Výklad snu: pozri surové mäso

Podobný obraz vo sne je vždy spojený s niečím nepríjemným.Koniec koncov, mäso samo o sebe predstavuje zhubenie mäsa, a preto vidieť ho vo sne je vždy nejaký druh problémov, chorôb a podráždenia.Čo to znamená vidieť surové mäso z kníh snov?Poďme na to!

O čom je snívanie mäsa?

 1. Ak ste vo sne naraz narazili na mäsiaras krvavou sekerou v rukách - očakávate veľké neúspechy a prípadne straty, ako vo fyzickej podobea na duchovnej úrovni.
 2. Ale vidieť iba kúsky surového mäsa s krvouje radosť a veľa šťastia.Navyše, vaše milostné záležitosti pôjdu do kopca.
 3. Z ezoterického hľadiskaby taký sen mohol viesť k bolesti zubov, neuralgii a iným podobným chorobám spojeným s nervovým systémom.Rezanie mäsa nožom predpovedá úspech v obchodnej oblasti.Ale jesť mäso z divých zvierat neprinesie nič dobré.Takýto sen zvyčajne sníva o veľkých stratách, až po likvidáciu nadobudnutého majetku.Pocit chuti mäsa v ústach sľubuje, že sa vyhnete čiernemu pruhu straty.
 4. Ostatné snové knihyvysvetľujú tento sen z iného uhla.Jesť surové mäso znamená utrpieť obrovské straty, a ak o tom vážne chorá osoba sníva, potom čoskoro zomrie a zdravý človek môže byť vážne chorý.Takýto sen môže predpovedať hroziace krádeže alebo vážny boj.
 5. Ak počas lovu zabijete zviera a potom jete jeho mäso , počkajte na úzkosť a emocionálny nepokoj.
 6. Podľa Tsvetkovovej snovej knihyje všetko jednoduché.Syrové mäso na problémy, zjesť - tochoroby.
 7. Varenie chutného mäsa vo snemôže naznačovať, že šťastie sa usmeje s niekým, koho poznáte, obchádzaním vás, ale jeho získanie v obchode alebo na trhu sľubuje úspech vo vašich veciach.
 8. Rozrábanie mäsa na kúsky- k úspešnému ukončeniu udalostí, ale kotleta, ktorú ste si pripravili vo sne, prinesie menšie a veľké problémy v oblasti podnikania.

Kedy ste snívali?

Interpretácie snov predpovedajú udalosti týkajúce sa denného času, dňa v týždni, možno rozdeliť na mesiace:

 • pozri surové mäsood januárado apríla- na bezprostrednú chorobu;
 • od mája do augusta- tiež predpoveď malátnosti;
 • od septembra do decembra- s otvorenou ranou je možná ťažká rana.

Význam spánku v závislosti od druhu mäsa

Mäso sa tiež rozlišuje podľa druhu zvieraťa:

 1. Hovädzie mäso- zvyčajne spojené s príbuznýmia vaše pocity týkajúce sa tohto, rozruchu a nepríjemných udalostí.
 2. Bravčové mäso- k falošným obvineniam a ohováraniu od ostatných.Okrem toho budú tieto obvinenia vždy nepravdivé a neopodstatnené.Jesť také mäso je predzvesťou malých hádok v reálnom živote.
 3. Baránok- máte šťastie.Jedlá z tohto produktu sú znamením veľkej radosti, jasného života a materiálneho blaha.Nakoniec vyriešite všetky menšie problémy a začnete si užívať život.
 4. Pesje nepríjemným snom.Realita bude taká, ktorú musíte znášaťkríženie niektorých konaní.
 5. Husa- vidieť podobný sen ako malátnosť manželky.Je tiež možné vážne ochorenie.Jeho ďalším významom je strata seba v spoločnosti.Vaše meno bude znehodnotené z dôvodu vašich nedbanlivých konaní.

Vidieť surové mäso vo sne symbolizuje váš život a jeho orientáciu.Ako žijete a čomu venujete pozornosť, čo nosíte a odchádzate za sebou.Varenie mäsa vo sne hovorí, že výsledok vašej zaslúženej práce môže využiť outsider alebo dokonca nepriateľ.

Ale jeho použitie ako misky je znakom toho, že v živote ste schopní dostať sa k samotnej podstate akéhokoľvek podniku.Preto, keď ste videli taký sen, stojí za zváženie, čo to je: chutná, mäsitá večera alebo vodítko pre budúcnosť o tých udalostiach, na ktorých sa musíte aktívne zúčastniť a získať šťastie na svoju stranu.

Výskyt hovädzieho mäsa vo sne môže naznačovať dlhodobú únavu, zmätok v podnikaní.Zastavte sa, nadýchnite sa a nechajte si trochu opierať hlavu.S čerstvými myšlienkami sa problémy vždy riešia oveľa rýchlejšie.

Ak ste skutočným vegetariánom a vo sne naozaj chcete jesť mäso a jete, mali by ste vedieť, že to je to, čo vo vás hovorí pokánna duša, pripravení prostredníctvom spánku ukázať všetky telesné hriechy spáchané v živote, a tým získaťspása.

​​

Vidieť zemiaky s chutným mäsom naznačuje základnú povahu vašich plánov a nápadov.Mäsové gule viac podporujú váš tradičný spôsob života a obyčajný kus mäsa potvrdzuje variabilitu charakteru avnímanie sveta.

Všetky okamihy spojené s mäsom prinášajú zjavenie vášho vnútorného sveta, ukázať vám v tomto svete zboku.Pozrite sa na seba a rozhodnite sa, aké správne je vaše správanie vo vzťahu k vám a iným ľuďom.