Výklad snu: vidieť hviezdnu oblohu vo sne

Hviezdy na oblohe priťahujú svojou krásou, tajomstvom a mystikou.Od pradávna predpovedali hviezdy budúcnosť, zostavovali horoskopy a určovali trasu lodí.Prečo sníva o hviezdnej oblohe a strieľajúcich hviezdach?Tento obrázok vo sne má pozitívny význam, presnosť interpretácie však závisí od vlastností videného obrázka.

Obrázok nočnej hviezdnej oblohy vo sne

Vidieť hviezdnu oblohu vo vašom sne je dobrým osudom a prosperitou.Na oblohe by však nemali byť oblaky: obloha pokrytá mrakmi vedie k zlyhaniu a frustrácii všetkých plánov.Ak sa v rovnakom časeobloha vyznačila karmínovou farbou , čakajú na ňu ťažké testy.

Jasná a jasná obloha s hviezdamihovorí o skutočnej príležitosti na úspešnú realizáciu plánu.Keby mraky začali kresliť jasnú oblohu, plány nebudú úspešné.

Ak v klenbe svietia jasné súhvezdia, naznačuje to silu ducha snívateľa, jasnosť mysle a úspech v živote. Rush upin dream - dostaneš šancu vyniknúť v oblasti práce, aby si dosiahol veľký úspech.

Stúpajte po schodoch k hviezdam- ku sláve a cti.Môže byť úspešný bez prekážok a prekážok.To isté platí aj pre osobný život sníva - sen sľubuje dokončenieharmónia s druhou polovicou.Všetky nezhody zmiznú, konflikty sa vyriešia samy.

Prečo snové hviezdy snívajú ?Ak hviezda padne na strechu domu, čoskoro bude vzrušujúca cesta.Ak ste chceli zmeniť bývanie, vaša túžba sa splní.

Zimná hviezdna oblohavyvoláva chladný pocit medzi milencami a rýchle oddelenie, pre pracovníkov tento pozemok sľubuje problémy a straty.Ak hviezdy zhasnú pred vašimi očami, očakávajte stratu hodnoty vo vašom živote.

Nespočetné množstvo hviezdokopovna jasnej oblohe znamená, že čoskoro nájdete vodítko a dostanete nápovedu.Toto nájde východisko z ťažkosti.

Pozerať sa na hviezdy- na budúce ťažkosti a skúsenosti.Lietajte oblohou na neznáme zviera - odhalí sa tajná zrada milovanej osoby.

Hodnoty za dni v týždni

  • Nedeľa - Pondelok - vyvoláva depresiu;
  • Pondelok až utorok - pacient sa rýchlo zotaví;
  • od utorka do stredy - všetky želania budú splnené;
  • od stredy do štvrtka - sen je prázdny, normálny deň;
  • od štvrtka do piatka - k peňažnému úspechu;
  • od piatka do soboty - k víťazstvu nad nepriateľmi;
  • od soboty do nedele - problémy so spánkom.

Iné interpretácie snových kníh hviezdnej oblohy

Ak ste to snívali , pozorovali ste nočnú oblohu ďalekohľadom , čoskoroočakávať stretnutie so starým priateľom. Spočítajte hviezdyna oblohe - pre nadchádzajúcichplánovanie udalostí.

Aby sme videlitemnú siluetu vtáka na pozadí mesiaca- proti tebe prišli závistliví ľudia, ktorí sa snažia ublížiť.Jasná hviezda na oblohe - odvážne implementovať plán, máte šancu na úspech.

Význam podľa kníh snov

Miller Dream Bookje presvedčený, že snílek očakáva jedno z najlepších období života.Venujte pozornosť detailom: hviezdy by mali byť jasné, nie matné.Svetlo hviezd by malo byť hladké a neprepojené, bez červeného odtieňa.

Ak kontemplácia oblohy vyvoláva alarmujúci pocit, hviezdy blikajú alebo sú natreté karmínovým tónom, nešťastia sú pred nami.Osamelá strelecká hviezda predstavuje smútok a stratu.

Pád hviezdy na strechu domu je stratou rodiny.Ak vidíte zhluk hviezd a planét obiehajúcich rýchlo po celom svete, môžete očakávať globálnu katastrofu alebo vojenskú akciu.Ak chcete vidieť osemcípú hviezdu na oblohe - získať odmenu.

Dreamwalker Tsvetková vidí v obraze hviezdnej oblohy splnenie túžob, prijatie dedičstva.Temná nočná obloha bez hviezd predstavuje nebezpečenstvo, večer - nevyžiadaná láska.Ak chcete vidieť jasnú súhvezdie na oblohe - pred nami je špeciálna misia slúžiť ľuďom.Rojko je volené vyššími mocnosťami, je pre neho určený osobitný spôsob.

Ezoterická kniha snov varuje, aby nevypínala zvolenú cestu, ak sa vo sne objaví Mliečna dráha a veľká skupina hviezd.Strelecká hviezda splní želanie, ak vo sne nevideli miesto pádu.Blednepadajúce hviezdy na zemi, prorokujúce niekoho smrť.Chyťte streleckú hviezdu - na silné nepokoj a úzkosť.Večerná obloha v hviezdach sľubuje smútok a slzy.

Dreamwalker Longo považuje víziu jasnej nočnej hviezdnej oblohy za symbol prosperujúceho života.Ak je vo sne snímka oblohy dosť alarmujúca - zvláštne usporiadanie hviezd, blikanie, karmínové odrazy - očakávajú ťažkosti.Strelecké hviezdy sľubujú splnenie túžob.Ak však na Zemi uvidíte blednúcu hviezdu, predstavuje to stratu.

Kniha snov Nostradamusa považuje víziu hviezdnej oblohy vo sne za znamenie zhora, hviezdu padajúcu z hviezdnej oblohy -splní sa sen.Osamelá jasná hviezda na oblohe sľubuje snílek sláve a sláve.

Výklad snu Hasse verí, že tento sen sľubuje slávu a slávu.Ak hviezda padla na nádvorí alebo na strechu, nanešťastie.Ak sa vám počas pádu hviezdy podarí prianie, stane sa to.

V modernej knihe snov sa verí, že vízia Mesiaca a hviezd na oblohe hovorí o duchovnom dielni snívateľa, úteche v zármutku a múdrosti.

Ženská kniha snov varuje: na vás čaká úspešný boj o realizáciu životného potenciálu.Môžete sa etablovať v novej funkcii a preukázať svoju hodnotu a nezávislosť.

Dreamwright Wangi ohlasuje dievča, ktorá odhaľuje tajomstvo nezmyselného činu.Pre ostatných proroctvo predpovedá.

Interpretácia snov o sexuálnych snoch prorokuje romantickystretnutie, ale výsledok stretnutia bude úplne závisieť od snívateľa a jeho partnera.

Kniha snov v 21. storočí tvrdí, že nebeská klenba nesie radosť.

Online kniha snov vidí na obrázku nočnej oblohy symbol strát pod zemou, ale obloha rozhádzaná oblohou s hviezdami vedie k náhlemu osvetleniu.