Výklad snu: plávať vo vode

Aké dobré je plávať vo vode, čisté a čisté.Veľmi často počas spánku vykonávame také procedúry.Čím väčšie potešenie ste dostali, tým väčší úspech budete v skutočnosti očakávať.Ale ak vás voda vystrašila alebo ste mali nejaké nepohodlie, potom v skutočnom živote s najväčšou pravdepodobnosťou vás niektoré udalosti môžu veľmi rozrušiť.

Stáva sa, že taký sen odráža iba vaše silné skúsenosti nahromadené počas predchádzajúceho dňa.V každom prípade všetko, čo ste videli, si pamätajte a vážte si, ako ste sa cítili.Toto významne ovplyvňuje správne dešifrovanie toho, čo vidíte.

O čom je snívanie

Voda zvyčajne odráža náš vnútorný stav.V týchto snoch je stelesnený pokoj mysle alebo úzkosť.Kniha snov obvykle interpretuje nielen spánok, ale tiež navrhuje, ako ďalej žiť a čo by sa malo brať pod kontrolu na základe toho, čo sníl videl

 1. Spravidla platí,sen s vodou má pozitívne prvky, a ešte viac , keď je v ňom človek a kúpa sa .Pred vami si užijete budúci život, úspech v mnohých snahách, zábavnú zábavu a príjem neočakávanej finančnej pomoci.A peniaze prídu v takom množstve, ktoré bude stačiť na všetko.
 2. Ryby plávajúce vo vodeprinesú vášmu životu nečakaný úspech.Navyše to príde v najneočakávanejších oblastiach vášho života, ktoré nemusíte ani podozrieť.Práca pôjde hladko, náhle vás navštívia brilantné nápady a budete schopní vyniknúť medzi svojimi kolegami, totonadriadení si to všimnú.V jeho osobnom živote sa môžu vyriešiť hádky a problémy a osamelý konečne stretne svojho osudového človeka.Zvyčajne sú tieto sny priaznivejšie pre ženy.Voda je ženským prvkom, preto sú sny priaznivejšie pre ženy.
 3. Alepodľa Millerovej snovej knihyplávanie vo vode môže mať rôzne interpretácie.Vo chvíľach, keď sa sami postriekate vodou a zároveň zažijete veľkú radosť a radosť, hovoríte o praktickom prístupe k mnohým veciam, budú vás kolegovia v práci vidieť ako dobrého zamestnanca alebo možno vodcu a rodinné vzťahy sa stanú ľahšími a jemnejšími.
 4. Aleplávanie s príbuznými alebo priateľmimá za následok krátkodobé oddelenie a potápanie do hĺbky sa dá vysvetliť zvýšením nervovej situácie.

Vlastnosti toho, čo videl

 1. Najnepríjemnejšia vec jeplávanie pod vodou , keď človek pociťuje smrteľnú hrôzu z nedostatku kyslíka.,Takáto vízia tiež predpovedá rušivé udalosti, úzkosť pri vážnej príležitosti.
 2. Alebežné kúpaniemožno interpretovať ako túžbu lepšie porozumieť sebe, svojej povahe a prehodnotiť svoje chápanie sveta.
 3. Zakalená alebo temná vodaso sebou nesie podozrenie, ktoré vyvstalo v dôsledku nedôvery priateľov alebo kolegov.Sám ste možno neboli celkom úprimní a ste mučení svedomím.Vo svojom srdci máte veľké obavy z toho, čo ste urobili, pretože v budúcnosti to ovplyvní vaše plány a stane sa prekážkou.
 4. Dumping a floundering v bahnitej louži alebo rybníkuodráža váš vnútorný svetonázor.Možno ste sa postavili príliš vysoko nad ostatnými a cítite sa z tohto sveta.V tejto situácii je ľahšie vzťahovať sa na ostatných a nepreceňovať bar podľa vašich požiadaviek.
 5. Únik z niekoho plávanímvám dáva príležitosť realizovať svoj plán na dlhú dobu, nakoniec sa sen splní.
 6. Čistý a transparentný zdrojbol vždy symbolom čistých myšlienok a nápadov.A plávanie v takejto nádrži znamená, že sa konečne zbavíme všetkého negatívneho.Pred vami je široká a láskavá cesta, materiálny úspech a prosperita.Vaše myšlienky sú čisté a nakoniec ste sa vydali správnou cestou v živote.Čistý zdroj často odráža sebavedomie, narcizmus.
 7. Vidieť sa vznášať v hĺbke a zažiť beznádej a strachnaznačuje, že nie všetko je tak hladké v živote a ťažkosti môžu nastať pred nami.Ak však dokonale prekonáte hĺbku a plávate na miesto, realita vás poteší prekonaním prekážok a úspechom v nadchádzajúcich udalostiach.

Teplota vody

 • ľadová vodapovzbudzuje nočného plavca, aby získal silu a zmobilizoval celý svoj životný vývoj, aby sa plány zrealizovali vo váš prospech.Je možné, že budete čeliť skutočnej voľbe, od ktorej závisí osud ľudí okolo vás;
 • teplá vodaje dôležitá, keď sa čierny pás zmení na biely, môžete sa konečne upokojiť a trochuodpočívať.Všetko je vyriešené a život pokračuje ako obvykle.Prípadne si môžete vziať dovolenku a relaxovať v pohodlí.

Sny s vodou nikdy neprinášajú nič veľmi zlé.Všetky sny sú len vodítkom vašej podvedomia, ako v tejto situácii konať.