých ostatných snov

Sny sú neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás.V snoch informácie často pochádzajú z vyšších mocností, aký je najlepší spôsob konania, čoho sa báť, čo sa stane v blízkej budúcnosti.Nie každý však vie, ako správne rozlúštiť príznaky snov, a preto sú rôzne knihy snov také populárne.

Jednou z najznámejších dnes je Tsvetkovova vysnívaná kniha, oboznámime sa s jej vlastnosťami v tomto materiáli.

Kto je Tsvetkov?

Evgeny Petrovič Tsvetkov sa narodil v roku 1940 v meste Velikiye Luki (Pskovský kraj).Odpradávna na tomto mieste žili kmene Slovanov - Kriviči.Čarodejníci týchto kmeňov starostlivo chránili tajné vedomosti pred zvedavými očami.

Po získaní stredoškolského vzdelania Eugene chodí na univerzitu, z ktorej vyštudoval vedecký titul kandidát na fyzikálne a matematické vedy.Potom sa mladý vedec dostal do zamestnania na Geofyzikálnom ústave.

Tsvetkova bola priťahovaná do oblasti žurnalistiky a popularizácie vedy.Začína písať články av prvej polovici 70. rokov vedie oddelenie populárnej vedeckej publikácie „Vedomosti sú silou“.

Úrady však neumožnili Eugene uverejniť „nevhodné“.jej materiály (ktoré boli pre čitateľov najzaujímavejšie).Porušenie zákazu by mohlo mať za následok trestnú zodpovednosť.Nadaný vedec nemohol takúto situáciu akceptovať pre seba, takže po 3 rokoch svojej práce v ZSSR opustil krajinu na dlhých dvadsať rokov.

Izrael a Spojené štáty americké sa postupne stali ich novou „vlasťou“.Tam sa aktívne venuje vedeckej činnosti, obhajuje dizertačnú prácu, zaslúži si titul profesora.Získava medzinárodné uznanie ako autor prác na klimatických problémoch na Zemi.

Keď sa Sovietsky zväz zrútil, Eugene sa vrátil do Ruska, aby znovu začal popularizovať vedecké a duchovné znalosti.

4 roky potom televízny kanál RTR vysielal autorove programy, ktoré skúmali rôzne ezoterické témy, prácu osobností ruskej kultúry atď.

Evgeny Petrovich sa však realizoval nielen v povolaní vedca a žurnalistu, ale aj ako umelec a spisovateľ.Spod jeho pera vyšli desiatky kníh.Ich žáner písania je mystický realizmus.

Kniha „Happy Dreams“ sa považuje za najobľúbenejšiu publikáciu (všeobecne sa nazýva jednoducho „Tsvetkovova kniha snov“).

Prečo dešifrovať sny?

Svet nočných snov žije podľa vlastných zákonov, ktoré v prípade potreby môže pochopiť každý, kto chce.

  1. Vďaka správnemu uplatňovaniu interpretácie snov objavíte nové užitočné informácie, budete vedieť určiť svoju motiváciu a pochopíte aj to, prečoimplementované v praxi.
  2. Správnym výkladom sna tiež zabránite zlým udalostiam, na ktoré varuje.

Sonnik Tsvetkova interpretácia snov, jej vlastnosti

Evgeny Petrovich vo svojej publikácii „Happy Dreams“ ponúka úplne novú techniku.nie ako všetci ostatní.Interpretácia sna je zostavená so špeciálnym kreatívnym prístupom.V nej je rozdelenie všetkých snov do týchto dvoch hlavných kategórií:

  • bezvýznamné sny, ktoré sú iba psychickým šumom - rýchlo sa vymažú z pamäte;
  • prorocké sny - majú veľký význam v osude človeka.

Ďalšou najdôležitejšou črtou Tsvetkovovej vysnívanej knihy je, že je maximálne prispôsobený slovanskej kultúre.Preto ju môžu úspešne využívať ľudia žijúci v krajinách bývalého ZSSR.Je to dôležité, pretože mentálne postoje ovplyvňujú sny a ako ich vnímame.

Proces interpretácie každého sna je malý objav, druh umenia, zjavenie.Evgeni Tsvetkov študuje povahu nočných snov viac ako 25 rokov.Dospel k záveru, že každý človek sa môže skutočne naučiť interpretovať sny, ako z nich extrahovať význam.Je pravda, že toto podnikanie nie je ľahké a ťažké.

​​

V mnohých starodávnych krajinách boli sny oprávnené dešifrovať iba kňazmi alebo čarodejníkmi - teda vlastníkmi mystických schopností a tajných znalostí.

Autor publikácie sa domnieva, že osobitná pozornosť by sa mala venovať najživším a najpamätnejšímsny, v ktorých človek pociťuje jasné emócie, zostávajú v pamäti po dlhú dobu.V takýchto snoch sú skryté informácie o budúcnosti, sú skryté rôzne rady a tipy od vyšších mocností.

Interpretácia snu Tsvetkov: interpretácia snov podľa snu Tsvetkov pre ženy a mužov

Záleží na tom, kto videl sen - predstaviteľ silnejšieho alebo slabšieho pohlavia?Možno ste sa na túto otázku nikdy nepýtali, ale stálo by to za to.

Spravodlivý sex sa väčšinou zaujíma najmä o ezoterizmus, mystiku a interpretáciu snov.Ženy sú svojou povahou citlivejšie ako muži, majú rozvinutejšiu intuíciu, veľa vecí je si vedomých na podvedomej úrovni.

Muži sa vyznačujú racionalitou a riadia sa životnými logickými zákonmi.Ako obvykle si nepamätajú svoje sny.Na druhej strane, osudové sny sa snívali o mnohých slávnych ľuďoch, z ktorých mnohí ovplyvnili celú históriu ľudstva.

Príkladom sú nočné sny uvedené v Biblii - Jakobov sen o schodisku do neba.A americký prezident Abraham Lincoln (keď ešte nebol politikom) opakovane sníval o tom, ako vyhrá voľby.A samozrejme nesmieme zabudnúť na slávneho chemika Mendeleeva, ktorý videl slávny stôl prvkov vo svojej modernej podobe vo sne.

Ukazuje sa, že sny mužov sa vyznačujú hlbším významom a jednoduchšou interpretáciou.

Ako bola vytvorená Tsvetkovova vysnívaná kniha

Je potrebné poznamenať, že vedec sa venoval práci na tejto publikácii asi tridsať rokov.svojho života.Tsvetkov teda študoval starodávne čínske, indické a tibetské pojednania, najmä Knihu mŕtvych.Využíval aj informácie z tradičných európskych a ruských zbierok snov.

Ezoterické učenie našich slovanských predkov malo veľmi silný vplyv na autora a jeho tvorbu.V knihe sa tiež zoznámite s výsledkami štúdií vykonaných v špeciálnych laboratóriách, kde sa študuje záhadný spánkový proces (Európa, USA).

Navyše, Tsvetkov pridal prepisy svojich vlastných snov a tých vízií, ktoré musel interpretovať na žiadosť iných, ak sa splnia.

Pozoruhodné!Kniha snov má spravidla štruktúru v abecednom poradí.Tlmočenie Tsvetkovových snov je postavené inak, veľmi podobné čínskym tradíciám.

Takže všetky nočné sny sa vyberajú od ich hlavného sémantického významu.Vďaka tomuto prístupu je reálne získať presne tie informácie, ktoré potrebujete a bez ktorých nie je možné správne pochopiť symboliku spánku.

Happy Dreams

Prečo kniha získala také meno?Je to rovnaké meno s dôležitou kapitolou knihy snov.V Happy Dreams sa odhaľuje povaha spánku, skúsenosti rôznych kultúr pri interpretácii nočných snov.

V samostatnej časti sa zvažujú konkrétne príklady toho, ako správne porozumieť nočným snom, autor dáva osobné skúsenosti o snoch, ktoré videl.

Kniha okrem toho hovorí o technike zisťovania skrytých významov, s ktorými sa hovorísnívanie je komplexný, nelineárny, kreatívny a intuitívny proces.Osoba bude potrebovať vysokú citlivosť, široký výhľad, obrovskú trpezlivosť.

  1. Najskôr je potrebné identifikovať kľúčové symboly a metafory spánku a potom ich rozvinúť.Vyskytuje sa na základe kombinácie všetkých známych údajov, často celkom nepredvídateľných.Podľa Tsvetkova môžu ľudia ovládať svoje sny alebo skôr ovládať svoje vlastné správanie v nich.Hovoríme o takzvaných „prehľadných snoch“.Autor učí, ako sa dostať do takéhoto sna.A keď v tom prejaví svoju vôľu, človek ľahko „neutralizuje“ nebezpečenstvo a ťaží zo spánku - ďalšiu energiu, ktorá vám umožňuje riešiť psychologické problémy, uzdravovať neurózy.
  2. V ďalšej časti knihy snov nájdeme ešte revolučnejšie techniky.Tam napríklad autor navrhuje „scenár šťastných snov“.Téma zahŕňa geografiu snov, ponúkajú sa sekcie s hlavnými témami v abecednom poradí.
  3. Na záver sa navrhuje mnoho aplikácií: dôležité pasáže zo starodávnych rukopisov, ktoré študoval Tsvetkov, a diela samotného autora.

Dnes je Tsvetkovova vysnívaná kniha jediná svojho druhu, ktorá ponúka zbierku svetových snov, ktorá vám umožňuje vyhnúť sa nebezpečenstvám predpovedaným vo sne a tiež zmeniť svoj život k lepšiemu pomocou nočných snov.

Používanie publikácie umožňuje osobe vytvárať, zostavovať a implementovať svoje najtajnejšie túžby (ale ibakonštruktívne, nie pre nikoho škodlivé).

A ešte jednoznačné plus, ktoré zvyšuje popularitu Tsvetkovovej vysnívanej knihy: na rozdiel od iných publikácií písaných v minulých storočiach je to celkom moderné.Preto v ňom nájdete takmer všetky javy, objekty, situácie, ktoré sa objavili na svete v posledných niekoľkých desaťročiach a ktoré vás zaujímajú.

Nakoniec užitočné video o knihe snov:

Marissa